Americká hypotéka – bez doložení a prokazování příjmů

Americké hypotéky od nebankovních společností mohou využít lidé, kteří neuspěli s žádostí o bankovní hypotéku, mají záznam v registru dlužníků nebo nedisponují dostatečným příjem. Jaké výhody nebankovní americká hypotéka nabízí?

Americká hypotéka je půjčka bez nahlížení do registrů a bez prokazování účelů hypotéky. Peníze lze použít na cokoliv, například na koupi dovolené, nábytku, na opravu auta a tak dále. Také z tohoto důvodu je tato forma hypotéky stále vyhledávanější.

Hypotéka bez registru je nebankovní hypotéka, kterou může získat prakticky každý. Jedinou podmínkou pro její poskytnutí je zástava nemovitosti, stejně jako je tomu v případě nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Jedná se v podstatě o jeden a ten samý produkt s různým pojmenováním.

V některých případech je nebankovní americká hypotéka nabízena dokonce i lidem, na které byla uvalena exekuce.

Každý, kdo má o nebankovní americkou hypotéku zájem, si může na internetu vyhledat instituce, které ji poskytují. Na jejich webových stránkách lze poté nalézt kontaktní formulář, přes který si lze domluvit schůzku.

TIP: Díky mimořádné splátce hypotéky si lze snížit výši splátky nebo zkrátit dobu splatnosti hypotéky.

Alternativou nebankovní americké hypotéky může být klasický nebankovní spotřebitelský úvěr, který lze rovněž využít na cokoliv. Je potřeba vyhledat nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. Jedná se o snazší způsob, jak získat hypotéku.

Kdo chce půjčku použít pouze za účelem bydlení a má dostatečný příjem, zvolí spíše půjčku se zástavou nemovitosti poskytnutou bankou. Má výhodnější sazby a poplatky.

V případě, že si žadatel o úvěr potřebuje vypůjčit vyšší částku za výhodnějších podmínek, je vhodnou alternativou také půjčka s ručitelem.