Poštovní spořitelna – půjčka

Poštovní spořitelna je součástí skupiny ČSOB, jíž vlastní belgická KBC Bank. Svým klientům nabízí mimo jiné půjčku až do výše 800 000 Kč. Co dalšího lze najít v její nabídce?

Mezi produkty Poštovní spořitelny patří běžný účet, kontokorent, kreditní karta a různé druhy spotřebitelských úvěrů.

Běžný účet Poštovní spořitelny

Běžný účet s názvem Poštovní účet nabízí řadu výhod, mezi něž patří například vedení zdarma v případě, kdy na účet chodí nad 10 000 Kč měsíčně. Zdarma je vedení účtu také pro osoby do 26 let. Klienti obdrží dvě bezkontaktní platební karty.

Výběry hotovosti z bankomatů Poštovní spořitelny jsou neomezené, zdarma jsou rovněž domácí odchozí platby v internetovém bankovnictví.

Kontokorent Poštovní spořitelny

Kontokorent lze sjednat k běžnému účtu Poštovní spořitelny. Limit je až 500 000 Kč. Vedení kontokorentu je zcela zdarma, stejně tak změna úvěrového limitu.

Kreditní karta Poštovní spořitelny

Kreditní karta je prvních 6 měsíců bez úroků. Její vedení je zdarma za předpokladu, že výše měsíční útraty činí alespoň 3 000 Kč. Délka bezúročného období je 55 dní.

Kreditní kartu je možné zařídit jak na pobočce, tak po telefonu nebo online.

Půjčka Poštovní spořitelny

Spotřebitelský úvěr Poštovní spořitelny se vyznačuje rychlostí sjednání – peníze jsou vyplaceny na účet do 15 minut od uzavření smlouvy.

Vedení půjčky je zdarma, bez poplatku je rovněž předčasné splacení celého úvěru.

Výši splátek si lze orientačně spočítat v úvěrové kalkulačce na webových stránkách Poštovní spořitelny.

Půjčka na bydlení od Poštovní spořitelny

Výše půjčky na bydlení může být od 70 000 Kč do 1 000 000 Kč. Jedná se o účelový úvěr na účely spojené s bydlením – stavbu, koupi nebo rekonstrukci nemovitosti apod. Doba splácení činí 1 rok až 12 let.

Kontakt

Web: postovnisporitelna.cz
Tel.: 800 210 210

Poštovní spořitelna – klientské služby
P.O. BOX 22
Depo Hradec Králové 70
502 22