Hyper půjčka – recenze, zkušenosti, kalkulačka

hyperpůjčka
Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Nebankovní Hyper půjčka nabízí řadu výhod. Klient může uzavřít úvěr ve vyšší hodnotě, i nad 100 000 Kč. Je spolehlivá, bezpečná a její uzavření je velmi rychlé. Jaké podmínky Hyper půjčka nabízí? Jaké s ní mají lidé zkušenosti a recenze?

Hyper půjčku lze sjednat rychle, bez podmínek ručení nebo zástav. Půjčená suma může být využita na cokoli. Nejen výše půjčky je pro žadatele lukrativní. I dlouhá doba splatnosti je silnou stránkou této nabídky.

Prověřená Hyper půjčka nabízí úvěr až 250 000 Kč.

Sjednat Hyper půjčku >

Nebankovní finanční produkt je klienty velmi pozitivně přijímaný. To hlavně z důvodu online sjednání půjčky a libovolného využití. Je vhodnou půjčkou pro ty, kteří chtějí vyšší částku za rozumný úrok.

Klíčové informace z článku

Hyperpůjčka je nebankovní půjčka, se kterou si lze půjčit až 250 000 Kč, přičemž není nutný ručitel ani zástava. Splatnost Hyperpůjčky je od 12 do 84 měsíců.

Alternativou Hyperpůjčky může být např. Dodo půjčka, půjčka Šikulka nebo malá Hyperpůjčka, se kterou si klient může půjčit až 20 000 Kč s dobou splatnosti 30 dní.

Kromě Hyperpůjčky si mohou klienti půjčit 250 000 Kč např. se společností Home Credit, Zonky nebo Cofidis. Půjčky přes 200 000 Kč lze u některých společností sjednat i bez registru. Jsou však vysoce rizikové s vysokými úroky.

Půjčky bez registru, bez doložení příjmu a pro dlužníky patří mezi rizikové nabídky. Tyto půjčky mají vysoké úroky, RPSN a likvidační sankce v případě nesplácení. Je nutné, aby žadatel zvážil, zda půjčku opravdu potřebuje, jelikož tyto půjčky někdy mohou vést do dluhové pasti.

Hyper půjčka – informace

Hyper půjčka nabízí jednoduché online sjednání úvěru z domova. Nevyžaduje ani ručitele, ani zástavu. Je férová, spolehlivá a pohodlně získatelná.

Tento typ půjčky se pohybuje v řádech 10 000 až 250 000 Kč. Osoba, která žádá o půjčku, může dosáhnout až na čtvrt milionový úvěr bez ručitele. Takto půjčený obnos peněz může žadatel využít na cokoli, pro libovolné potřeby a účely.

Splatnost Hyper půjčky je 12 až 84 měsíců. Nejen snadná dostupnost láká k jejímu sepsání, avšak i nízké úroky. Pokud by se stalo, že klient potřebuje dobu splatnosti prodloužit, zaplatí poplatek a Hyper půjčka mu to umožní.

Úrok Hyper půjčky je možné získat již od 4,99 % za rok. RPSN může klient dosáhnout od 5,11 %.

Alternativou Hyper půjčky může být například půjčka Šikulka, která je dostupná v rozmezí od 1 000 do 200 000 Kč. Před sjednáním úvěru je vhodné zkontrolovat recenze půjčky Šikulka a podle nich se rozhodnout, zda o úvěr zažádat, či nikoliv.

Podobné parametry má i dobře známá Dodo půjčka, kterou lze získat až do výše 250 000 Kč. Výhodou je v tomto případě dlouhá doba splatnosti, jež může činit až 5 let.

půjčka 250 000 graf rostoucí
Úrok Hyper půjčky je možné získat již od 4,99 %.

Dodo půjčka – recenze

Dodo půjčka patří mezi méně známé nebankovní společnosti a nabízí online nebankovní půjčky v podstatě pro každého.

Základními parametry Dodo půjčky jsou:

 • výše půjčky: od 10 000 do 200 000 Kč
 • úrok: od 8, 6 % p.a.
 • doba splatnosti: max. 5 let
 • RPSN: od 9,6 % p.a.

Dodo půjčku lze vyřídit online, přičemž schválení půjčky probíhá individuálně dle požadavků klienta. Vyřízení půjčky je však velmi rychlé.

Jaké má Dodo půjčka recenze? Recenze Dodo půjčky jsou, i přes vysoké úroky a RPSN, pozitivní. S Dodo půjčkou si mohou klienti půjčit peníze i o víkendu – v době od 8:00 do 19:00. Peníze rychle na stole jsou tak největší předností Dodo půjčky. Dodo půjčka je také půjčka bez nahlížení do registru, což může také hodně klientů přilákat.

Opravdových recenzí Dodo půjčky od skutečným zákazníků není však v současné době příliš mnoho, jelikož se jedná o novější společnost. Před podpisem jakékoliv smlouvy o půjčce by měl být člověk obezřetný a zjistit si co nejvíce informací.

Hyperpůjčka na splátky

Dlouhá doba splatnosti je jednou z výhod Hyper půjčky. Její splácení probíhá dle předem určených podmínek. Nebankovní společnost připíše požadovanou sumu na klientský bankovní účet během několika málo dní.

Příklad splátek Hyperpůjčky:

 • Výše půjčky je 10 000 Kč čili minimální výše u Hyper půjčky. Doba splatnosti půjčky je 3 roky, tzn. 36 měsíců. Úroková sazba je 4,99 %.
 • Měsíční splátka je rovna 299,66 Kč. Klient na konci úrokového období zaplatí celkovou částku 10 787,91 Kč při úrokové sazbě 4,99 %.
 • Čtvrtletní splátka je rovna 902,44 Kč. Klient na konci úrokového období zaplatí celkovou částku 10 829,30 Kč při úrokové sazbě 4,99 %.
 • Roční splátka je rovna 3 671,40 Kč. Klient na konci úrokového období zaplatí celkovou částku 11 014,19 Kč při úrokové sazbě 4,99 %.

Splátky jsou rozloženy do definovaného počtu měsíců. U Hyper půjčky je často možné svůj úvěr i předčasně splatit, a dokonce i bez jakýkoliv poplatků.

Malá Hyper půjčka

Zájemce, který potřebuje menší finanční obnos, může sjednat malou Hyper půjčku. Jedná se o neúčelový úvěr ve výši od 1 000 Kč až 20 000 Kč s krátkou dobou splatností, a to do 30 dní. Ani tato malá půjčka nevyžaduje ručitele a zástavu. Benefitem pak je okamžité vyřízení.

Podmínky pro získání malé Hyper půjčky ihned na účet:

 • 18 let
 • občan ČR
 • bankovní účet
 • stálý příjem

Hyperpůjčka – kalkulačka

Pro přehled nabídek na trhu existují internetové srovnávače a kalkulačky, které dokážou zhodnotit podmínky půjček. Rozhodovat se lze mezi půjčkou nebankovní a půjčkou bankovní.

Kalkulačka, která po vyplnění formuláře určí úrok hyper půjčky.

Spočítat úrok přes kalkulačku Hyper půjčky >

Srovnáním může klient zjistit, že bankovní instituce nabízí nižší úrokové sazby, avšak dosáhnout na půjčku nemusí každý žadatel. U nebankovních nabídek jsou sice vyšší sazby, které klient navíc zaplatí, ovšem podmínky jsou minimální.

Kalkulačkou získá potenciální klientela komplexní přehled o možnostech, ze kterých lze vybrat tu nejefektivnější a splňující všechny požadavky.

Internetové srovnávače dokážou hodnotit řadu poskytovatelů. Nejčastěji využívanou bankovní společností je Česká spořitelna. Mezi nebankovní společnost se řadí na první místo Zaplo.

Hyperpůjčka – recenze a zkušenosti

Recenze a ohlasy na Hyper půjčku jsou pozitivní. Nevýhodou je ale jejich nízký počet oproti konkurenčním nabídkám. Český trh je nabitý řadou půjček, které jsou častěji využívané. Proto zatím není velké množství recenzí, které by nové žadatele na sto procent přesvědčily.

Mezi nejčastější recenze patří hodnocení:

 • spolehlivosti
 • bezpečnosti
 • vysokých částek pro půjčku
 • rychlosti a pohodlí při zařizování
 • online sjednání a podpora
 • půjčka bez registru
 • mírné podmínky pro dosažení
 • často výhodnější podmínky splácení

Klienti, kteří využili možnost sjednání Hyperpůjčky říkají, že se jedná o jeden z nejlepších produktů v dané oblasti.

Malé, krátkodobé půjčky

Stávají se situace, kdy člověk potřebuje pár tisíc do výplaty, aby mohl zaplatit složenky či jiné nenadálé výdaje. A právě malé, krátkodobé půjčky slouží k tomuto účelu. Malé půjčky mohou mít různé podoby jako kontokorent, kreditní karta a spotřebitelský úvěr.

Malé půjčky lze využít na cokoliv, sjednání může proběhnout u banky nebo nebankovní instituce. Při výběru je třeba zohledňovat výši úroku a RPSN, přičemž ukvapený výběr podle reklamy se nemusí vyplatit.

Specifikum pro krátkodobé půjčky je i krátká doba splatnosti, nejčastěji do 30 dnů.

Malá půjčka ihned na účet

Vyplácení finančních prostředků bývá častější na bankovní účet, ale i hotovostní půjčky nejsou nic neobvyklé u nebankovek. Banky ale vlastnictví bankovního účtu mají jako hlavní podmínku pro získání jakéhokoli úvěru. Zájemce tak u banky bez vlastního bankovního účtu nepochodí.

Výhodou malé půjčky ihned na účet je rychlé vyřízení, na účtu se objeví peníze do několika minut po schválení žádosti.

Nebankovní půjčka 250 000 Kč – kdo ji poskytuje?

Když člověku banka zamítne žádost a není jiná cesta, zbývají nebankovní společnosti. Před sjednáním půjčky by měl člověk vždy prvně provést srovnání nebankovních půjček, aby našel pro sebe ten nejvýhodnější úvěr. Půjčka 250 000 Kč není zanedbatelná, ba naopak.

Je tak důležité, aby úroková sazba a RPSN bylo co nejnižší. Žadatel by se měl zaměřit, ale i na další parametry jako flexibilitu půjčky, výši splátek, možnost odložení splátek, pojištění proti schopnosti splácet, pokuty za nesplácení, možnost předčasného splacení, poplatek za zřízení půjčky a další.

Nebankovní půjčky, které nabízí až 250 000 Kč, jsou:

Je možná půjčka 250 000 Kč bez registru? 

V nebankovním světě sehnat půjčku bez registru není velký problém, jedná-li se o nižší částku. U vyšších částech jako je právě 250 000 Kč, to už ale může být složitější. Každá instituce je podle zákona povinna nahlédnout do registru dlužníků. Důvěryhodní a solidní poskytovatelé tak s největší pravděpodobností neposkytnou takovou částku bez registru.

Zájemce o půjčku ve výši 250 000 Kč bez registru musí vybírat obezřetně. Takové půjčky balancují na hranici zákona, někdy za. A ne nadarmo se dají označit za lichvy.

Půjčky bez registru až do výše 300 000 Kč nabízí například XXL credit. Půjčka se hodí pro občany ČR s trvalým pobytem na území.

Charakteristika půjčky bez registru XXL credit:

 • Částka: 10 000 Kč – 300 000 Kč
 • Délka splatnosti: 1 až 72 měsíců
 • Bezúčelová půjčka
 • Bez zástavy nemovitosti
 • Hodí se i pro maminky na mateřské dovolené
 • Peníze na účtu do několika minut
 • Schválení půjčky: 75 %

Žadatel k této velké půjčce potřebuje občanský průkaz, věk 18 až 65 let, bankovní účet a mobil.

Půjčka bez doložení příjmu – diskuze

Půjčky bez doložení příjmu patří mezi rizikové produkty. Solidní poskytovatelé úvěru se neobejdou bez doložení příjmu, však je to důležité proto, aby mohli posoudit, zda žadatel zvládne úvěr splácet. Diskuze na půjčky bez doložení příjmu rozebírají problém vysokých úroků a RPSN a sankcí za pozdní splácení.

Právě sankce a pokuty jsou likvidační, často lidem zadělají na větší problémy a prohloubí jejich dluhy. U takových půjček se vyplatí, aby si to člověk dvakrát rozmyslel a pořádně si spočítal, kolik přeplatí. Půjčovat si například na exotickou dovolenou na Kapverdy nebo na dárky není dobrý nápad. Takové věci se dají oželit a vzít si na to úvěr je nezodpovědné.

Z diskuze na půjčku bez doložení příjmu je patrné, že lidé v takových půjčkách nevidí důvěryhodné poskytovatele. Je pochopitelné, že úvěry tohoto typu poskytují takové společnosti, které těží ze zoufalé situace. Mezi další rizikové nabídky patří půjčky pro dlužníky, bez registru a půjčky pro lidi v exekuci a insolvenci.

Shrnutí Hyper půjčky a malých, krátkodobých půjček

Hyper půjčku je možné získat až do výše 250 000 Kč bez ručitele a zástavy. Půjčka nabízí zajímavý úrok, ale bez doložení příjmu se žadatel neobejde. Potřebuje-li žadatel menší částku k zapůjčení, hodí se krátkodobé, malé půjčky, které mají splatnost do několika týdnů. Malá půjčka je na účtu vyplacena téměř ihned.

Před sjednáním každé půjčky je důležité, aby člověk provedl srovnání úvěrů a porovnal všechny parametry půjčky jako flexibilitu, možnost odložení splátek a další.

Půjčky bez registru, bez doložení příjmu a pro dlužníky patří mezi rizikové nabídky. Tyto půjčky mají vysoké úroky, RPSN a likvidační sankce v případě nesplácení. Je nutné, aby žadatel zvážil, zda půjčku opravdu potřebuje, jelikož tyto půjčky někdy vedou do finančního pekla – dluhové pasti. Zkrátka si klient zaplatí za to, že se nachází v těžké životní situaci. Velký problém nastává, pokud jiná půjčka splácí jinou půjčku.

Lidé ve finančních problémech se mohou obrátit na dobrovolné organizace jako například Člověk v tísni.