Půjčky bez registru ihned

V nebankovním sektoru existuje řada společností, které nabízejí půjčky bez nahlížení do bankovních registrů dlužníků a bez poplatků za vyřízení půjčky. Pro koho jsou tyto produkty vhodné?

Velkou výhodou u půjček bez registru ihned je poskytnutí téměř komukoliv, a to i přes záznam v registru dlužníků. Naopak nevýhodou jsou vysoké úroky a RPSN (roční procentní sazba nákladů).

Půjčky jsou poskytovány od několika tisíc až po stovky tisíc, a to často ihned. Někdy je možné sjednat půjčku zcela online. Půjčky bez registru a poplatků se v mnohém podobají půjčkám bez potvrzení o příjmu. Splatnost bývá od několika týdnů až do několika let.

Před sjednáním takové půjčky je třeba důkladně pročíst úvěrovou smlouvu. Mnohdy totiž obsahuje různá ultimáta týkající se splácení. Ve smlouvě je rovněž uvedena výše sankcí za prodlení se splátkou, kterou je dobré znát předem.

Půjčka bez registru ihned na účet může být řešením pro ty, kterým neschválili žádost o půjčku v bance. Výhodou je rychlé vyřízení a také výplata finančních prostředků, která často netrvá déle než pár hodin.

Většinou není nutné obcházet různé společnosti nabízející půjčky bez registru, protože lze vše vyřídit přes internet nebo telefon. Peníze je možné použít na cokoliv.

Výhody půjček bez registru:

  • možnost vyřídit přes telefon nebo Internet
  • libovolné použití peněz z půjčky
  • u menších částek bez ručitele
  • rychlost vyřízení
  • snadná dostupnost

Je dobré počítat s tím, že nebankovní půjčky, mezi něž se řadí i půjčky bez registru, se vyznačují vysokou úrokovou sazbou a různými poplatky. Ve většině případů jsou proto mnohem méně výhodné něž půjčky od banky.

Vhodné řešení mohou představovat tzv. první půjčky zdarma neboli půjčky bez úroků a poplatků. Tyto produkty jsou nabízeny novým klientům a pakliže jsou splaceny včas, je úrok i RPSN skutečně 0 %.