Zonky – půjčka bez registru, kalkulačka, konsolidace

Zonky.cz je portál, na kterém lze najít nebankovní půjčky. Ze dne na den se tento systém rozšířil mezi všemi lidmi a název Zonky je již poměrně známý. Co to ale vlastně je, kolik si lze půjčit a za jakých podmínek? Na to odpovídá tento článek.

Zonky.cz obecně

Projekt nebo dnes už služba Zonky, která spadá pod skupinu PPF, je v podstatě revoluční nebankovní půjčka, která nabízí lidem neomezené možnosti. Zonky mohou využít lidé na co chtějí. Zonky pomáhají uskutečnit podnikatelské plány, nebo i pomůžou v ošemetné životní situaci. Půjčit si lze skutečně na cokoliv a není třeba se dohadovat v bance a složitě vysvětlovat bankéři, proč jsou peníze třeba.

Na Zonky.cz obyčejní lidé půjčují lidem. V podstatě je to taková investice. Věřitel může nabídnout, že peníze někomu půjčí, protože jich zrovna má dost. A naopak, když si člověk potřebuje půjčit, jednoduše si na Zonky najde to pravé a můžete si půjčit od někoho, kdo si třeba také někdy musel půjčit, takže ví, o co jde.

Jak si půjčit

Jak funguje Zonky? Jestliže nad Zonky.cz člověk uvažuje, rozhodně by měl navštívit webové stránky služby. Pořádně si přečíst veškeré podmínky a využít také předběžné kalkulace. V kalkulaci lze nastavit, kolik si půjčit a s jakou měsíční splátkou a potom už je vidět, jaký vychází úrok a kolik se přeplatí. Je to v podstatě jednoduché a navíc člověka jistě potěší roztomilá grafika webu Zonky, která je opravdu k pousmání.