Půjčka bez registru – ihned online, bez příjmu

Nečekané výdaje mohou člověk zastihnout i ve velmi špatné finanční situaci. Účty se hromadí a často tak nezbývá než zažádat o půjčku. Kde získat rychlou půjčku bez registru?

Žadatelé se záznamem v registru mají velmi ztížené podmínky. Na bankovní půjčku nedosáhnou a často neuspějí ani při žádosti o nebankovní půjčku. Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu se však přece jen na trhu objevují. Kdo úvěr bez registru nabízí?

Okamžitá půjčka bez registru – co to je?

Okamžitá půjčka pro dlužníky v registru je taková půjčka, u které se nenahlíží do registru dlužníků, jako je např. SOLUS. Šanci si půjčit tak mají i dlužníci, kteří měli v minulosti problémy se splácením nebo mají na kontě i jiné závazky.

Rychlé půjčky bez registru jsou tak úvěrem téměř pro každého. Nebankovní společnosti, které tento typ půjček poskytují, jsou benevolentní při schvalování žádostí o půjčku a bonitu klientů, tedy jejich schopnost splácet, příliš nekontrolují.

Platí, že půjčku bez registru neposkytují banky ani serióznější nebankovní společnosti. Pro tyto věřitele se jedná o příliš velké riziko a půjčku od nich tak může získat jen žadatel bez zápisu v registru dlužníků.

V registru se mohou ocitnout lidé, kteří měli problémy například s telekomunikačními technologiemi. Dlužník se může v registru objevit také omylem. Díky nabídce půjček bez registru online však mohou i tito lidé dosáhnout na úvěr, pokud ho potřebují.

Půjčka bez registru ihned – parametry

Úvěr bez registru se vyznačuje především velmi vysokými poplatky, úroky a RPSN. Jedná se o jeden z nejrizikovějších úvěrových produktů na trhu, protože pro věřitele je poskytnutí peněz osobě se záznamem v registru nebezpečné. Pravděpodobnost, že dlužník nesplatí půjčený finanční obnos včas, je totiž vyšší než u bonitních klientů.

Z toho důvodu je u půjček bez registru ihned třeba počítat s vyšší sazbou i vysokými sankcemi, které přijdou na řadu, pokud dlužník nebude závazek řádně splácet.

Nespornou výhodou půjčku bez registru je však její rychlost. Protože poskytovatel nekontroluje bonitu klienta, nemusí kontrolovat registry a často ani příjem, je proces schválení velmi rychlý. Online půjčku bez registru lze získat i do několika málo minut na bankovní účet.

Půjčka bez registru – online žádost

Půjčky bez registru se podobně jako většina dnešních osobních půjček dají získat online bez složitého papírování. Stačí jen vyplnit online formulář na webu jedné ze společností. Nejprve se na kalkulačce vyznačí částka a doba splatnosti, o kterou má člověk zájem a poté se vyplní několik základních údajů.

Do formuláře se obvykle zadává:

 • jméno a příjmení
 • rodné číslo
 • adresa bydliště
 • e-mail a telefon
 • zdroj příjmů
 • výše příjmu

U půjčky na OP je obvykle potřeba zaslat kopii občanského průkazu nebo jiného dokladu totožnosti. Existují také případy, kdy lze získat půjčku bez registru a doložení příjmů, ovšem i zde platí, že úroky jsou mnohonásobně vyšší než v případě bankovního úvěru.

Online půjčku bez registru si lze sjednat už za několik málo minut. Některé společnosti garantují odeslání peněz na účet již do 10 nebo 15 minut. Okamžitá půjčka bez registru je tak velmi oblíbeným produktem pro ty, kteří potřebují peníze ihned.

Půjčka na splátky bez registru

Půjčky bez registru na splátky mají obvykle podobu krátkodobých půjček či mikropůjček. Jde o úvěry s obvyklou dobou splatnosti do 30 dnů. To znamená, že klient po uběhnutí jednoho měsíce splatí celou částku na účet poskytovatele včetně všech poplatků a úroků.

U půjček na splátky bez registru si je třeba dávat pozor na to, aby byly peníze odeslány včas. Je nutné počítat s tím, že bankovní převod nějakou chvíli trvá, a odeslat splátku s předstihem.

V případě prodlení ve splácení hrozí totiž sankce v podobě dalších poplatků. Pro člověka, který se nachází v tíživé finanční situaci, mohou být každé další poplatky velmi zatěžující.

Mikropůjčka bez registru

Půjčka bez nahlížení do registru má obvykle podobu mikropůjček. To znamená, že si lze půjčit jen velmi malou částku, obvykle jde o několik tisíc korun.

Mikropůjčky bez registru mohou pomoci ve chvíli, kdy nezbývá mnoho prostředků těsně před výplatou. Půjčky do výplaty tak mohou zachránit člověka před nečekanými výdaji.

Dlouhodobé půjčky bez registru prakticky nejsou k dostání, protože by pro věřitele znamenaly velké riziko. Maximálně si tak lze půjčit například 10 až 20 tisíc Kč s dobou splatnosti 14 nebo 30 dní.

Nebankovní půjčka bez registru – výhody a nevýhody

Nebankovní půjčky bez registru mají své výhody i nevýhody. Mohou sice zafinancovat nečekané výdaje, často však situaci dlužníka ještě zhorší. Je třeba mít neustále na paměti, že jde o velmi rizikový závazek.

Jaké výhody mají nebankovní půjčky bez registru?

 • rychlé a snadné sjednání online
 • vysoké procento schválených žádostí
 • půjčky také pro zadlužené

Tyto výhody s sebou automaticky přinášejí také závažné mínusy:

 • vysoký úrok a RPSN
 • sankce v případě opožděné platby
 • krátká doba splatnosti
 • půjčit si lze jen nízké částky

Na první pohled se sice okamžitá půjčka bez registru může zdát velmi výhodná, hlavně kvůli rychlosti a snadnosti vyřízení. Je však jasné, že riziko, které na sebe věřitel bere, se nakonec projeví na úrocích. A dlužník půjčku o hodně přeplatí.

Půjčka bez registru a doložení příjmu

Nebankovních společností, které by půjčily bez kontroly registru a zároveň nevyžadovaly alespoň pravidelný příjem, mnoho není. Lidé se záznamem v registru, ale vlastním příjmem, mají tak větší šanci půjčku získat.

Půjčky ihned bez registru a příjmu jsou na trhu také k dispozici. Často je však poskytují soukromé osoby či lichváři, kterým jde pouze o vlastní zisk. Pro dlužníka taková půjčka může být velmi nebezpečná a nezřídka se stává, že takto rizikové úvěry dostanou člověka až do exekuce.

Také s tímto typem půjčky se pojí vyšší úroky a další poplatky. Žadatel by si měl dvakrát rozmyslet, jestli takový úvěr opravdu potřebuje a zda bude schopen ho po uplynutí doby splatnosti včas uhradit.

Půjčka bez registru – na co si dát pozor?

Platí, že nová půjčku obvykle tu starou nevyřeší. Lidé, kteří si musejí znovu půjčit, aby mohli uhradit své starší závazky, se obvykle dostanou do dluhové pasti. Měsíční doba splatnosti je navíc příliš krátká na to, aby se situace dlužníka jakkoliv zlepšila a pravděpodobnost, že za 30 dnů nastřádá dostatek peněz na splacení půjčky, je mizivá.

Často se tak dlužníci dostávají do prodlení a musejí si na úhradu splátky opět půjčit. Tento začarovaný kruh však obvykle končí až exekucí.

Před odesláním žádosti o mikropůjčku bez registru by měl tak každý zvážit, zda je to opravdu nezbytné. Neexistuje možnost se uskromnit, něco prodat nebo požádat o pomoc příbuzné? S dluhy, které člověku přerůstají přes hlavu, pomáhají také neziskové organizace, jako například Člověk v tísni.

Dluhoví poradci rádi pomohou vyjednávat s věřiteli nebo se vstupem do oddlužení.

Je potřeba být na pozoru také před neférovými poskytovateli a vždy si půjčovat jen od ověřených subjektů s platnou licencí ČNB. Zásadní je si za všech okolností důkladně přečíst podmínky ve smlouvě, aby člověk věděl, do čeho jde.

Nejlepší nebankovní půjčka bez registru

Nabídka půjček bez registru ihned není zrovna rozsáhlá, vybírat si však zájemci mohou hned z několika možností. Nejprve je třeba si zjistit, jaké jsou nabídky na trhu a najít podmínky jednotlivých půjček. S rozhodováním pomohou také srovnávače úvěrů, jako je Navigátor.cz.

Nejlepší nebankovní půjčku bez registru nabízí například:

U všech společností nabízejících půjčky pro zadlužené je na místě pročíst si dostupné recenze a internetové diskuze. Výše zmíněné společnosti nepatří zrovna mezi nejférovější poskytovatele a je tak nutné zůstat při sjednávání půjčky velmi opatrný.