ESSOX půjčka – nákup na splátky s odkladem

Essox je českým nebankovním poskytovatelem půjček. Za jakých podmínek je možné získat Essox půjčku a jaké má tato půjčka parametry?

Essox nabízí nejen spotřebitelskou půjčku, nýbrž i kreditní kartu nebo půjčku na auto. Půjčka pro spotřebitele, která se nazývá Bezpečná půjčka, je však bezpochyby jejím nejžádanějším produktem.

Bezpečná půjčka Essox

Bezpečná půjčka představuje neúčelový úvěr, který je možné použít na financování čehokoliv. Výhodou je, že k této půjčce je poskytováno pojištění schopnosti splácet zdarma.

Úvěr se sjednává prostřednictvím poradce Modré pyramidy stavební spořitelny, a.s. Poradce zájemci o půjčku sdělí všechny detaily a pomůže s vyplňováním žádosti.

Bezpečná půjčka je poskytována ve výši od 15 000 Kč do 200 000 Kč s dobou splatnosti 6 až 84 měsíců. Podmínkou pro získání půjčky je mimo jiné doložení příjmu, dochází tedy ke kontrole bonity žadatele.

Půjčku je možné splatit předčasně, a to bez poplatku. Splácení probíhá bezhotovostní formou převodem na účet.

Podmínky pro získání Essox půjčky:

  • plnoletost
  • trvalý pobyt v ČR
  • doklad o pravidelném příjmu
  • žádný záznam v registru dlužníků
  • vlastní bankovní účet

Žadatelé, kteří tyto podmínky nesplňují, se mohou obrátit na jiné nebankovní instituce a zažádat například o půjčku bez doložení příjmu nebo půjčku bez registru.