Půjčky ihned a online

Nebankovní půjčky online jsou k dispozici takřka pro každého. Jejich schvalovatelnost je díky mírným podmínkám vysoká, jejich další výhodou je rychlé vyřízení a odeslání peněz na účet. Nabídka nebankovních půjček je velmi rozmanitá, pro uspokojení potřeb všech.

Většinu nebankovních půjček lze vyřídit kompletně online, přičemž přes internet (nebo pomocí SMS) probíhá také podpis úvěrové smlouvy. Podmínky pro poskytnutí nebankovních rychlých půjček ihned jsou v porovnání s podmínkami bank poměrně mírné.

Nebankovní půjčky ihned

Mezi podmínky pro získání nebankovní půjčky ihned obvykle patří:

  • plnoletost
  • bydliště na území ČR
  • dostatečný příjem

V některých případech je podmínkou také bezdlužnost, nicméně existují i společnosti, které nepřikládají velkou váhu údajům v úvěrových registrech typu SOLUS a poskytují tzv. půjčky bez registru.

Stejně tak není vždy nutné disponovat pravidelným příjmem, o čemž svědčí nabídka půjček bez doložení příjmu. V takových případech je pro finanční instituce relevantní dostatečný příjem, ať již pramení odkudkoliv.

Online půjčka ihned na účet – doložení příjmu

Není potřeba, aby žadateli o půjčku online (ihned na účet) přicházela na bankovní účet každý měsíc stejná částka od stejného zdroje. Mnohem důležitější je pro věřitele celkový měsíční příjem, od něhož jsou odečteny nezbytné výdaje. To, co zbyde, je považováno buď za dostatečný nebo příliš nízký příjem na to, aby byla půjčka schválena.

Zatímco banky potřebují mít jistotu stálého klientova příjmu a vyžadují potvrzení od zaměstnavatele, nebankovní domy přistupují ke každé žádosti individuálně, zkoumají úvěruschopnost, propočítávají možnosti a společně se snaží najít řešení nejvýhodnější pro obě strany.

Pokud je tedy žadatel schopen přijít každý měsíc k penězům i jinou cestou, než ze zaměstnaneckého poměru, jsou nebankovní společnosti schopné sečíst veškeré zdroje a považovat je za vyhovující příjem, jímž lze zaručit splácení půjčky ihned na bankovní účet.

Takovými zdroji financí mohou být příjmy z podnikání, výnosy z investic (akcie, kryptoměny, dluhopisy), příjmy z pronájmu nemovitosti (garáže, pozemku), sociální dávky, důchod, a jiné. Žadatel veškeré příjmy nebankovkám dokládá několika posledními výpisy z účtu, kde má věřitel dokonalý přehled o finančních tocích svého klienta.

Malá půjčka ihned na účet – bez registru

V prostředí velké konkurence je pro všechny věřitele důležitý přísun nových i stávajících klientů, a přestože někteří nemusejí mít při žádost o půjčku zcela čistý štít, zejména co se minulých úvěrů týče, nebankovky tolerují i mírné přešlapy.

Týká se to zpravidla záznamů v registru dlužníků, kde původní věřitelé evidují sebemenší prohřešky svých klientů. Opozdí-li se dlužník pár dní se splátkou, může si být jist, že se tato informace promítne do jeho registrační „karty“. Dále jsou zde vedeny veškeré údaje o žádostech, schválených i zamítnutých, o nesplácení úvěru, probíhajících exekucích i insolvencích.

Záznamy však mohou být i pozitivní, což při žádosti o půjčku klientovi výrazně pomůže. Například pokud úspěšně zažádal o půjčku a bez potíží ji v řádném termínu splatil. Taková data zvyšují klientovu bonitu a šance na získání malé půjčky ihned na účet. Většinou je taková žádost o půjčku ihned schválena.

Žádost o nebankovní půjčku online

Žádost o půjčku ihned na účet je možné podat prostřednictvím jednoduchého webového formuláře, který je k dispozici na stránkách vybraného poskytovatele. Vhodného věřitele půjčky všem ihned lze objevit na internetových vyhledávačích.

Případně použít virtuální srovnávač půjček, takzvaný agregátor, který shromažďuje jednotlivé nabídky na jednom místě. Dle zadaných parametrů následně vyhledá odpovídající možnosti, z nichž může klient vybírat ty, které nejvíce vyhovují jeho požadavkům a potřebám.

Po vyplnění online formuláře jej stačí odeslat a vyčkat na vyhodnocení žádosti. To může trvat několik málo minut, maximálně do druhého dne. Jakmile je půjčka schválena, jsou zaslány peníze ihned na účet klienta. Nebankovní půjčky ihned se hodí například ve chvíli, kdy se vyskytnou nečekané výdaje.

Je nutné uhradit nenadálou opravu plynového kotle, opozdila se výplata, nebo se blíží splatnost školy v přírodě. Účel není podstatný. Nebankovní spotřebitelské úvěry jsou nabízeny jako bezúčelové a prostředky lze využít z jakéhokoliv důvodu, bez dokládání účelu. Třeba jako půjčka do výplaty nonstop.

Půjčky online, ihned na účet, nonstop

Jednou z neoddiskutovatelných výhod půjček online, je jejich nepřetržitá dostupnost. Ne nadarmo se takovému úvěru přezdívá půjčky online, ihned na účet, nonstop. Internetové servery běží 24 hodin denně, bez ohledu na svátky, víkendy, či noční dobu. Stejně tak přístup k nebankovním půjčkám.

Půjčka ihned nonstop je totiž schvalována či zamítána automatizovaným systémem, který na základě zadaných informací ve webovém formuláři dokáže rozeznat solventního klienta od nesolventního. Podezřelé a na první pohled rizikové žádosti jsou zamítány ihned.

Pokud se vyskytne žádost, která je určitým způsobem diskutabilní, to znamená, že ji nelze jednoznačně schválit či zamítnout, bude žadatel kontaktován obchodním zástupcem společnosti, který s klientem po telefonu probere možnosti a získá doplňující informace. Následně bude asistent schopen klientovi nabídnout maximální možnou výši úvěru, úroku i RPSN.

Webové kalkulačky půjčky slouží pouze orientačně. Nelze se spoléhat na zobrazenou výši úroku. Uvedené příklady jsou vždy pouze reprezentativní, aby mě žadatel rámcovou představu, jak by mohla jeho půjčka ihned nonstop zhruba vypadat. Přesná výše všech parametrů však závisí na jeho bonitě, příjmům a ostatním závazkům.

Půjčka v noci ihned

Ten, kdo potřebuje půjčit peníze ihned, tedy v pozdních nočních hodinách, musí o půjčku v noci ihned žádat výhradně online. Nebankovní společnosti sice neprovozují žádné kamenné pobočky, ovšem jejich operátoři mají svoji pracovní dobu, která nepočítá s nočními směnami.

Půjčku v noci ihned lze sjednat například u společnosti Ammado, která noční půjčku klasifikuje jako takovou, o níž je požádáno mezi 22. hodinou večerní a 5. hodinou ranní. Doslova takto:

Dostupnost nočních půjček je realizována prostřednictvím online rozhraní. Tato možnost dává klientovi příležitost odeslat svůj požadavek na půjčku i v noci. Okamžité zpracování s výsledkem je realizováno během pár minut. Na prvotní prověření bonity žadatele pomáhá noční půjčce tzv. umělá inteligence. Automatizovaný finanční systém dokáže párovat klientské žádosti bez zásahu ruky člověka.“

MINI půjčka před výplatou od Ammado je poskytována do výše 20 000 Kč. Doba splatnosti je 1 až 90 dní. Lze ji tak klasifikovat jako krátkodobou půjčku ihned na účet nonstop. Dlouhodobá půjčka Ammado nabízí úvěr v rozmezí 10 000 – 800 000 Kč s dobou splatnosti 1 až 7 let, to znamená jako půjčku na splátky ihned.

Půjčka na splátky ihned

Existují krátkodobé a dlouhodobé půjčky. Ty krátkodobé mívají splatnost velmi omezenou, zpravidla jen několik dní nebo týdnů. Maximálně pár měsíců. Mohou být spláceny týdně, ve většině případů však jednorázově. Jsou to takové úvěry, které mají poskytnout pouze krátkodobou finanční výpomoc v mimořádných životních situacích, nikoliv pravidelně.

Ti, kdo mají zájem o půjčku na splátky ihned, se budou muset poohlédnout po dlouhodobějších finančních závazcích, které mohou být hrazeny měsíčně po dobu i několika let. Vyznačují se zpravidla vyšší půjčenou částkou v řádech deseti až sta tisíců korun. Příkladem budiž půjčka Provident na cokoli až do výše 170 000 Kč, splatnost až 48 měsíců.

Nonstop půjčka na účet versus Půjčka nonstop na ruku

Jakkoli se vlastnictví bankovního účtu může zdát automatické a v dnešní době prakticky nezbytné, není tomu tak vždy. Zejména penzisté svůj vlastní účet mnohdy nemají a zakládat si nový jim v jejich věku přijde zbytečné. Svůj důchod jim chodí vyplácet poštovní doručovatelka, případně si jej chodí vyzvednout na přepážku.

Jsou i tací, kteří bankovní účet nemají z přesvědčení, případně jej nemohou používat, neboť je exekučně pozastavený. Nonstop půjčka na účet tedy nepřichází v úvahu. Jak postupovat v situacích, kdy je potřeba půjčit si peníze? V podobných případech existuje varianta hotovostní půjčky. Půjčka nonstop na ruku je vyplácena řadou nebankovních společností, například Provident.

Obchodní zástupce se s žadatelem telefonicky spojí a dohodnou se na místě a čase, kde dojde k podepsání obchodní smlouvy a vyplacení žádané částky. Zpravidla se tak děje přímo u klienta doma. Splátky pak probíhají v pravidelných termínech na stejném místě.

U společnosti Credit Portal lze půjčku vybrat v přímo na čerpacích stanicích EuroOil prostřednictvím výplatního terminálu. Vybrané benzínky mají otevřeno nepřetržitě.

Půjčka nonstop na ruku bývá mnohdy k dispozici i v blízkém okolí. Stačí se pozeptat příbuzných, přátel, sousedů, či kolegů, zda by byli ochotni zříci se na několik neděl určitého obnosu ve prospěch přítele. Takové půjčky jsou zpravidla bezúročné a bezpečné, neboť mezi věřitelem a dlužníkem panuje vzájemná důvěra. Vždy je však pro pořádek lepší sepsat smlouvu o půjčce.

V krajích případech je možné obrátit se na soukromníky, kteří mají nechvalnou pověst lichvářů. Půjčují peníze na základě ilegální směnky, s mimořádně vysokým úrokem a tvrdou dobou splatnosti. Opatrnost především, neboť riziko pádu do dluhových hlubin je tu nebývale vysoké.

SMS půjčka nonstop

Možností, jak zažádat o spotřebitelský úvěr, je také mobilní telefon. Ne každý vlastní počítač, notebook či tablet a jeho jediným spojením s virtuálním světem je telefon. SMS půjčky fungují zpravidla až pro stálé zákazníky. Prvotní žádost o půjčku u všech poskytovatelů musí proběhnout pomocí webového formuláře.

Je-li klient spolehlivý a žádá o půjčku u stejného věřitele opakovaně, může o každý další úvěr požádat prostřednictvím SMS půjčky nonstop. Věřitel již má všechny informace a potřebné dokumenty z prvotní žádosti. Zná klienta i jeho platební a úvěrovou historii. Vzájemně tak zrychlenou SMS žádostí šetří čas sobě i jemu.

U SMS půjčky nonstop stačí zaslat zprávu s předem dohodnutým kódem a požadovanou částkou. Ta je následně obratem zaslána na žadatelův účet. Podmínky úvěru se zpravidla nemění.