Rychlé nebankovní půjčky bez registru

Půjčka bez nahlížení do registru je snem mnoha spotřebitelů, kteří nemají dobrou úvěrovou minulost. Co vlastně znamená půjčka bez registru? A kde opravdu poskytnou nebankovní půjčku ihned?

V dnešní době člověk narazí na spoustu reklam, které slibují „nebankovní půjčku ihned„, „půjčku rychle bez registru“ nebo „nebankovní půjčku na splátky„. Dá se reklamnímu sloganu „půjčka bez registru pro každého“ věřit? A lze si skutečně půjčit, i když má člověk už hodně aktivních půjček?

Tento článek přináší podrobné informace o registrech dlužníků, o tom, jak na rychlou nebankovní půjčku bez registru pro každého a jak získat nebankovní půjčku na účet.

Získat půjčku bez registru bylo v dřívějších dobách vcelku jednoduché. Teď už to však tak není, nebo by alespoň nemělo být. Po novele zákona o spotřebitelském úvěru z roku 2016 je každý poskytovatel půjček povinen prověřovat potenciálního klienta z hlediska jeho úvěruschopnosti (bonity).

Při prověřování vychází právě z informací zapsaných v klientských registrech. Ne všichni to však dělají a najde se mnoho poskytovatelů půjček, kteří půjčí peníze např. i lidem v exekuci. Výjimkou nejsou ani půjčky pro dlužníky

Půjčka bez registru je půjčka, kdy poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků a nezkoumá úvěrovou historii. A jaká je půjčka na rodičovský příspěvek?

Co je registr dlužníků?

Registr dlužníků je databáze osob nebo firem, kteří jsou nějakým způsobem spojeni s poskytnutým úvěrem. Registr dlužníků obsahuje informace o aktuálních i minulých půjčkách.

V registru dlužníků je uvedena výše půjčky, kolik je třeba ještě doplatit a jak je na tom klient s platební morálkou (bonitou).

Záznam v registru dlužníků však nemusí být pouze negativní, tzn. když klient úvěr řádně nesplácí. Naopak zde může být uveden i pozitivní záznam, tzn. že je klient důvěryhodný a splácí včas.

Smyslem registru dlužníků je pomáhat bankám a jiným poskytovatelům úvěrů při zjišťování spolehlivosti svých potenciálních klientů – dlužníků. 

Nejznámějším registrem dlužníků je SOLUS (Sdružení na ochranu leasingu a úvěrů spotřebitelům). Ten obsahuje informace pouze o úvěrech, které nejsou řádně spláceny. Může jít o půjčky, faktury za mobilní telefon či poplatky za kabelovou televizi. 

Poskytovatelé úvěrů však mohou nahlížet také do Bankovního registru klientských informací (BRKI) nebo Nebankovního registru klientských informací (NRKI). V obou jsou informace o úvěrech a případně i o jejich nesplácení.

Další známý registr spravuje Česká národní banka. Jedná se o Centrální registr úvěrů (CRÚ), v němž jsou bankám k dispozici údaje o úvěrech právnických osob a podnikatelů. Kdo není podnikatel (nemá IČO), nenajde o sobě v tomto registru nic. V CRÚ jsou jak pozitivní, tak negativní záznamy.

Rychlá půjčka bez registru

Půjčky bez registru nejsou nijak neobvyklé a už vůbec ne nelegální. Poskytují je totiž úvěrové společnosti, které musejí mít licenci ČNB.

Zákon nijak nezakazuje poskytnutí půjčky žadatelům s negativním zápisem v registru. Vždy záleží na individuálním posouzení jednotlivých poskytovatelů.

U bankovních institucí zápis v rejstříku dlužníků při žádání o úvěr zpravidla znamená stopku, nicméně nebankovní společnosti rychlé půjčky bez registru standardně nabízejí.

Hlavní výhodou nebankovní půjčky je rychlé posouzení žádosti a čerpání půjčky ihned.

Nebankovní půjčka pro každého bez registru cílí zejména na lidi, kteří se dostali do finančních problémů, nevědí, jak z nich ven, a potřebují půjčku hned na účet

Lidé se špatnou úvěrovou minulostí nemají šanci získat bankovní půjčku, proto hledají rychlou nebankovní půjčku bez registru.

Jejich finanční tísně mohou však někteří poskytovatelé úvěrů využívat a klást si takové podmínky, že se půjčka bez nahlížení do registru rázem stane nevýhodnou. Žadatel tak může velmi snadno spadnout do dluhové pasti.

Vzít si rychlou půjčku bez registru je sice poměrně snadné, avšak ne vždy se jedná o dobrou volbu. Zájemce by si měl svou žádost o nebankovní půjčku bez registru dobře promyslet. A pokud možno nejprve splatit své předchozí závazky, než se uváže k dalším.

Před uzavřením jakékoliv smlouvy o půjčce se důrazně doporučuje přečíst si řádně smluvní podmínky, zejména ustanovení o smluvních pokutách, výši RPSN a poplatcích.

Je třeba myslet na to, že úvěr bez registru je jeden z nejrizikovějších úvěrů vůbec.

Výhody a nevýhody rychlé půjčky bez registru

Každá půjčka má své výhody a nevýhody.  Mezi nesporné výhody půjčky bez registru patří:

 • minimální administrativa
 • možnost vyřízení půjčky online
 • rychlost vyřízení
 • tolerance špatné úvěrové minulosti
 • často se nedokládá příjem
 • dostupnost půjčky pro každého
 • první půjčka zdarma – řada poskytovatelů nabízí klientům první úvěr bez úroků. Pokud klient vrátí peníze včas, nezaplatí ani korunu navíc.

Nebankovní půjčka bez registru má však i svoje nevýhody:

 • vysoké úrokové sazby i RPSN
 • krátkodobost půjčky
 • možnost půjčení nižší částky (při vyšší částce je zpravidla třeba nějaká záruka, např. zástava)
 • nutnost mít vlastní bankovní účet

Je důležité si předem spočítat všechny poplatky a další parametry, aby žadatel věděl, kolik úvěr ve výsledku přeplatí. K tomu je dobré využít online úvěrovou kalkulačku.

Některé společnosti účtují poplatky za sjednání nebankovní půjčky ihned, za její vedení a někdy se objevuje i spousta dalších skrytých poplatků.

Obecně je u půjčky bez nahlížení do registru nutné pečlivě přečíst smlouvu nebo si nechat poradit od někoho, kdo už má s úvěrem bez registru zkušenost.

U rychlé nebankovní půjčky bez registru je potřeba dát si pozor na vysoké poplatky a RPSN.

Co je potřeba pro vyřízení půjčky bez nahlížení do registru?

Žádost o rychlou půjčku bez registru není nic složitého. Není třeba nikam chodit, volat ani dopředu platit. Šanci získat nebankovní půjčku na účet má každý.

Získat online půjčku na účet bez registru je opravdu snadné. Stačí vyplnit přes web jednoduchý formulář, přiložit doklad s identifikací žadatele, zvolit částku půjčky, vyplnit číslo účtu a termín splatnosti.

Schválení žádosti o nebankovní půjčky bez registru většinou zabere jen pár minut a klient se o něm zpravidla dozví SMS zprávou. Pak už může čerpat půjčku na účet uvedený v žádosti.

Nebankovní rychlá půjčka bez registru je pokroková a rychlá online půjčka. Jedná se o takzvanou malou půjčku sloužící k pokrytí nečekaných finančních výdajů.

Nebankovní půjčky – kde opravdu půjčí?

Nabídka v oblasti nebankovních půjček bez registru je široká a zájemce si tak může vybírat z celé řady možností. Dostupné nabídky by si však měl každý žadatel v klidu porovnat a zvolit pro sebe tu nejvýhodnější. 

Na první pohled „nejlevnější“ nabídka nemusí být zdaleka tou nejlepší. Žadatel o úvěr bez registru by si měl vždy prověřit, zda je poskytovatel půjčky seriózní a jaké má smluvní podmínky.

Seriózní poskytovatel nebankovní půjčky bez registru by měl být nápomocný v řešení každé situace, měl by umět poradit, navrhnout možné řešení, případně třeba i klientovi dočasně odložit splátky.

Zda je či není daný poskytovatel nebankovních půjček bez registru seriózní, lze najít v mnoha internetových diskuzích.

A pokud člověk využije ke sjednání nebankovní půjčka ihned portál Niklak.cz, může si být jistý, že se jedná jen o prověřené poskytovatele úvěrů.

Nebankovní půjčka na splátky

Nebankovní úvěry bez registru se zpravidla vyznačují krátkou dobou splatnosti. Podle této doby dělíme úvěry na krátkodobé (splatnost okolo 30 dní až 3 měsíců), střednědobé (splatnost 6, 12, 24 až 120 měsíců) a dlouhodobé (splatnost 10 a více let).

Rychlé nebankovní půjčky bez registru většinou bývají krátkodobé půjčky. To souvisí i s tím, že si lze půjčit jen menší obnos v řádech tisíců korun. Krátkodobou půjčkou je např. půjčka do výplaty nebo půjčka na účet bez registru. 

Pokud si někdo potřebuje půjčit vyšší částku, využije spíše dlouhodobé půjčky bez registru na splátky. Klasickou dlouhodobou půjčkou jsou např. hypotéky nebo půjčky na auto.

Dlouhodobé nebankovní půjčky na splátky nebývají tak častým produktem poskytovatelů, ovšem najdou se i takové společnosti, které tyto úvěry bez registru poskytují.

Jako nebankovní půjčku na splátky lze vyzkoušet např. Bankerat půjčku, Mando půjčku nebo půjčku Ammado.

Kdo je zprostředkovatelem rychlé půjčky bez registru?

Zprostředkovatelem nebankovní půjčky bez registru je portál Niklak.cz. Jedná se o transparentní podnik se sídlem v Česku. Niklak.cz je díky svým mnohým zkušenostem na poli poskytování půjček pro každého bez registru schopen poskytnout klientům nebankovní půjčku bez registru šitou na míru.

Zájemce může vybírat z mnoha druhů půjček a půjčky zprostředkované společností Niklak.cz mají následující výhody:

 • rychlá půjčka online vyřízena po internetu, není třeba nikam chodit
 • diskrétní půjčka, o které se sousedé nedozví
 • pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
 • předem není třeba platit ani korunu
 • nonstop půjčka, o půjčku lze žádat kdykoliv
 • půjčky jsou bez skrytých poplatků

Šanci získat nebankovní půjčka ihnedskutečně úplně kdokoliv. Senioři, studenti, nezaměstnaní i maminky na mateřské.