Půjčky na ruku – bez registru a doložení příjmu


Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Půjčka na ruku je vyhledávaná především lidmi bez bankovního účtu a je poskytována výhradně nebankovními společnostmi. V některých případech lze získat půjčku v hotovosti bez doložení příjmu a registru. Co obnáší půjčky na ruku?

Existuje několik druhů půjček na ruku od nebankovních společností. Může se jednat o mikropůjčky na několik dní, krátkodobé půjčky i dlouhodobé půjčky bez registru na více let. Poskytovatelé se liší podle výše nabízené částky.

Každá společnost má jiné podmínky splácení. Je třeba vybrat co nejvýhodnější úrok a výši RPSN. Některé společnosti nabízejí první půjčku zdarma bez úroků či bezplatné dřívější splacení. Dnešní doba podporuje možnosti a lze sehnat i hotovostní půjčku na směnku.

Půjčky bez registru ihned na ruku

O půjčky bez registru ihned na ruku mají zájem především lidé, kteří jsou v náhlé finanční nouzi, a tak potřebují peníze pokud možno okamžitě. Zároveň mívají špatnou bonitu, proto nemohou získat klasickou bankovní půjčku. Lidé, kteří mají závažný negativní záznam v registru, mívají problém získat úvěr také u prověřených a spolehlivých nebankovních společností.

Půjčky bez registru ihned na ruku se mohou zdát jako ideální řešení výše popsané situace – jsou k dispozici rychle, podmínkou pro jejich získání není příznivá úvěrová historie a ani není potřeba používat bankovní účet.

Pro koho jsou určené půjčky bez bankovního účtu?

Půjčky bez bankovního účtu jsou oblíbené především mezi lidmi, kteří z nějakého důvodu nechtějí nebo nemohou užívat svůj účet v bance.

Problematické je, když je důvodem blokace účtu exekutorem. Jestliže má člověk exekuce, případně jakékoliv jiné dluhy, neměl by si v žádném případě brát novou půjčku. Půjčky bez bankovního účtu, nazývané také jako půjčky na ruku, jsou navíc v mnoha případech dost drahé a člověk za ně přeplatí ohromné částky.

Půjčky na ruku – jak fungují

Nebankovní úvěry neboli půjčky na ruku v hotovosti lze pořídit buď na pobočce společnosti nebo prostřednictvím obchodního zástupce. Ten obvykle navštíví žadatele doma nebo na domluveném místě. Další variantou jsou výplatní terminály, které fungují například v trafikách a na některých čerpacích stanicích.

Splátky může klient odevzdávat osobně na pobočce či odevzdávat obchodnímu zástupci v místě bydliště nebo na jiném místě vyhovujícím klientovi. Splátky lze posílat také na bankovní účet společnosti. I přesto, že možnosti pro hotovostní půjčky existují, stále jsou rozšířenější ty s bankovním převodem. Příkladem může být rozsáhlá síť nebankovních půjček bez registru a potvrzení příjmu.

Půjčky na ruku, které se sjednávají online, lze zařadit do kategorie nočních půjček. Vyplnit a odeslat žádost o hotovostní půjčku lze 24 hodin denně, rychlost výplaty poté závisí především na rychlosti schválení půjčky a návštěvě finančního zástupce.

Půjčka na ruku – výhody – bez doložení příjmu a registru

Výhody hotovostních půjček ocení především klienti, kteří nevlastní bankovní účet. Některé půjčky lze navíc získat ihned a bez doložení příjmu a registru na ruku.

Rychlé půjčky bez registru ihned na ruku jednoduše fungují jako okamžité půjčky pro zadlužené, v některých případech i jako půjčky v exekuci či půjčky v insolvenci. Půjčka na občanku je jednou z cest, jak si peníze opatřit vcelku bez problémů.

Půjčky na ruku mají tyto výhody:

 • klient nemusí vlastnit bankovní účet
 • lze vyřídit žádost o půjčku online
 • peníze může klient získat v pohodlí domova
 • rychlé vyřízení, klient má peníze ihned
 • vysoká pravděpodobnost schválení půjčky na ruku v exekuci

Některé nebankovní společnosti poskytují nejrůznější bonusy. Může to být nulový úrok případně první půjčky zdarma. V takovém případě je to skutečně nejlevnější půjčka.

Půjčka pro dlužníky na ruku – nevýhody a rizika

Půjčky na ruku pro dlužníky jsou potenciálně rizikové, protože jsou výhradně doménou nebankovních společností. Některé z nich mohou být podezřelé a nedůvěryhodné. Půjčky na ruku od podezřelých společností nezřídka vykazují rysy novodobé lichvy.

Existuje však solidní lichvář, který opravdu půjčí? Odpovědí je jednoznačné ne. Půjčka přes lichváře nemůže pro dlužníka nikdy skončit dobře, ať se nabídka zpočátku zdá jakkoliv výhodná. Půjčka pro lidi v exekuci na ruku je totiž vykoupena astronomickými poplatky a sankcemi při porušení podmínek.

Obzvlášť u nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu na ruku by se žadatel měl mít na pozoru. Takové půjčky jsou velmi rizikové pro poskytovatele i pro žadatele. Poskytovatel se proti nesplácení jistí nevýhodnými podmínkami a vysokými úroky.

Pokud žadatel nemá jinou možnost, než zvolit půjčku na ruku bez doložení příjmu a registru, měl by důkladně pročíst smlouvu a zvážit, zda je schopen splnit podmínky takové půjčky. Zásadní je dát si pozor na lichvářské půjčky. Mohou poskytovat půjčky bez registru na ruku stejně tak, jako důvěryhodné nebankovní společnosti.

V každém případě by si měl být žadatel o půjčku jist, že bude schopen svůj závazek splatit. Pokud se tak nestane, bude zahájen proces vymáhání pohledávky, který rozhodně nepředstavuje nic příjemného.

Nevýhody půjčky v hotovosti pro dlužníky jsou tyto:

 • omezená dostupnost, na výběr je jen několik poskytovatelů
 • kratší doba splatnosti
 • omezená výše půjčky
 • neúměrně vysoká úroková sazba a RPSN
 • vysoké poplatky související s půjčkou s exekucí na ruku

Zásadní nevýhodou okamžité půjčky pro dlužníky je také prohlubování už tak špatné finanční situace dlužníka, která se může lehce přetavit do dluhové pasti a neřkuli k osobnímu bankrotu. Stojí za to zvážit například alternativy k půjčce, mezi něž patří i půjčka mezi blízkými.

Půjčka na ruku bez účtu – srovnání

Půjčky bez nutnosti bankovního účtu poskytují níže uvedené nebankovní společnosti za těchto podmínek:

PůjčkaÚrokRPSNSplatnostVýše půjčky (Kč)
Fair Credit půjčkaod 20,78 %od 52,32 %30 týdnů – 36 měsíců4 000 Kč – 150 000 Kč
Půjčka Providentod 13,5 %od 20,53 %až 36 měsíců3 000 Kč – 130 000 Kč
Zaplo půjčkaod 0 %od 0 %7 – 30 dní1 000 Kč – 30 000
Express Cash od 8 %od 209,78 %až 20 měsíců5 000 Kč – 70 000
Cofidis od 7,9 %od 8,19 %až 120 měsíců40 000 Kč – 1 000 000 Kč

Fair Credit půjčka (dříve Fajn půjčka)

Hotovostní nebankovní půjčka na ruku je poskytována společností Fair Credit Czech. Jedná se o českou společnost, která nabízí i bezhotovostní úvěry.

 • půjčka v hotovosti od 4 000 do 150 000 Kč
 • splatnost 30 týdnů až 36 měsíců
 • půjčka na cokoliv
 • bez ručitele a ručení

Žádost o půjčku na ruku probíhá prostřednictvím online formuláře. V případě schválení úvěru kontaktuje klienta obchodní zástupce. Hotovostní půjčky se vyřizují v domácnosti žadatele. U hotovostní půjčky jsou peníze vypláceny nejpozději do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Půjčka Provident

Půjčka Provident je upravená dle klientových požadavků. Bez papírování a zdlouhavého schvalovacího procesu. Základní Půjčku Provident je možné obohatit o balíček extra služeb Plus.

Balíček Plus zahrnuje výhody půjčky v hotovosti, ochrana před poplatky z prodlení, splátkové prázdniny a také pomoc finančního asistenta v době splácení.

 • výše půjčky 3 000 až 130 000 Kč
 • splatnost až 36 měsíců
 • půjčka vhodná i pro cizince (nutné potvrzení o povolení k pobytu v ČR)
 • RPSN od 20,53 %

Ke schválení Půjčky Provident je nutné doložit příjem za poslední 2 měsíce (potvrzení o příjmu, výpis z účtu, daňové přiznání).

Zaplo půjčka

Půjčku na ruku Zaplo lze sjednat po internetu pomocí online formuláře. Peníze bylo možné vyzvednout v síti trafik Geco, avšak poskytování půjček, včetně jejich splácení v hotovosti, v síti prodejen GECO bylo k 30. 11. 2021 ukončeno.

 • výše půjčky 1 000 až 30 000 Kč
 • první půjčka zdarma do 16 000 Kč s 0 % úrokem a RPSN
 • splatnost 7 až 30 dní
 • nutná identifikační platba ve výši 0,01 Kč, která slouží k ochraně osobních údajů před zneužitím

Zaplo půjčka patří k neúčelovým půjčkám, půjčit si tak lze na cokoliv. Zaplo rychlá půjčka na ruku je vhodná i pro nezaměstnané. Společnost nevyžaduje doklad o výši příjmu. Stačí občanský průkaz, mobilní telefon a e-mail.

Express Cash

Půjčku na ruku Express Cash nabízí společnost EC Financial Services a.s.. Půjčení i splácení probíhá v hotovosti. Půjčku lze vyřídit online nebo telefonicky. Rychlost, nízký úrok a půjčení peněz bez ručitele činí z Express Cash půjčky velmi atraktivní službu.

 • půjčka ve výši 5 000 až 70 000 Kč
 • splatnost až 20 měsíců
 • RPSN od 209,78 %
 • licence ČNB

Půjčení hotovosti a předávání splátek probíhá obvykle přes obchodní zástupce u klienta doma nebo na jiném předem dohodnutém místě, jakýkoli den v měsíci.

Cofidis půjčka

Cofidis půjčka je nebankovní půjčka. Půjčka Hotovost umožňuje opakované čerpání a doplácení právě v tu dobu, kdy klient potřebuje. Hodí se proto na pokrytí nenadálých výdajů a slouží jako finanční rezerva.

Parametry půjčky Cofidis:

 • Výše půjčky na ruku: 40 000 Kč – 1 000 000 Kč
 • Výhodná RPSN od 8,19 %
 • Úroková sazba od 7,9 %
 • Doba splatnosti až 120 měsíců

Peníze v hotovosti již do 24 hodin. Sjednání a vedení půjčky zdarma.