Půjčky online do 10 minut

Pár kliknutí myši, minimum osobních údajů a vyplnění velmi krátkého nezávazného kontaktního formuláře. Půjčit si nicméně jde v některých případech i po telefonu, což je také velmi praktická záležitost. Jak fungují půjčky online ihned?

Možností, jak sjednat rychlé online půjčky na účet nebo v hotovosti je hodně, ale návštěva pobočky nebankovní společnosti osobně je až poslední z nich. Řešení online je prostě dnes nejen reálné, ale i časově úsporné a tak dále, vlastně nemá ani jedinou myslitelnou nevýhodu.

Půjčky online ihned: Pestrý výběr a bleskové vyřízení

Navíc v ohledu nebankovních institucí má zákazník před sebou hodně pestrý výběr. Rozhodující je při výběru půjčky nejen samotný úrok, ale i RPSN, tedy jinak řečeno – roční procentní sazba nákladů. Díky ní se klient dozví, o kolik ročně přeplatí takzvanou jistinu půjčky. Vyplatí se proto podobným číslům věnovat maximální pozornost.

Výhodou online půjček je bleskové vyřízení a transparentní podmínky. Když si člověk bere půjčku, je třeba hodně rozmýšlení. Především není radno naletět, protože taková událost je v ohledu úvěrů mimořádně nepříjemná.

Půjčka online na účet: Vyplácí i banky peníze ihned?

Už nějakou dobu konkurují nebankovním společnostem samotné banky, co se týče rychlosti sjednání a zaslání peněz ihned na účet. Pokud člověk potřebuje vyšší částku a nespadá do skupiny rizikových klientů, může sjednat úvěr za výhodnějších podmínek.

Klient doloží bance příjmy. Banka prověří bonitu. Nahlížení do registrů trvá chvíli. To znamená, že opravdu během chvíle může mít klient, jež má u banky účet, peníze ihned. Tím, že má banka přehled o děním na bankovním účtu, zabere tento proces chvíli a online půjčka ihned se schválí ve výši několika tisíc korun za výhodných podmínek.

Banky nabízí rychlé sjednání půjčky online na účet prostřednictvím internetových stránek nebo mobilních aplikací. Pro banky je podmínka mít vlastní bankovní účet. Bez účtu není možné v žádné bance sjednat úvěr.

Pro koho se hodí rychlé půjčky ihned na účet?

Rychlé půjčky ihned na účet přijdou vhod těm, kteří nemohou na finanční obnos čekat. Peníze ihned poskytují banky i nebankovky jak v nižších, tak ve vyšších částkách. Mohou tak pomoci překlenout období před výplatou nebo zafinancovat nenadálé výdaje.

Jak získat online půjčku ihned?

Podmínky, jak získat online půjčku ihned, jsou:

 • plnoletost (u některých nebankovních společností dokonce až 21 let)
 • bydliště nebo trvalý pobyt na území Česka
 • pravidelný a doložitelný příjem (některé nebankovky nepotřebují)
 • vlastní bankovní účet (není možné zaslat půjčku na cizí účet)
 • telefonní číslo, e-mail, připojení k internetu

Jaké jsou výhody a nevýhody online půjček ihned?

Každá půjčka má svoje plus a proti. Žadatel by měl zvážit jak výhody, tak možné nevýhody.

Výhody online půjček ihned:

 • peníze ihned na účtu, bez čekání
 • pestrá nabídka bank i nebankovek
 • peníze ihned i pro rizikové a problémové klienty

Nevýhody půjčky online na účet:

 • nutnost vlastnit bankovní účet
 • možné ověření účtu – 1 Kč poplatek
 • doložení pravidelného a doložitelného příjmu

Jak fungují online půjčky o víkendu, nonstop, bez registru, krátkodobé a na OP ihned? Vyplácení na účet

Pro nebankovní společnosti je typický mírnější přístup. Nebankovní půjčky ihned na účet se vyznačují i tím, že peníze poskytují též rizikovým zájemcům. Šanci tak má i člověk, co má negativní záznam v registru dlužníku a nemůže či nechce doložit svůj příjem potvrzením od zaměstnavatele.

Ano, pro někoho to může být rozhodující benefit. Zejména když banky nevyhoví žádosti. A zájemce tak od banky odchází s křížkem po funuse.

I přesto, že nabídek od nebankovních institucí na půjčky online ihned je mnoho a výběr je opravdu rozsáhlý, ne každá nabídka je tak výhodná, jak se zprvu může tvářit. A vliv na to rozhodně má to kouzelné slůvko: „ihned“.

Je jasné, že člověk, co se dostal do finančních problémů, často chce tuto nepříznivou situaci vyřešit rychle. A to může být kámen úrazu. I když člověk potřebuje peníze ihned, nesmí zapomenout na online kalkulačku srovnání půjček. To pomůže, jak se zorientovat ve světě rychlých půjček, protože nabídek je mnoho. Ukvapená rozhodnutí přivodí daleko více starostí, než by si člověk pomyslel.

Je třeba důkladně prostudovat úrokovou sazbu a RPSN. Bohužel se za online půjčkami ihned, víkendovými půjčkami, krátkodobými nebo bez registru mohou schovávat osoby, jež nevlastní licenci České národní banky. Takové půjčky se dají označit za lichvy. A lichvy nikdy nepřinesou nic dobrého, akorát prohlubují finanční dluhy.

1. Online půjčka o víkendu ihned na účet

Pro online půjčky o víkendu ihned na účet platí, že je poskytují jenom nebankovní společnosti. Službu víkendových půjček tak u bank zájemce nenajde.

Online půjčka o víkendu bývá ale častěji vyplácená v hotovosti. Peníze ihned na ruku poskytuje Provident.

2. Půjčky online ihned na účet nonstop

Ano, existují i online půjčky ihned, kde se vyřízením žádostí věnují nonstop. Takže pokud zájemce má všechny důležité dokumenty, může podat žádost o schválení kdykoli. A to doslova 24 hodin 7 dní v týdnu.

I v tomto případě je na místě, aby zájemce při výběru poskytovatele ověřil, že se jedná o licencovanou společnost. Následují smluvní podmínky, úrok, RPSN a sankce za nesplácení.

Mezi nonstop poskytovatele půjčky online ihned na účet patří Ferratum Bank, Smart Půjčka a Akutní půjčka.

3. Půjčky bez registru ihned na účet 

Někdy nezvládnutí financí udeří člověku životní lekci. Možná zapomněl zaplatit paušál, a tak se objevil v registru dlužníků. Ať už se tam člověk ocitl kvůli špatné komunikaci, nebo vlastním zaviněním, u nebankovních společností nejsou online půjčky bez registru ihned na účet nic nemožného.

Jen by si zájemce měl uvědomit, proč má negativní zápis a jestli nová půjčka je dobrým řešením. A to i z důvodu, že u půjček bez registru ihned na účet jsou vysoké úroky, RPSN a „likvidující“ sankce za nesplácení.

Půjčky online bez registru ihned na účet poskytuje Plus Půjčka a FlexiFin.

4. Krátkodobá půjčka ihned 

Krátkodobé půjčky ihned mohou být využívány i jako půjčky před výplatou. Jedná se zpravidla o částky od 500 Kč do řádek desítek tisíc korun. Specifická je pro ně splatnost kolem jednoho měsíce, ale záleží na poskytovateli a domluvě. Krátkodobé půjčky neboli mikropůjčky poskytuje Kamali.

I u těchto krátkodobých půjček ihned je třeba vybírat s rozvahou. Stále platí, že online poskytovatel půjček musí vlastnit licenci. Krátkodobé půjčky mohou být i bez registru a doložení příjmu.

5. Půjčky na OP ihned na účet

Každá půjčka se váže s ověřením totožnosti. Ještě rychlejší vyřízení je pak, když klient má Bank ID (digitální ověření totožnosti).

Když člověk zajde do banky, neobejde se bez doložení příjmu. To ale některé nebankovky nevyžadují, a dokonce nabízí produkt půjčky na OP ihned na účet. Takový benefit se hodí pro žadatele, kteří si nepotrpí na administrativu a papírování.

Takže ano, občanský průkaz bude to jediné, co žadatel bude muset doložit. Ostatní informace si nebankovky dohledají samy.

Pokud žadatel požaduje nižší částku, a to zhruba do 20 000 Kč, může být pro něj tento typ půjčky vhodné a rychlé řešení. Za zmínku ještě stojí, že se najdou i společnosti, jež na občanku půjčí i vyšší částku.

Přehled online nebankovních půjček ihned

Níže jsme pro žadatele připravili přehled nebankovních půjček, které se snadno sjednají online a finanční prostředky se poskytují téměř ihned.

Vždy je doporučeno využít online srovnání nebankovních půjček.

Kamali – peníze ihned na účet do 10 minut

Kamali (dříve Japonská půjčka) provozuje Home Credit a. s. Tento produkt je na trhu od roku 2017. Ale Home Credit půjčky nejsou na trhu žádnými nováčky.

Výše půjčky pro nové klienty se pohybuje od 1 000 Kč do 15 000 Kč s dobou splatností až 1 měsíc. Stávající klienti mohou získat úvěr až ve výši 50 000 Kč.

 • Výše půjčky: 1 000 Kč – 50 000 Kč
 • První půjčka zdarma
 • Doba splatnosti 30 dní s možností prodloužení
 • Peníze do 10 minut na bankovní účet
 • První půjčka zdarma
 • Rychlé online vyřízení
 • Jeden z nejnižších úroků na trhu

Cool Credit – online půjčka na účet do 10 minut

Krátkodobou půjčka Cool Credit provozuje stejnomenná firma. Jedná se o SMS půjčku, která má splatnost do 30 dnů. Noví žadatelé však získají půjčku v maximální výši 10 000 Kč. Sjednání a vyřízení je online, peníze se zasílají na účet s garancí do 10 minut.

 • Výše půjčky: 1 000 Kč 20 000 Kč
 • Doba splatnosti 5 až 30 dnů
 • Peníze na účtu garantují do 10 minut
 • Půjčka vhodná pro lidi s negativním záznamem v rejstříku
 • Bez ručitele
 • Možné prodloužení splatnosti o 7, 14 či 30 dnů

SIM půjčka – rychlá půjčka ihned na účet do 15 minut

Sim půjčka je produktem společnosti SIM Půjčka s. r. o. Tato rychlá půjčka vyplácená ihned na účet je výhodná zejména před výplatou. Dá se získat od 2 000 Kč do 10 000 Kč až na jeden měsíc. Částku nad 10 000 Kč si lze zapůjčit, pokud žadatel požaduje u této společnosti až druhý úvěr.

Samozřejmostí je možnost prodloužení doby splatnosti, nicméně tato služba je zpoplatněna.

 • Výše půjčky: 2 000 Kč – 10 000 Kč
 • Doba splatnosti od 1 týdne do 1 měsíce
 • Rychlé vyřízení přes internet, peníze do 15 minut
 • Možnost vyplacení peněz složenkou
 • Minimální podmínky pro schválení
 • Peníze bezúčelově a bez ručitele

Emmas Credit – peníze na účtu do 30 minut

Emmas Credit je nebankovní půjčka od společnosti Emmas Credit s. r. o. Nabízí úvěry od 500 Kč do 7 000 Kč. Noví klienti mohou požadovat maximálně 3 000 Kč. Dobu splatnosti lze nastavit až na 30 dní a peníze lze využít bezúčelově.

 • Výše půjčky: 500 Kč – 3 000 Kč, pro stávající klienty do 7 000 Kč
 • Splatnost od 5 až 45 dní
 • Okamžitá odpověď na žádost
 • Rychlé vyplacení finančních prostředků do 30 minut
 • Nabídka slevových kódů a bonusů
 • Férové jednání
 • Nulové poplatky za uzavření půjčky i za její vedení
 • Předčasné splacení zdarma

Finpůjčka24 – půjčka online na účet do 60 minut

Finpůjčka24 je krátkodobý nebankovní úvěr od společnosti JK Financial s. r. o. A to pouze pro podnikatele. Tato půjčka nabízí finanční rozsah od 1 000 Kč do 15 000 Kč s dobou splatností až 5 týdnů.

 • Výše půjčky: 1 000 Kč 15 000 Kč
 • První půjčka zdarma
 • Pouze pro OSVČ
 • Doba splatnosti 1 – 5 týdnů
 • Bez nutnosti dokládat příjem
 • Rychlé vyřízení a získání peněz do 60 minut
 • Možnost prodloužení splatnosti
 • Bez ručitele

Shrnutí rychlé online půjčky ihned na účet

Jak se zájemci mohou přesvědčit, úvěrový trh jde s dobou. Už žádné složité vyřizovaní a papírování. Půjčky se dají sjednat rychle, online a finanční prostředky během 10 minut se objeví na bankovním účtu. To je ale rychlost, co?

Banky v tomto ohledu dýchají nebankovkám na záda. I u nich žadatel může být překvapen rychlostí vyřízení a získáním finančního obnosu. To ale ovlivňuje, zda žadatel je klient banky a je dostatečně bonitní.

Půjčky online ihned na účet mohou být krátkodobým řešením, jak si opatřit finance před výplatou nebo zajistit neočekávanou situaci jako je například oprava auta.

Půjčky by neměly být záplatou na jiné půjčky. Pokud má člověk potíže, cítí, že je v začarovaném kruhu a nedokáže se z toho vymanit, doporučujeme se obrátit na organizace, které pomáhají tyto nelehké momenty zvládnout a dostat to pod kontrolu.

Rychlé půjčky a peníze ihned na účtu lákají kdekoho. Však moc dobře tyto společnosti vědí, jak se dělá strhující a uhrančivá reklama. Vidina peněz je vždy parádní, jen nic není zadarmo. Závazky se musí splácet.