Razdva půjčka – recenze


Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Razdva půjčka je další z řady nebankovních úvěrů, která je bezpečná a bez skrytých poplatků. Půjčka je rychlá a dostupná pro nejrůznější klienty s nejrůznějšími potřebami. Vyřízení žádosti je snadné a zvládne ho každý.

Půjčku Razdva nabízí společnost Profi Credit Czech, která získala certifikaci od České národní banky. To znamená, že zákazníky nepřekvapí žádné neférové jednání. Co jsou to přesně Razdva půjčky a jaké jsou recenze Razdva půjčky?

Co je to Razdva půjčka?

Razdva půjčka je neúčelový úvěr, přesněji se jedná o mikroúvěr. Klient si může zapůjčit částku od 10 000 Kč až do 150 000 Kč. Jelikož se jedná o běžný spotřebitelský úvěr, žadatel o úvěr nemusí dokládat záměr využití peněz. Díky tomu se hodí na pořízení drobného spotřebiče, rekonstrukce místnosti domova nebo opravu auta.

Půjčka Razdva má variabilní dobou splatnosti, již je možné nastavit od 3 do 48 měsíců. Úvěr se sjednává pouze online skrze jednoduchou žádost. Po úspěšném vyřízení žádosti budou peníze přepsány na účet do pár minut.

Aby je klient měl již do 15 minut, účet musí mít u některé z těchto bank:

  • Česká spořitelna
  • ČSOB
  • Komerční banka
  • Raiffeisenbank

Převod u jiných bank může trvat delší dobu, maximálně však 2 pracovní dny. K sjednání půjčky není potřeba hledat ručitele či zastavovat majetek. Ať klient bude žádat o jakoukoliv částku, nebude toto po něm vyžádáno.

Kdo si může zapůjčit peníze?

Půjčka Razdva je úvěr, který se vyplácí pouze na bankovní účet, nikoliv v hotovosti. O úvěr může zažádat skoro každý, i lidé, které by banka běžně odmítla – studenti, rodiče na mateřské dovolené či důchodci.

Co lidé se záznamem v rejstříku dlužníků? Ze zákona má každý poskytovatel spotřebitelských úvěrů povinnost prověřovat své zákazníky. Pokud má žadatel o úvěr záznam, nebude automaticky odmítnut. Jeho situace bude posuzována individuálně s přihlédnutím na povahu prohřešku a stávající finanční situaci.

Podmínky Razdva půjček

K úspěšnému vyřízení Razdva půjčky musí žadatelé splňovat následující podmínky:

  • plnoletost
  • platný doklad totožnosti
  • občan ČR nebo povolení k trvalému pobytu na území České republiky
  • doložení příjmů
  • platný bankovní účet
  • bez exekucí či insolvence

Příjmy se dokládají ze zaměstnání, podnikání nebo jiných zdrojů. Doložení příjmů není tak přísné jako u bank – postačí příjmy za pár posledních měsíců či výplatní pásky.

Jak získat Razdva půjčku?

Žádost o Razdva půjčku je jednoduchá a zvládne ji každý. Stačí pouze otevřít internetové stránky společnosti. Dále se musí v online kalkulačce zadat výška úvěru a délka splácení. Kalkulačka vypočítá výšku měsíčních splátek včetně výšky úrokové sazby a RPSN.

Kolik přesně bude stát úvěr Razdva lze spočítat právě v online kalkulačce na stránkách poskytovatele. Obecně platí, že kratší úvěry mají vyšší úrokové sazby a RPSN než úvěry s delší dobou splácení.

První krok žádosti – částka k zapůjčení a délka splácení.
První krok žádosti – částka k zapůjčení a délka splácení.

Následným krokem je odeslání žádosti přes tlačítko „Chci půjčku“. V kontaktním formuláři je nutné vyplnit jméno, rodné číslo, kontakty. Klienti, kteří si již vzali v předchozí době půjčku, se mohou přihlásit ke klientskému účtu.

Druhý krok žádosti – vyplnění kontaktních údajů.
Druhý krok žádosti – vyplnění kontaktních údajů.

V další části klient vyplňuje informace o své finanční situaci. Vyplňuje se další formulář, v němž se uvádí údaje o zaměstnání, příjmech, bydlišti či rodinném stavu. Studenti, jejichž jediný příjem jsou brigády či nárazové práce, mohou dodat tyto finance. Důchodci pobírání důchodu a rodiče na mateřské dovolené zase mateřskou.

Po kompletní odeslání žádosti se začne zpracovávat žádost. Zaměstnanci společnosti pracují pouze v běžné pracovní době, která je ve všední dny od 8 do 16 hodin. V tuto dobu klient do pár minut získá odpověď na to, zda dostal, nebo nedostal půjčku.

Poplatky za Razdva půjčky

Půjčka Razdva se chlubí absencí skrytých poplatků za vyřízení a poskytnutí úvěru. Další poplatky jsou zmíněny předem, většinou jsou ve smlouvě popsány malým písmem.

Další poplatky je potřeba uhradit, pokud klient bude chtít úvěr splatit dříve. Půjčku Razdva lze splatit jednorázově, avšak tato možnost není zdarma. Společnost si bude nárokovat náhradu vzniklých nákladů, která se může vyšplhat až na 1 % z předčasně splacené částky, pokud trvá delší dobu než 1 rok. V případě kratší doby než 12 měsíců je tato doba 0,5 %.

Na další poplatky je třeba myslet, pokud klienti nebudou včas splácet úvěr. Poskytovatel může naúčtovat poplatky ve výši 0,1 % za den z částky po splatnosti, úrok z prodlení 8 % p.a. navýšený o repo sazbu a také poplatek za vynaložené náklady. Po 65 dnech a více bude úvěr předán k vymáhání a budou účtovány další poplatky.

Jedna, či dvě Razdva půjčky?

Klienti, kteří řádně splácejí úvěr, si mohou po 6 měsících zažádat o další půjčku (nabídka platí pro všechny produkty PROFI CREDIT – např. Pojištěná půjčka). Každý klient může mít až 3 aktivní smlouvy. Je nutné si předem promyslet, zda jsou úvěry nutné a zda je žadatel bude schopen splácet.

Razdva půjčka recenze

Před sjednáním jakékoliv úvěru je vždy nutné seznámit se se společností, od níž si zákazník chce půjčit peníze. K tomu patří i hledání recenzí a zkušeností s půjčkou. Jak si stojí půjčka Razdva?

Půjčka Razdva není na českém trhu dlouhou dobu, přesto za toto období získala pozitivní ohlasy. Úvěr nabízí spolehlivá společnost s licencí ČNB. Díky tomu se jedná o bezpečnou variantu nebankovního úvěru. Klienti si v recenzích pochvalují profesionální vedení úvěru bez skrytých poplatků. Dalšími plusy jsou rychlé získání peněz a v neposledním řadě možnost první půjčky zdarma.

Negativem je přeplácení. Úroková sazba úvěru je vyšší, kvůli čemuž klienti poměrně hodně přeplatí. Někteří lidé zmiňují i to, že se žádosti posuzují pouze ve všední dny v pracovní době (od 8 do 16 hodin). Během víkendu nebo státních svátků klienti budou muset čekat nebo zvolit jinou nebankovní půjčku.