Zaplo půjčka – online půjčka zdarma, recenze, podmínky

Společnost Zaplo Finance s.r.o. nabízí krátkodobou nebankovní půjčku Zaplo až do výše 30 000 Kč. Půjčka Zaplo pomůže vyřešit komplikace spojené s okamžitou potřebou financí, neboť slibuje rychlé obdržení peněz. Jaké jsou podmínky Zaplo půjčky, v čem je výhodná a kdo o ni může žádat?

Zaplo je členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, která sdružuje spolehlivé a důvěryhodné mikropůjčky. Jedná se o typický případ rychlé sms půjčky nebo půjčky před výplatou.

Tato recenze na Zaplo půjčku přináší informace o postupu žádosti, cenách a podmínkách půjčky.

Zaplo půjčka – výhody

Výhodou půjčky Zaplo je rychlost vyřízení. Žadatel může mít peníze na bankovním účtu do 15 minut od verifikace.

Další předností této půjčky je skutečnost, že ji lze vyřídit online z pohodlí domova a není potřeba navštěvovat pobočku. Vyplnění žádosti trvá pouze pár minut.

První půjčka zcela zdarma? Zaplo nabízí až 16 000 Kč bez úroku na 30 dní.

Sjednat půjčku Zaplo bez úroků >

Jde o půjčku bez ručení, není tedy nutné zapojovat třetí osobu ani hmotnou zástavu majetku.

Nespornou výhodou Zaplo půjčky je i to, že se žadatel sám rozhodne, na co peníze použije.

Zaplo půjčku může klient předčasně splatit, aniž by musel platit cokoliv navíc. V takové případě zaplatí pouze úrok za dobu, po kterou mu byly finanční prostředky skutečně poskytnuty.

Zaplo půjčka je prakticky půjčkou pro každého, kdo má pravidelný měsíční příjem. Jedná se o půjčku bez zajištění

Zaplo – první půjčka zdarma

Zaplo Finance s. r. o. si váží svých klientů a těch nových obzvlášť. Proto má pro nové žadatele o půjčku připravenou naprosto bezkonkurenční nabídku.

První Zaplo půjčka je totiž zdarma, tzn. půjčka bez úroků a jakýchkoliv poplatků. To vše ovšem za podmínky, že úvěr bude včas splacen.

Největší předností Zaplo půjčky je, že nabízí první úvěr zcela zdarma a bez navýšení.

Nový žadatel si tak podá žádost o půjčku do max. výše 16 000 Kč a zvolí délku splatnosti, která je max. 30 dní. Pokud klient půjčku splatí v řádném termínu, vrátí společnosti Zaplo Finance s. r. o. pouze onu půjčenou částku a ani o korunu navíc.

Zaplo půjčka zdarma je výhoda, kterou si klienti v recenzích Zaplo půjčky chválí nejvíce.

Parametry Zaplo půjčky

Napoprvé si lze bezúročně půjčit částku od 1 000 Kč do 16 000 Kč na 7 až 30 dnů. Jakmile žadatel první půjčku splatí, může si půjčit znovu a vyšší částku.

Opakovaná půjčka může být až do 30 000 Kč, opět na dobu max. 30 dní. Vzhledem k tomu, že úvěr musí být splacen do 30 dnů, jedná se o krátkodobou půjčku.

V době, kdy má klient již nějakou aktivní půjčku, může si tuto půjčku navýšit až do výše svého kreditního limitu.

Zaplo nabízí půjčku do výše 30 000 Kč se splatností 30 dnů.

První Zaplo půjčka zdarma je opravdu výhodná. Jiná situace je ovšem pro ty, kteří už půjčku Zaplo měli a chtějí si ji vzít znovu. V takovém případě jsou účtovány poplatky a RPSN je zde poměrně dost vysoká.

Pokud si chce žadatel půjčit např. 16 000 Kč se splatností 30 dní, pak RPSN bude ve výši 1141,2 %. Úrok a poplatky budou činit 3 680 Kč. Klient tak celkově zaplatí 19 680 Kč. Opakovaná Zaplo půjčka už není tolik výhodná jako první půjčka zdarma.

Podmínky pro získání půjčky Zaplo

Žadatel o Zaplo půjčku online musí splňovat tato kritéria:

  • trvalý pobyt na území ČR,
  • věk minimálně 18 let,
  • bezdlužnost,
  • vyplnění žádosti o půjčku online nebo spolupracujících zprostředkovatelů Zaplo,
  • schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti

Rychlá nebankovní půjčka do 30 000 Kč – Zaplo nabízí peníze na účtu do 15 minut.

Chci získat Zaplo půjčku až 30 000 Kč >

Při vyplňování žádosti o Zaplo půjčku musí žadatel zároveň nahrát kopii občanského průkazu a doložit zaměstnavatelem podepsané potvrzení o zaměstnání (vzor potvrzení je na webu Zaplo.cz).

Poskytovatel půjčky nahlíží v průběhu schvalovacího procesu do registru dlužníků. Pokud je ovšem žadatel v registrech evidován, nemusí to automaticky vést k zamítnutí jeho žádosti.

Žádost o půjčku Zaplo – praktické informace

Jako moderní nebankovní produkt nabízí nebankovní společnost Zaplo Finance s.r.o. půjčky online na webových stránkách. Stačí vyplnit formulář se žádostí o půjčku. Není se čeho bát, formulář je přehledný a stručný.

O Zaplo půjčku se žádá online a peníze lze mít na účtu již do 15 minut po schválení žádosti.

Jak již uvedeno, k formuláři je třeba doložit totožnost žadatele – musí se nahrát kopie občanského průkazu. Tuto kopii lze nahrát jako sken nebo kvalitní fotografii.

Po odeslání žádosti je nutné na účet Zapla uhradit ověřovací tzv. verifikační platbu. Na účet se zasílá symbolická platba ve výši 0,01 Kč. Peníze je třeba poslat z vlastního účtu. Na tento účet pak žadatel dostane peníze do 15 minut od schválení žádosti.

Prodloužení splátek

Zaplo Finance s. r. o. je moderní firma, která ví, že do života mohou vstoupit situace, které nejdou předem naplánovat. Proto pro své klienty, kteří nejsou schopni splatit svůj úvěr včas, má připraven program prodloužení splatnosti úvěru.

Tato služba je však zpoplatněna. Půjčku lze prodloužit o 30 dní. Vždy je nutné provést platbu poplatku za prodloužení před splatností půjčky.