Home Credit – půjčka, kontakt – recenze


Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Lídr spotřebitelského financování Home Credit poskytuje úvěry a umožňuje nákupy na splátky. Představuje jednu z nejproslulejších nebankovních poskytovatelů půjček na českém trhu. Byla založena v roce 1997 a za dobu působení si získala přízeň spousty klientů. Home Credit půjčka je jen jednou z možností, kterou klient má. Jaké portfolio nabízí? Jak o půjčku Home Credit zažádat? Jaké jsou zkušenosti a recenze společnosti?

Home Credit své služby poskytuje plně online, za účelem vyřízení spotřebitelských úvěrů tedy není nutné nikam chodit. Společnost ostatně neprovozuje žádné kamenné pobočky. Sídlí v Brně a cokoli řeší s klientem online. Od žádosti, vyřízení, až po správu půjčky. Vedle klasických půjček a nákupů na splátky lze v nabídce Home Credit nalézt také půjčku na auto, konsolidaci půjček, nebo kreditní kartu. Home Credit půjčka je uzavřená skoro okamžitě.

Home Credit půjčka

Půjčka od Home Credit představuje tzv. revolvingový úvěr. Sjednává se bez poplatků a zdarma je rovněž vedení úvěru. Vyřízení půjčky je snadné, stačí k němu dva doklady totožnosti a připojení k internetu. Home Credit půjčka je díky tomu velmi rychle sjednána z pohodlí domova. Půjčka je flexibilní a každý měsíc může být splácená jiná částka.

Výše Home Credit půjčky je od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Splácet lze 2 200 Kč až 9 000 Kč měsíčně. Záleží na každém z klientů, kolik korun měsíčně chce z úvěru splácet. Hodnota se může v průběhu splácení měnit. Po každém půl roce splátek lze využít měsíčního odkladu. Peníze jsou klientům vypláceny ihned po podpisu smlouvy.

Jelikož se jedná o revolvingový úvěr, je možné peníze čerpat opakovaně. Výši splátek si klienti ve zmíněném rozmezí volí sami, stejně tak frekvenci splácení. Půjčka lze sjednat online, dokonce i po telefonu.

Home Credit převod peněz

Možnosti u této nebankovní společnosti jsou opravdu rozsáhlé a nabídka je pro klienty velmi zajímavá. Home Credit převod peněz probíhá okamžitě po schválení úvěru a podepsání smlouvy. Jedná se o rychlou půjčku, která je klienty často využívána.

Home Credit převod peněz o víkendu neprovádí. Vždy jsou peníze zasílány v pracovní dny. I přesto je celé vyřízení půjčky velmi rychlé. Po dodání požadovaných průkazů totožnosti je vypracována smlouva k podepsání. Jiné administrativní procesy u Home Credit půjčky nejsou.

Jedná se o neúčelový typ zápůjčky. To znamená, že klient nemusí dokládat účel a důvod jeho úvěrové poptávky. Peníze z úvěru může použít na cokoli. Půjčka je odesílána na bankovní účet klienta.

Home Credit konsolidace půjček

Konsolidace půjček znamená sloučení několika úvěrů do jedné větší půjčky. Účelem Home Credit konsolidace je ušetřit na úrocích. Konsolidace Home Credit nabízí zlepšení stávajících podmínek. Vedlejším benefitem je pak také celkově lepší přehled o stávajících závazcích.

Počet úvěrů zahrnutých do konsolidace je u Home Credit neomezený. Sloučit je možné různé typy úvěrových produktů, jako jsou půjčky, kontokorenty, kreditní karty, nákupy na splátky a leasingy. Konsolidační úvěr je poskytován ve výši od 30 000 Kč do 600 000 Kč s dobou splatnosti od 1 roku do 10 let. V rámci žádosti je nutné poskytnout doklad o příjmu.

Kreditní karta, Home Credit číslo účtu

S kreditní kartou Home Credit se pojí řada benefitů. Patří mezi například výběr hotovosti z jakéhokoliv bankomatu jednou měsíčně zdarma, cashback při nákupech u vybraných prodejců nebo možnost platit na internetu i v zahraničí.

Délka bezúročného období je 51 dní. Klienti hradí měsíční poplatek za vedení karty. Převody z karty na jiný účet nejsou žádný problém. Pro jasný přehled je klientovi nabízen elektronický výpis zdarma, kde vidí veškeré informace, pohyby i zůstatky. To vše ale uvidí i ve Správci financí.

Home Credit číslo účtu není nic složitého. Klienti mají kód banky 6000. Společnost vede jen pár účtů, které jsou pro klienta důležité. Vědí, že se klient může v řadě účtů ztratit. Proto mají jen 3 přehledné účty, které jsou rozděleny dle účelu.

Home Credit číslo účtu:

  • hotovostní půjčky a konsolidace – 2011010000/6000
  • Kreditní karta a Flexibilní půjčka – 2011000005/6000
  • Nákup a auto na splátky – 2011020102/6000

Pro své, klientské platby jsou tedy využívány jen tyto výše uvedené.

Žádost o zrušení kreditní karty Home Credit

Home Credit zrušení karty je jednoduchý proces. Stejně tak jako její sjednání, i zrušení kreditní karty Home Credit je rychlé. Pro vyřízení zrušení je třeba podat písemnou žádost o zrušení kreditní karty Home Credit. Jedná se o výpověď smlouvy. Úvěrová smlouva je zrušena po uhrazení závazků z kreditní karty.

Žádost o zrušení kreditní karty Home Credit je úplná a vzorová na webovém portálu společnosti. Odstoupením od smlouvy a informováním Home Credit je proces skoro hotový. Stačí jen vyrovnat závazky plynoucí z karty ke dni zrušení.

Sjednání i zrušení kreditní karty u Home Credit probíhá rychle, jednoduše, online.

Nákup na splátky a Home Credit předčasné splacení

Doplňkové služby a možnosti jsou velmi rozsáhlé. Nákupy na splátky s Home Credit je možné uskutečnit v mnoha kamenných i internetových obchodech. Jejich kompletní seznam je zveřejněn na webových stránkách společnosti Home Credit.

Při prvním nákupu je zřízen Šikovný účet. Nejnižší hodnota pro nákup na splátky je 1 000 Kč u partnerského obchodníka. V případě e-shop objednávky je potřeba zvolit platební metodu, která se jmenuje Nákup na splátky Home Credit. V kamenných obchodech je potřeba požádat o tento způsob platby.

Aby bylo možné této služby využívat, je nutné disponovat pravidelným příjmem, který však nemusí být nutně ze zaměstnání. Výše splátek je individuální a předem ujednána. Home Credit předčasné splacení není žádný problém, jelikož je bez sankcí a penalizací.

U nákupů, které mají hodnotu minimálně 2 000 Kč lze využít rozložení splátek do 11 částí, kdy je přeplacení nákupu rovno 10 %. Jedná se o splátkový program, který společnost nazývá Desetina 1/10.

Home Credit navýšení úvěru

Navýšení úvěru, neboli tzv. navýšení úvěrového rámce, znamená změnu v limitu. V případě potřeby může klient o tento způsob zažádat. Home Credit následně prověří, zda je možné navýšení úvěru provést. Kontroluje se možné riziko pro schopnost splácení. Pokud byl doposud problém s pravidelnými splátkami, je dost vysoká pravděpodobnost, že žádost nebude přijata.

Úvěruschopný klient, který bez problémů splácí, má možnost kdykoli požádat o zvýšení úvěrového rámce. Získá tak další finanční rezervu v podobě úvěru. Podmínky zůstávají často neměnné a klient tak může pokračovat v nastaveném principu splácení.

Správce financí Home Credit přihlášení

Správce financí Home Credit přihlášení funguje nonstop. Klient tak může mít díky správci financí přehled o aktuálním stavu prostředků. Přihlášení je možné provést každý den v týdnu, kdykoli a odkudkoli. Jedná se o správu svých financí online. Klient tak vidí jednotlivé pohyby a transakce, kreditní karty a jejich zůstatky, nebo informace k nákupům na splátky.

Home Credit přihlášení probíhá na základě přihlašovacího jména a vytvořeného hesla. Vytvořit účet není nic těžkého, ani zdlouhavého. Klient po pár kliknutích zaeviduje svou osobu do Home Credit správa financí a provede registraci účtu.

Home Credit recenze

Zpětné vazby a zkušenosti se společností Home Credit jsou velmi kladné. Klienti hodnotí jejich služby jako kvalitní, na úrovni a rozsáhlé. Každý si vybere z řady variant daných produktů. Home Credit recenze jsou kladné i z toho důvodu, že si za poměrně krátkou dobu dokázali vytvořit silné místo na trhu financí.

Klientům se snaží vycházet vstříc, komunikují s ním a vytváří nabídky přímo na míru. Osoba, která hledá nebankovní společnost pro např. rychlou půjčku, hotovostní půjčku, nebo běžný úvěr, bude s Home Credit společností spokojená. Splacení do 3 měsíců je zdarma, bez poplatků a úroků.

Home Credit pobočky

Zajímavostí je, že Home Credit pobočky neexistují. Jednoduše společnost nemá sít kamenných poboček. Vše je řešeno online, prostřednictvím komunikace na dálku. Jedná se o společnosti, která sídlí v Brně. Avšak všechno poskytování služeb je řešeno pomocí telefonních linek a e-mailových schránek.

Mobilní aplikace Home Credit je velmi přívětivá k jejím uživatelům. Vše si klient dokáže zřídit, může zažádat, cokoli vykomunikovat nebo podat přímo přes tuto aplikaci. Kdyby potřeboval pomoci, může zavolat nebo napsat na klientskou linku. Ta funguje každý pracovní den, od 8 hodin do 17 hodin.

Obecná klientská linka je oddělena od linky auta na splátky, nebo od blokace karet. U linky blokace karet je poskytování těchto služeb online nonstop. Společnost Home Credit rozděluje linky podle účelu, aby byl klient vždy schopen se na číslo dovolat.

Home Credit kontakt a infolinka

Home Credit infolinka funguje pro každého klienta. Osoba má jistotu, že se v daném časovém rozmezí bez problémů dovolá. Vždy ji pomůžou, navedou a poradí. Právě díky volným financím, které Home Credit ušetří za možný provoz poboček, může zdokonalovat infolinku.

Home Credit kontakt je kompletně sepsán na webovém rozhraní nebankovní společnosti.

Web: homecredit.cz
Infolinka Home Credit: +420 542 100 100
E-mail: info@homecredit.cz

Sídlo společnosti:
Home Credit, a.s.
Nové sady 996/25
602 00 Brno