ZaploNaSplátky – recenze


Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Lidé, kteří si chtějí půjčit, využívají bankovní i nebankovní společnosti. Nebankovní instituce využívají svého bohatého klientského servisu a nabídek, aby přilákaly co nejvíce klientů, ať už těch, kterým by půjčila i banka, nebo těch méně bonitních a se záznamy v registru. A co půjčka Zaplo na splátky? Je společnost Zaplo důvěryhodný poskytovatel?

Než si člověk půjčí, měl by důkladně promyslet, jestli je půjčka opravdu nutná a jestli je schopen vrátit půjčku včas. Splátky půjček by měly odpovídat měsíčnímu příjmu. V pozadí by neměla zůstávat myšlenka, že půjčit se má pouze tolik, kolik je skutečně potřeba.

Půjčka obecně by se neměla používat na pokrytí dlužných plateb, např. hypotéky, úvěru a také na placení za nepotřebné přežitky. Ani k řešení dlouhotrvajících finančních problémů není půjčka nejlepší řešení.

Pokud se už zájemce o půjčku rozhodne si půjčit, měl by učinit následující:

 • vyhodnotit, zda je úroková sazba přiměřená
 • přečíst a seznámit se s podmínkami smlouvy
 • přečíst a seznámit se s předsmluvními informacemi
 • dohlédnout na svůj měsíční rozpočet, aby byla půjčka řádně uhrazena

Jakýkoliv vzniklý problém by se měl řešit hned a nic neodkládat, protože může dojít k jeho zhoršení a řešit ho bude ještě více obtížnější.

Půjčka Zaplo

Půjčka od Zaplo Finance je jedna z nejoblíbenějších nebankovních úvěrů na českém trhu. Jedná se o půjčku do výplaty, tzv. mikropůjčku, s typickými vlastnostmi, jako je rychlost a krátká doba splatnosti.

Společnost Zaplo Finance je součástí velké korporace nesoucí název 4finance Group, která se specializuje na mikropůjčky po celém světě. Klientela této organizace se nachází v 18 zemích světa včetně České republiky.

Půjčka u Zaplo je jednou z nejvýhodnějších produktů na trhu i podle online srovnávačů. A v čem skví její výhodnost?

 1. první půjčka zdarma + další slevy na úrocích
 2. předčasné splacení půjčky zdarma
 3. prodloužení doby splatnosti o 30 dnů kdykoliv

Zaplo je zakládající člen Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ) a dbá hlavně na to, aby úvěry byly transparentní a srozumitelné. Neúčtuje žádné skryté poplatky, které by nebyly uvedené ve smlouvě, a to ani při porušení smlouvy.

K žádosti o půjčku Zaplo stačí vyplnit registrační formulář, doložit platný OP a poslat z bankovního účtu verifikační platbu ve výši 0,01 Kč.

Společnost si zakládá na rychlosti a obratem svého klienta informuje, zda mu půjčka Zaplo byla schválena. Po schválení jsou peníze poslány do 15 minut na účet klienta. Registrací klient získá svůj osobní profil, kde najde vše o své půjčce.

Zaplo – výhody a nevýhody

Půjčka Zaplo je bezpečná, prověřená a spolehlivá.

Další výhody této půjčky jsou:

 • první půjčka zdarma
 • vyřízení online – výše půjčky, doba splatnosti, poslání peněz
 • získání osobního profilu – veškeré informace o půjčkách, fakturách a nabídkách
 • předčasné splacení zdarma
 • úrok jen za dobu trvání půjčky
 • provozní doba i o víkendu
 • bezúčelovost půjčky
 • bez zástavy a ručitele
 • prodloužení splatnosti o dalších 30 dnů

Půjčka Zaplo patří mezi lídry na českém trhu a je velmi oblíbená.

Nevýhody:

 • není pro osoby s exekucí
 • není pro cizince
 • není pro nezaměstnané
 • kontrola registrů

Velkou nevýhodou je, že půjčka je již vyplácena pouze bezhotovostně a bez vlastního bankovního účtu se člověk neobejde.

Jak si půjčit peníze u Zaplo?

Na začátku si žadatel zvolí výši půjčky a délku splatnosti. Limit závisí na věku žadatele a počtu předchozích splacených půjček od Zaplo.

Poté vyplní registrační formulář a nahraje kopii platného občanského průkazu, aby firma mohla ověřit klientovu totožnost. Další variantou je zaslat kopii OP emailem na info@zaplo.cz.

Následně se provede identifikační platba ve výši 0,01 Kč sloužící k ochraně osobních údajů klienta před zneužitím.

Zaplo – žádost

Zákazník Zaplo musí splňovat tato kritéria:

 • trvalý pobyt na území České republiky
 • věk minimálně 18 let
 • bez dluhů
 • vyplnění všech potřebných informací ve formuláři
 • schopnost splatit půjčku v termínu

Mít svůj bankovní účet a mobilní telefon je nezbytnost. Pro rychlejší vyřízení žádosti je vhodné mít přístup do internetového bankovnictví.

Žádost může být odmítnuta z důvodu nesplacené půjčky u jiného poskytovatele, negativního záznamu v registru dlužníků nebo kvůli prošlé platnosti občanského průkazu.

K získání půjčky je také potřeba potvrzení o zaměstnání. Na webových stránkách společnosti je k dispozici i formulář na vyplnění.

Během schvalovacího procesu společnost nahlíží do registrů a prověřuje bonitu zákazníka.

Zaplo – první půjčka

První půjčka je garantovaná jako půjčka zdarma bez poplatků a úroků za předpokladu včasného splacení.

Napoprvé si klient může půjčit až 16 000 Kč na 7 až 30 dnů.
Napoprvé si klient může půjčit až 16 000 Kč na 7 až 30 dnů.

Platby jsou prováděny bezhotovostním převodem a záleží na typu klientovy banky, někdy může převod trvat až do druhého dne.

U Zaplo je možné mít jen jeden aktivní úvěr. Po jeho splacení si lze půjčit znovu a vyšší částku. Během aktivní půjčky jde částku navýšit do výše kreditního limitu.

Zaplo – opakovaná půjčka

Stávající klienti si mohou půjčit mnohem vyšší částku než poprvé se stejnou dobou splatnosti.

Opakovaně si klient může půjčit až 30 000 Kč na 7 až 30 dnů.
Opakovaně si klient může půjčit až 30 000 Kč na 7 až 30 dnů.

Půjčka je vždy bez zajištění. Na domovské stránce www.zaplo.cz lze dohledat všechny informace včetně kalkulačky, kde si žadatel snadno nastaví parametry budoucí půjčky a hned zjistí potřebné výsledky.

Úroková sazba je pevně daná a po celou dobu úvěru se nemění.

ZaploNaSplátky – půjčka

ZaploNaSplátky je další finanční produkt společnosti Zaplo. ZaploNaSplátky je rychlá flexibilní půjčka s možností půjčení finanční částky od 10 000 do 60 000 Kč. Délka splatnosti je delší, pohybuje se od 3 až do 12 měsíců.

Při půjčení částky 25 000 Kč a délce splatnosti 8 měsíců by byla měsíční splátka 4 673 Kč.
Při půjčení částky 25 000 Kč a délce splatnosti 8 měsíců by byla měsíční splátka 4 673 Kč.

Požádat o půjčku ZaploNaSplátky lze pohodlně a rychle z pohodlí domova. Detaily žádosti se dají zkontrolovat jak v mobilním telefonu, tak na tabletu nebo PC.

Reprezentativní příklad půjčky ZaploNaSplátky:

Půjčená částka25 000 Kč
Délka splatnosti8 měsíců
Výše měsíční splátky4 673 Kč
Úroková sazba119,06 %
RPSN211,2 %
Celková zaplacená částka37 382 Kč
Půjčku lze flexibilně upravit podle přání klienta.

Požádat o půjčku ZaploNaSplátky lze ve 3 jednoduchých krocích. Prvním krokem je volba půjčky – na webové kalkulačce si zájemce o půjčku zvolí částku, kterou si chce půjčit, a výši splátky.

Druhým krokem je registrace – podle instrukcí si žadatel vyplní registrační formulář a založí si svůj Zaplo profil.

Třetím krokem je získání půjčky – vyhodnocení žádosti.

Jak splatit peníze v termínu?

Úhrada půjčky se provádí vždy bezhotovostním bankovním převodem. O konci splatnosti společnost Zaplo informuje svého klienta 2 dny před termínem splatnosti emailem a 1 den před termínem splatnosti pomocí SMS zprávy.

Splacení půjčky dříve je možné a neplatí se žádné poplatky. Pouze je nutné kontaktovat zákaznické centrum a domluvit se.

Splatnost půjčky lze prodloužit za určitý poplatek, který se odvíjí od výše úvěru. Společně s prodlužováním lze půjčku částečně splácet a snižovat tak další poplatky na prodlužování.

Půjčka se může uhradit nebo prodloužit do termínu splacení, který je uveden na faktuře.

Co nastane při nesplácení půjčky?

Pokud klient není schopen splácet půjčku včas, měl by neprodleně kontaktovat společnost, aby se tento problém včas řešil. Někdy může nastat ona situace, že dotyčný nemá na splátku. Rozhodně by neměl dělat, že se nic neděje a tutlat to.

V případě nehrazení závazků totiž může nastat tato situace: Zaplo bude vymáhat dluh soudně, což je pro klienta nežádoucí, protože bude muset zaplatit soudní výlohy a náklady exekuce.

Druhým faktem je to, že Zaplo bude chtít úroky z prodlení (aktuální výše je na stránkách ČNB), smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné jistiny a poplatek za každou písemnou upomínku 50 Kč. Nesplácení dále vede k negativnímu záznamu v databázi NRKI a SOLUS.

Databáze NRKI

NRKI (Nebankovní registr klientských informací) je databáze údajů, která vznikla na základě informací vzájemně si poskytující věřitelé o smluvních vztazích mezi nimi a jejich klienty.

NRKI slouží ke vzájemnému informování věřitelských společností o záležitostech týkajících se bonity, důvěryhodnosti a platební morálky jejich klientů.

Databáze SOLUS

SOLUS (Sdružení na ochranu leasingu a úvěrů spotřebitelům) je zájmové sdružení právnických osob, jehož cílem je přispívat k prevenci předlužování klientů, k prevenci růstu počtu dlužníků, ke zvyšování vymahatelnosti dluhů po splatnosti a ke snižování finanční ztráty věřitelů v rámci tzv. odpovědného úvěrování.

Členové SOLUSu se snaží minimalizovat finanční ztráty z poskytovaných služeb, aby je nemuseli hradit klienti s dobrou platební morálkou.

Zaplo Finance, s.r.o. – kontakty

V případě dotazů má zájemce o půjčku kontaktovat společnost na zákaznické lince 225 852 311 nebo 800 399 399. Ten, kdo upřednostňuje písemnou formu, může využít emailovou adresu info@zaplo.cz. Zákaznická linka je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00.

Na webových stránkách společnosti klient nalezne i kontakt na Oddělení správy pohledávek.

Sídlo společnosti je na adrese: 5. května 1746/22, 140 00 Praha 4.

Zaplo Finance s.r.o. je vedené u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 205150.

Zaplo – recenze

Zaplo zvyšuje svoji atraktivitu hlavně z toho důvodu, že nabízí první půjčku zcela zdarma. Půjčka Zaplo je hodnocena velmi pozitivně jak klienty, tak i různými webovými srovnávači na nejlepší půjčky.

U půjčky Zaplo je důležité rozlišovat, zda je to půjčka pro nové klienty, nebo klienty stávající. První půjčka pro nové klienty se dá doporučit všemi deseti, protože je zcela zdarma.

Jiná situace nastává u lidí, kteří by si chtěli půjčit znovu. Zde už se platí poplatky a RPSN je poměrně vysoká. Půjčka je proto dost drahá a s určitostí lze říci, že v tomto případě jsou na finančním trhu jiní poskytovatelé s výhodnějšími podmínkami.