ČSOB banka – bankomaty, identita

ČSOB je jednou z největších bank na českém trhu. Nabízí skutečně širokou škálu finančních produktů, a to jak fyzickým, tak právnickým osobám. Pod značkou ČSOB působí také Poštovní spořitelna.

Československá obchodní banka patří do skupiny ČSOB, stejně jako Hypoteční banka, Poštovní spořitelna, ČSOB Pojišťovna a další instituce.

Běžný účet ČSOB

Základní běžný účet s názvem Plus Konto je za určitých podmínek zcela zdarma.

Bez poplatku je k dispozici pro osoby do 26 let, pro osoby na mateřské nebo rodičovské dovolené, pro osoby, kterým na účet chodí alespoň 10 000 Kč měsíčně a pro osoby starší 58 let nebo ZP, kterým měsíčně chodí alespoň 5 000 Kč.

Zdarma jsou také dvě bezkontaktní platební karty, výběry z bankomatů ČSOB, domácí příchozí a odchozí platby a výběry na pobočkách České pošty.

Kreditní karta ČSOB

Klienti, kteří prostřednictvím kreditky utratí alespoň 3 000 Kč měsíčně, mají vedení karty zdarma. Bezúročné období je 55 dní, po uplynutí této lhůty jsou účtovány úroky. V prvních 6 měsících se však žádné úroky neplatí. Placení kreditní kartou je čerpání revolvingového úvěru.

Půjčka ČSOB

V nabídce ČSOB se nachází několik druhů úvěrů. Patří mezi ně:

  • Půjčka na cokoliv
  • Půjčka na bydlení
  • Půjčka na auto

Konkrétní parametry zmíněných půjček je možné orientačně zjistit prostřednictvím úvěrové kalkulačky, která je k dispozici na webu ČSOB.

Hypotéka ČSOB

Hypoteční úvěr od ČSOB se vyznačuje jednoduchostí sjednání. Banka totiž za klienta vyřídí téměř veškerou administrativu, která se se sjednáním hypotéky pojí.

Hypotéka ČSOB je poskytována až do výše 90 % hodnoty nemovitosti, přičemž až 30 % z hypotéky lze využít na nákup vybavení domácnosti.

Americká hypotéka ČSOB

Na rozdíl od klasické hypotéky je americká hypotéka neúčelová, tudíž ji lze využít na cokoliv. Ve srovnání s běžnými spotřebitelskými úvěry nabízí nižší úrokovou sazbu a delší dobu splatnosti. Stejně jako u klasické hypotéky je třeba ručit nemovitostí.

Americká hypotéka je poskytována ve výši max. 70 % hodnoty nemovitosti, splatnost je až 20 let.

ČSOB kontakt a infolinka

Web: csob.cz
Tel. a infolinka ČSOB: 800 300 300, 495 800 111

Sídlo společnosti:
Československá obchodní banka, a.s.
Radlická 333/150
150 57 Praha 5–Radlice