Hyper půjčka – recenze, zkušenosti, kalkulačka

Nebankovní Hyper půjčka nabízí řadu výhod. Klient může uzavřít úvěr ve vyšší hodnotě, i nad 100 000 Kč. Je spolehlivá, bezpečná a její uzavření je velmi rychlé. Jaké podmínky Hyper půjčka nabízí? Jaké s ní mají lidé zkušenosti a recenze?

Hyper půjčka lze sjednat rychle, bez podmínek ručení nebo zástav. Půjčená suma může být využita na cokoli. Nejen výše půjčky je pro žadatele lukrativní. I dlouhá doba splatnosti je silnou stránkou této nabídky.

Prověřená Hyper půjčka nabízí úvěr až 250 000 Kč.
Sjednat Hyper půjčku >

Nebankovní finanční produkt je klienty velmi pozitivně přijímaný. To hlavně z důvodu online sjednání půjčky a libovolného využití. Je vhodnou půjčkou pro ty, kteří chtějí vyšší částku za rozumný úrok.

Hyper půjčka – informace

Hyper půjčka nabízí jednoduché online sjednání úvěru z domova. Nevyžaduje ani ručitele, ani zástavu. Je férová, spolehlivá a pohodlně získatelná.

Tento typ půjčky se pohybuje v řádech 10 000 až 250 000 Kč. Osoba, která žádá o půjčku, může dosáhnout až na čtvrt milionový úvěr bez ručitele. Takto půjčený obnos peněz může žadatel využít na cokoli, pro libovolné potřeby a účely.

Splatnost Hyper půjčky je 12 až 84 měsíců. Nejen snadná dostupnost láká k jejímu sepsání, avšak i nízké úroky. Pokud by se stalo, že klient potřebuje dobu splatnosti prodloužit, zaplatí poplatek a Hyper půjčka mu to umožní.

Úrok Hyper půjčky je možné získat již od 4,99 % za rok. RPSN může klient dosáhnout od 5,11 %.

Úrok Hyper půjčky je možné získat již od 4,99 %.

Hyper půjčka na splátky

Dlouhá doba splatnosti je jednou z výhod Hyper půjčky. Její splácení probíhá dle předem určených podmínek. Nebankovní společnost připíše požadovanou sumu na klientský bankovní účet během několika málo dní.

Splátky jsou rozloženy do definovaného počtu měsíců. U Hyper půjčky je často možné svůj úvěr i předčasně splatit a dokonce i bez jakýkoliv poplatků.

Příklad splátek Hyper půjčky:

Výše půjčky je 10 000 Kč, čili minimální výše u Hyper půjčky. Doba splatnosti půjčky je 3 roky, tzn. 36 měsíců. Úroková sazba je 4,99 %.

Měsíční splátka je rovna 299,66 Kč. Klient na konci úrokového období zaplatí celkovou částku 10 787,91 Kč při úrokové sazbě 4,99 %.

Čtvrtletní splátka je rovna 902,44 Kč. Klient na konci úrokového období zaplatí celkovou částku 10 829,30 Kč při úrokové sazbě 4,99 %.

Roční splátka je rovna 3 671,40 Kč. Klient na konci úrokového období zaplatí celkovou částku 11 014,19 Kč při úrokové sazbě 4,99 %.

Hyper půjčka – kalkulačka

Pro přehled nabídek na trhu existují internetové srovnávače a kalkulačky, které dokážou zhodnotit podmínky půjček. Rozhodovat se lze mezi půjčkou nebankovní a půjčkou bankovní.

Srovnávač, který po vyplnění formuláře, určí úrok hyper půjčky.
Hyper půjčka kalkulačka >

Srovnáním může klient zjistit, že bankovní instituce nabízí nižší úrokové sazby, avšak dosáhnout na půjčku nemusí každý žadatel. U nebankovních nabídek jsou sice vyšší sazby, které klient navíc zaplatí, ovšem podmínky jsou minimální.

Kalkulačkou získá potenciální klientela komplexní přehled o možnostech, ze kterých lze vybrat tu nejefektivnější a splňující všechny požadavky.

Internetové srovnávače dokážou hodnotit řadu poskytovatelů. Nejčastěji využívanou bankovní společností je Česká spořitelna. Mezi nebankovní společnost se řadí na první místo Zaplo.

Hyper půjčka – recenze a zkušenosti

Recenze a ohlasy na Hyper půjčku jsou pozitivní. Nevýhodou je ale jejich nízký počet oproti konkurenčním nabídkám. Český trh je nabitý řadou půjček, které jsou častěji využívané. Proto zatím není velké množství recenzí, které by nové žadatele na sto procent přesvědčily.

Mezi nejčastější recenze patří hodnocení:

  • spolehlivosti
  • bezpečnosti
  • vysokých částek pro půjčku
  • rychlosti a pohodlí při zařizování
  • online sjednání a podpora
  • půjčka bez registru
  • mírné podmínky pro dosažení
  • často výhodnější podmínky splácení

Klienti, kteří využili možnost sjednání Hyper půjčky říkají, že se jedná o jeden z nejlepších produktů v dané oblasti.