Home Credit – půjčka, kontakt – recenze

Lídr spotřebitelského financování Home Credit poskytuje úvěry a umožňuje nákupy na splátky. Představuje jednu z nejproslulejších nebankovních poskytovatelů půjček na českém trhu.

Home Credit své služby poskytuje plně online, za účelem vyřízení spotřebitelských úvěrů tedy není nutné nikam chodit. Společnost ostatně neprovozuje žádné kamenné pobočky.

Vedle klasických půjček a nákupů na splátky lze v nabídce Home Credit nalézt také půjčku na auto, konsolidaci půjček a kreditní kartu.

Půjčka Home Credit

Půjčka od Home Credit představuje tzv. revolvingový úvěr. Sjednává se bez poplatků a zdarma je rovněž vedení úvěru. Vyřízení půjčky je snadné, stačí k němu dva doklady totožnosti a připojení k internetu.

Výše Home Credit půjčky je od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Splácet lze 3 000 Kč až 10 000 Kč měsíčně. Peníze jsou klientům vypláceny ihned po podpisu smlouvy.

Jelikož se jedná o revolvingový úvěr, je možné peníze čerpat opakovaně. Výši splátek si klienti ve zmíněném rozmezí volí sami, stejně tak frekvenci splácení.

Konsolidace půjček Home Credit

Konsolidace půjček znamená sloučení několika úvěrů do jedné větší půjčky. Účelem konsolidace je ušetřit na úrocích, vedlejším benefitem je pak také celkově lepší přehled o stávajících závazcích.

Počet úvěrů zahrnutých do konsolidace je u Home Credit neomezený. Sloučit je možné různé typy úvěrových produktů – půjčky, kontokorenty, kreditní karty, nákupy na splátky a leasingy.

Úvěr je poskytován ve výši od 30 000 Kč do 600 000 Kč s dobou splatnosti od 1 roku do 10 let. V rámci žádosti je nutné poskytnout doklad o příjmu.

Kreditní karta Home Credit

S kreditní kartou Home Credit se pojí řada benefitů. Patří mezi například výběr hotovosti z jakéhokoliv bankomatu jednou měsíčně zdarma, cashback při nákupech u vybraných prodejců nebo možnost platit na internetu i v zahraničí.

Délka bezúročného období je 51 dní. Klienti hradí měsíční poplatek za vedení karty.

Nákup na splátky Home Credit

Nákupy na splátky s Home Credit je možné uskutečnit v mnoha kamenných i internetových obchodech. Jejich kompletní seznam je zveřejněn na webových stránkách společnosti Home Credit.

Nejnižší hodnota pro nákup na splátky v e-shopu je 1 000 Kč, v kamenných obchodech pak 2 000 Kč.

Aby bylo možné této služby využívat, je nutné disponovat pravidelným příjmem, který však nemusí být nutně ze zaměstnání.

Home Credit – kontakt a infolinka

Web: homecredit.cz
Tel. a infolinka Home Credit: 542 100 100, 727 618 618
E-mail: info@homecredit.cz

Sídlo společnosti:
Home Credit, a.s.
Nové sady 996/25
602 00 Brno