Zaplo půjčka – recenze


Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Společnost Zaplo Finance s.r.o. nabízí krátkodobou nebankovní půjčku Zaplo až do výše 30 000 Kč. Půjčka Zaplo slibuje rychlé obdržení peněz na cokoliv. Jaké jsou podmínky Zaplo půjčky? V čem je výhodná a jak zažádat o Zaplo na splátky?

Zaplo je členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, která sdružuje spolehlivé a důvěryhodné poskytovatele půjček. Zaplo půjčka pomůže s nedostatkem peněž před výplatou nebo pořízením nového spotřebiče. Půjčit si lze na cokoliv. Zaplo půjčka je totiž bezúčelová.

Tato recenze na Zaplo půjčku přináší informace o postupu žádosti, podmínkách půjčky a o Zaplo na splátky.

Zaplo půjčka – výhody

Výhodou půjčky Zaplo je rychlost vyřízení. Žadatel může mít peníze na bankovním účtu do 15 minut od verifikace.

Další předností této půjčky je skutečnost, že ji lze vyřídit online z pohodlí domova a není potřeba navštěvovat pobočku. Vyplnění žádosti online trvá pouze pár minut.

První půjčka zcela zdarma? Zaplo nabízí až 16 000 Kč bez úroku na 30 dní.
Sjednat půjčku Zaplo bez úroků >

Zaplo půjčka je půjčkou bez ručení. Není tedy nutné zapojovat třetí osobu ani dávat zástavu majetku. Nespornou výhodou Zaplo půjčky je i to, že se žadatel sám rozhodne, na co peníze použije.

Zaplo půjčku může klient předčasně splatit, aniž by musel platit cokoliv navíc. V takovém případě zaplatí pouze úrok za dobu, po kterou mu byly finanční prostředky skutečně poskytnuty.

Zaplo půjčka je prakticky půjčkou pro každého, kdo má pravidelný měsíční příjem.

Zaplo – první půjčka zdarma

Zaplo Finance s. r. o. si váží svých klientů a těch nových obzvlášť. Proto má pro nové žadatele o půjčku připravenou naprosto bezkonkurenční nabídku.

První Zaplo půjčka je totiž zdarma, tzn. půjčka bez úroků a jakýchkoliv poplatků. To vše ovšem za podmínky, že úvěr bude včas splacen.

Nový žadatel může žádat o půjčku do max. výše 16 000 Kč a zvolit délku splatnosti do 7 do 30 dní. Pokud klient půjčku splatí v řádném termínu, vrátí společnosti Zaplo Finance s. r. o. pouze onu půjčenou částku a ani o korunu navíc.

Zaplo půjčka zdarma je výhoda, kterou si klienti v recenzích Zaplo půjčky chválí nejvíce.

Největší předností Zaplo půjčky je, že nabízí první úvěr zcela zdarma a bez navýšení.

Zaplo půjčka ihned

Zaplo půjčka vyplácí platby prostřednictvím bezhotovostního převodu. V závislosti na typu banky může mít klient peníze na účtu do několika minut nebo nejpozději druhý den. Vzhledem k rychlému jednání a téměř okamžitému obdržení peněz se tak jedná o Zaplo půjčku ihned.

Zaplo půjčku ihned je třeba splatit nejpozději v den splatnosti bezhotovostním převodem na číslo účtu Zaplo, ze kterého byla Zaplo půjčka poskytnuta.

Není-li Zaplo půjčka ihned včas zaplacena, musí dlužník platit úroky z prodlení (v aktuální výši dle ČNB), smluvní pokutu ve výši 0,1% denně z dlužné částky a poplatek za každou zaslanou písemnou upomínku 50 Kč. 

Parametry Zaplo půjčky

Napoprvé si lze bezúročně půjčit částku od 1 000 Kč do 16 000 Kč na 7 až 30 dnů. Jakmile žadatel první půjčku splatí, může si půjčit znovu a vyšší částku.

Opakovaná půjčka může být až do 30 000 Kč, opět na dobu max. 30 dní. S ohledem na krátkou dobu splatnosti se tak jedná o krátkodobou půjčku.

V době, kdy má klient již nějakou aktivní půjčku, může si tuto půjčku navýšit až do výše svého kreditního limitu.

První Zaplo půjčka zdarma je opravdu výhodná. Jiná situace je ovšem pro ty, kteří už půjčku Zaplo měli a chtějí si ji vzít znovu. V takovém případě jsou účtovány poplatky a RPSN je zde poměrně dost vysoká.

Pokud si chce žadatel půjčit např. 16 000 Kč se splatností 30 dní, pak RPSN bude ve výši 1141,2 %. Úrok a poplatky budou činit 3 680 Kč. Klient tak celkově zaplatí 19 680 Kč. Opakovaná Zaplo půjčka už není tolik výhodná jako první půjčka zdarma.

Zaplo nabízí půjčku do výše 30 000 Kč se splatností 30 dnů.

Zaplo na splátky

Zaplo na splátky je nový úvěrový produkt. Opět se jedná o rychlou nebankovní půjčku, avšak tentokrát dlouhodobou. Splatnost je totiž od šesti měsíců až po dva roky.

Produkt Zaplo na splátky nabízí půjčky od 10 000 do 60 000 Kč. Jak Zaplo na splátky funguje? Na úvodní stránce Zaplo.cz je kalkulačka, na které si zájemce vybere, kolik peněz potřebuje a kolik chce měsíčně splácet. Poté mu systém vygeneruje parametry půjčky jako je doba splácení, výše RPSN a celková částku k zaplacení.

Někdo si vybere rychlejší splacení s vyšší měsíční splátkou, jiný dá přednost rozložení splátek na delší dobu. Druhá možnost však celkově vyjde dráž.

Podmínky pro získání půjčky Zaplo na splátky jsou stejné jako pro získání jakékoliv jiné Zaplo půjčky, tj. plnoletost, bezdlužnost, trvalý pobyt v ČR a stálý příjem. Zaplo půjčka na splátky tak není půjčkou bez doložení příjmů, bez kontroly registrů ani půjčkou v exekuci.

Zaplo na splátky – přihlášení

Kdo žádá o první Zaplo půjčku, musí se nejprve registrovat.  V online formuláři vyplní základní informace jako je jméno, příjmení, rodné číslo a číslo na mobil. Na něj pak přijde ověřovací SMS zpráva. Také je třeba nahrát občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Následně si nastaví přihlašovací údaje do svého Zaplo profilu. Přihlášení Zaplo na splátky či jakékoliv jiné Zaplo půjčky už je pak jednoduché. Stačí jen navštívit web Zaplo.cz a vpravo nahoře kliknout na ikonku Zaplo přihlásit.

Podmínky pro získání půjčky Zaplo

Žadatel o Zaplo půjčku online musí splňovat tato kritéria:

  • trvalý pobyt na území ČR,
  • věk minimálně 18 let,
  • bezdlužnost,
  • vyplnění žádosti o půjčku online nebo spolupracujících zprostředkovatelů Zaplo
  • schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti

Rychlá nebankovní půjčka do 30 000 Kč – Zaplo nabízí peníze na účtu do 15 minut.
Chci získat Zaplo půjčku až 30 000 Kč >

Při vyplňování žádosti o Zaplo půjčku musí žadatel zároveň nahrát kopii občanského průkazu a doložit zaměstnavatelem podepsané potvrzení o zaměstnání (vzor potvrzení je na webu Zaplo.cz).

Poskytovatel Zaplo půjčky nahlíží v průběhu schvalovacího procesu do registru dlužníků. Pokud je ovšem žadatel v registrech evidován, nemusí to automaticky vést k zamítnutí jeho žádosti. Vždy záleží na individuálním posouzení.

Žádost o půjčku Zaplo – praktické informace

Jako moderní nebankovní společnost nabízí Zaplo Finance s.r.o. krátkodobou půjčku online na webových stránkách. Stačí vyplnit formulář se žádostí o půjčku. Není se čeho bát, formulář je přehledný a stručný.

Jak již uvedeno, k formuláři je třeba doložit totožnost žadatele – musí se nahrát kopie občanského průkazu. Tuto kopii lze nahrát jako sken nebo kvalitní fotografii z mobilu.

Po odeslání žádosti je nutné na účet Zapla uhradit ověřovací tzv. verifikační platbu. Na účet se zasílá symbolická platba ve výši 0,01 Kč. Peníze je třeba poslat z vlastního účtu. Na tento účet pak žadatel dostane peníze do 15 minut od schválení žádosti.

O Zaplo půjčku se žádá online a peníze lze mít na účtu již do 15 minut po schválení žádosti.

Zaplo – Geco

Kdo si bral v minulosti Zaplo půjčku, ten mohl žádat o převod na bankovní účet, nebo si peníze vybrat v hotovosti v síti trafik Geco. Zaplo půjčka tak fungovala i jako půjčka o víkendu a byla k dispozici 7 dní v týdnu.

Spojení Zaplo – Geco už ovšem od 30.11.2021 nefunguje. Spolupráce Zaplo – Geco byla k tomuto datu ukončena a půjčku Zaplo je tak nyní možné získat jen jako bezhotovostní na účet.

Zaplo recenze

Zaplo půjčka je mezi lidmi poměrně oblíbená a často využívaná, proto lze na webu najít dost recenzí na Zaplo. Avšak Zaplo recenze nejsou zcela jednoznačné. Někteří tuto půjčku označují za bezpečnou, jiní by si ji už nikdy nesjednali.

V kladných Zaplo recenzích lidé chválí především první půjčku zdarma a rychlost vyřízení. Naopak mezi často zmiňovanými nevýhodami v Zaplo recenzi jsou vysoké poplatky a RPSN. A samozřejmě sankce v případě prodlení. Ty jsou ovšem obecně u všech nebankovních půjček vysoké, nejen u Zaplo půjčky.

Kdo si chce najít hodnocení Zaplo půjčky konkrétních lidí, stačí do vyhledávače zadat heslo „Zaplo recenze“ a může se pustit do čtení. Je ovšem potřeba myslet na to, že hodnocení často píšou lidé, kteří nemají dobré zkušenosti.

Zaplo – splátkový kalendář, nebo prodloužení splatnosti?

Zaplo Finance s. r. o. je moderní firma, která ví, že do života mohou vstoupit situace, které nejdou předem naplánovat. Proto pro své klienty, kteří nejsou schopni splatit svůj úvěr včas, má připraven program prodloužení splatnosti úvěru. Zaplo splátkový kalendář jako takový nefunguje.

Při prodloužení lze půjčku i částečně splácet a snížit tak případné další poplatky na prodlužování. Ovšem Zaplo prodloužení úvěru je zpoplatněno, přičemž výše poplatku závisí na výši úvěru.

Půjčku lze prodloužit o 30 dní. Vždy je nutné provést platbu poplatku za prodloužení před splatností půjčky. Kdo chcete prodloužit (odložit) splatnost půjčky, musí kontaktovat zákaznickou linku.

Zaplo – kontakt

Zákaznický servis Zaplo funguje bezproblémově. Zaplo kontakty jsou následující:

Zákaznická linka: 225 852 311 / 800 399 399
Oddělení správy pohledávek: 800 999 966
Email: info@zaplo.cz, platby@zaplo.cz

Úřední hodiny: pondělí – pátek 08:00 – 19:00, víkendy, svátky a 31.12. 09:00 – 17:00

Sídlo společnosti:
Zaplo Finance s.r.o.
5. května 1746/22
140 00 Praha 4