Česká spořitelna – půjčka

Česká spořitelna patří k hlavním poskytovatelům bankovních služeb v ČR. Její výhodou je velká rozšířenost poboček a výborná dostupnost. Česká spořitelna provozuje také internetová bankovnictví George a nabízí zajímavé půjčky a mnoho dalších produktů.

Česká spořitelna nabízí produkty pro jednotlivce, firmy, obce i města. Mezi ty oblíbené patří hypotéky, půjčky, osobní účty a různé formy spoření.

Běžný účet Česká spořitelna

Vedení běžného účtu od České spořitelny je zdarma, stejně tak výběry ze všech vlastních bankomatů a příchozí úhrady. K běžnému účtu lze zřídit kontokorent.

Majitelé běžných účtů využívají internetové bankovnictví George, díky kterému mohou provádět všechny druhy transakcí online.

Kontokorent Česká spořitelna

Výše limitu u kontokorentu od České spořitelny je od 1 000 Kč do 100 000 Kč. Tento produkt je možné sjednat kdykoliv k běžnému účtu.

Půjčka a úvěr od České spořitelny

Tento bankovní úvěr je možné sjednat ve výši od 2 000 Kč do 2 500 000 Kč, a to osobně na pobočce nebo přes internet. Poté, co je půjčka od České spořitelny schválena a smlouva podepsána, jsou peníze na účtě do 15 minut.

Půjčka od České spořitelny je neúčelová a je poskytována bez zajištění nemovitostí.

Splatnost této půjčky může být až 10 let. Vedení půjčky a úvěru od České spořitelny je zdarma.

Hypotéky od České spořitelny

Hypotéku od České spořitelny je možné získat až do výše 80 % hodnoty nemovitosti, přičemž maximální výše úvěru je 5 000 000 Kč.

Výhodou jsou dlouhodobě nízké úrokové sazby, zejména pokud jde o hypotéky s kratší dobou fixace.

Vyřízení a vedení hypotečního úvěru od České spořitelny je zdarma. Další výhodou je možnost čerpání financí již druhý den po podepsání smlouvy.

Klienti, kteří řádně splácí, se mohou těšit na různé slevy z úroků. Další slevy jsou k dispozici těm, kteří si k hypotéce sjednají pojištění schopnosti splácet.

Americké hypotéky od České spořitelny

Americká hypotéka je na rozdíl od klasické hypotéky neúčelovým úvěrem, a tak ji lze využít na cokoliv, nejen na bydlení.

Výše americké hypotéky od České spořitelny může být od 150 000 Kč do 5 000 000 Kč a doba splatnosti je až 20 let.

Je třeba ručit nemovitostí. Za vyřízení hypotéky se platí poplatek, stejně tak za její správu.

Spořicí produkty České spořitelny

Nabídka spořicích produktů zahrnuje spořicí účet, stavební spoření a další. Spoření je pod správou Stavební spořitelny ČS (Buřinka).

Spořit u České spořitelny mohou jak fyzické, tak právnické osoby.

Kontakt

Web: csas.cz
Tel.: 800 207 207

Sídlo společnosti:
Olbrachtova 1929/62
Praha 4, 140 00