Půjčka na cokoliv – před výplatou, recenze a zkušenosti

V případě půjčky na cokoliv, neboli neúčelového úvěru, nemusí jedinec nikomu dokládat, na co půjčené peníze využil. Nevýhodou nicméně může být to, že za tuto poskytnutou svobodu si banky většinou určují vyšší úrokové sazby.

Minimální výše půjčky bývá mnohdy neomezená (neurčená). Naopak maximální výše půjčky může být z velké části závislá na bonitě žadatele.

Úvěr na cokoliv

Vyplnění a odeslání žádosti na tento typ půjčky je velmi snadné – formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Tento systém žádostí je moderní a úvěr proto může získat skutečně kdokoliv.

Na jednom místě jsou zde na webových stránkách k nalezení téměř všichni poskytovatelé půjček a právě také díky tomu lze nabídnout nejlevnější a pro žadatele tím pádem i tu nejvýhodnější půjčku.

Předem není potřeba zaplatit ani 1 Kč – i z tohoto důvodu jsou tyto půjčky přezdívány jako půjčky bez koruny. Nikdo po nikom nebude chtít ani registrační poplatek. Jedná se vskutku o nejlevnější půjčku na trhu.

Tisíce spokojených zákazníků každý měsíc

Půjčky na cokoli pomáhají tisícům lidí každý měsíc. A jak je to možné? Půjčkový systém zkrátka sdružuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě.

Díky tomu stačí komukoli vyplnit pouze jeden formulář s žádostí a posléze si zvolit z velké nabídky různých poskytovatelů SMS online zápůjček.

Není vůbec potřeba nikam osobně chodit, nic není potřeba podepisovat, nikam není potřeba telefonovat, nic není potřeba předem platit. Zkrátka a jednoduše – tento systém je maximálně jednoduchý a pohodlný.

Šanci k získání online půjčky má skutečně každý. Vždy bude každému nabídnuta nejvýhodnější varianta, která mu bude na 100 % vyhovovat.

Půjčkou do výše 20 000 Kč na cokoliv je například Uno půjčka, kterou lze snadno sjednat online.

Půjčka na ruku hned je pokroková a rychlá online půjčka. Jde o tzv. malou půjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o půjčku, jež je ideální především pro pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slevových akcí a nebo pro lidi, kteří prostě a jednoduše nevyšli s výplatou.

Postup je opět velmi snadný. Jednoduše se vyplní žádost, zabere to pouhých pár vteřin. Poté je třeba chvilku vydržet, než půjčkový systém zvolí nabídku SMS půjček vhodných pro žadatele. A následně se už žadatel pouze řídí kroky popsanými v žádosti a vyčká na schválení zápůjčky.

Půjčka do výplaty ihned

Půjčka na cokoli může být také využita jako půjčka do výplaty, která bývá také často nazývaná půjčka před výplatou.

Je to proto, že při zažádání o půjčku na cokoli na portálu může kdokoli rychle získat peníze do výplaty a následně je třeba ihned po výplatě splatit.

Jelikož u půjček do výplaty do žádného registru nikdo nenahlíží, jedná se i v tomto případě o půjčku do výplaty bez registru. Při nedostatku peněz a nečekaných výdajích je tak online půjčka před výplatou ideálním řešením.

Vyplácená je půjčka před výplatou ihned na účet a každý tak může mít potřebné peníze ihned k dispozici. A jak je zmíněno na začátku tohoto článku, u půjčky na cokoli není potřeba nikomu dokládat, na co se dané finance využijí.

Půjčka před výplatou jde mnohdy sjednat z domova online a peníze tak mohou být rychle k dispozici na účtě žadatele.

Zaslání peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za kolik dní získají půjčku. Je pochopitelné, že žadatelé, kteří žádají o zápůjčku, chtějí finance pokud možno co nejrychleji. Proto nikdo nic nezdržuje a finance jsou zaslány na účet ihned po schválení půjčky.

Podle banky tak může mít kdokoli peníze na svém účtu už několik málo minut po schválení půjčky. Tyto zápůjčky je bleskové.

Splacení půjčky

Půjčku lze splatit opět velice snadno podle údajů, jež každý dostane k dispozici. Splácet je možné opět převodem.

Nejdelší doba splatnosti je pak zvolena na třicet dnů. Proto jsou půjčky od Niklak.cz přezdívány jako půjčky do další výplaty. Půjčka před výplatou na cokoliv je expresní a lze si ji zřídit už během několika málo minut.

Prohlíží se registr?

Do registru se zde nenahlíží. A to je také jeden z důvodů, proč jsou půjčky na cokoliv tak oblíbené. Může si půjčit opravdu kdokoli a nehrozí, že by nahlížení do registru zpomalilo proces schvalování půjčky.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Půjčku mohou zprostředkovávat různé internetové portály, nebo přímo nebankovní společnosti osobně.

Největší benefity půjčky na cokoli přes internetové portály:

 • Online půjčka je vyřízena přes web, nikam není potřeba chodit.
 • Diskrétní zápůjčka, o které se nikdo nedozví.
 • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými mají žadatelé dobré zkušenosti.
 • Půjčka je bez 1 Kč, předem se neplatí ani koruna.
 • Půjčit si každý může poprvé až 4 500 Kč.
 • Nonstop půjčka, o zápůjčku je možné požádat kdykoliv – i o víkendu.
 • Půjčky přes bez skrytých poplatků – žadatel vždy přesně ví, kolik zaplatí.

Srovnávače půjček provozují portály, což jsou povětšinou zkušené firmy, které jsou díky mnohaletým zkušenostem schopné svým klientům nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení zápůjček stojí za úspěchem internetových portálů.

Právě díky tomu jsou internetové portály schopny poskytnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, která bude klientovi doopravdy schválená.

Výhody a nevýhody půjček na cokoliv

Mezi největší výhody rychlých půjček na cokoli rozhodně patří, že žadatel dostane peníze velmi rychle a může je proto ihned využít na to, co zrovna potřebuje. Pomocí takové půjčky se dají jednoduše pokrýt nečekané vyšší výdaje, nebo neplánované výdaje před výplatou.

Pokud se jedná o tzv. půjčku na ruku, může být pro žadatele výhodou fakt, že dostane peníze v hotovosti, nikoliv na účet. Nicméně pokud si žadatel netrvá na penězích v hotovosti, může si půjčku na cokoliv sjednat během několika málo minut online, z pohodlí svého domova a mít tak peníze na svém účtě téměř ihned, ať už se nachází kdekoliv.

Mezi nevýhody by někdo mohl zařadit poměrně krátkou dobu splatnosti. U těchto rychlých půjček se žadatel povětšinou setká s dobou splatnosti v řádech týdnů, mnohdy nejdéle do jednoho měsíce od půjčení.

Obezřetnosti není nikdy moc, a je tedy dobré si pokaždé najít informace o poskytovateli půjčky, například si přečíst recenze na internetu, aby žadatel věděl, že se může na poskytovatele spolehnout.

Poskytovatelé půjček na cokoliv

Rychlou půjčku na cokoliv je možné sjednat u různých nebankovních poskytovatelů. Mezi nejoblíbenější poskytovatele patří například:

 • Zaplo půjčka – půjčky od 2 000 do 15 000 Kč. První půjčka je nabízena zdarma. Schvalování půjček bez kontroly registru dlužníků, s dobou splatnosti až do 30ti dnů
 • Hyperpůjčka – velké rozmezí půjček, již od 500 až do 250 000 Kč. Bez nahlížení do registru, bez dokládání příjmu a se schvalovatelností až 95 %
 • Home Credit půjčka – půjčky v rozmezí od 10 000 do 200 000 Kč. Delší doba splatnosti od 12ti až do 84 měsíců s možností první půjčky zdarma
 • Vis SMS půjčka – půjčky už od 100 Kč, maximálně však do 12 000 Kč s dobou splatnosti do 30ti dnů. Rychlé schválení a vyplacení
 • CreditPortal půjčka – půjčky od 500 do 30 000 Kč se splatností do jednoho měsíce
 • CreditStar půjčka – půjčka od 1 000 do 19 000 Kč. Úrok již od 0 %, doba splatnosti až do 3 měsíců

Výběr nebankovních společností poskytujících rychlé půjčky může být zahlcující. Pro srovnání je vhodné využít internetové srovnávače pro výběr té nejlepší půjčky na míru.