Peníze ihned na účet

Rychlou finanční pomoc občas potřebuje mnoho lidí. Vyjednávání s bankou je však složité a zdlouhavé. Ovšem v nebankovním sektoru je dostatek společností, které nabízejí peníze ihned na účet bez zbytečného čekání. Jak získat peníze ihned? A má půjčka ihned na účet nějaká negativa?

V době zdražování se leckdo může ocitnout ve finanční tísni a i malá půjčka ihned na účet může vyřešit jeho problémy. Nabídka na trhu půjček je dnes opravdu pestrá a ani pro lidi s horší úvěrovou historií nebývá problém získat peníze ihned.

Peníze ihned na účet jsou dobrými pomocníky v situacích, kdy člověk potřebuje zalepit díru v rodinném rozpočtu, a to okamžitě, nejpozději druhý den.

Dříve než si však člověk vezme půjčku na účet ihned, měl by si uvědomit, že tím jeho finanční problémy zmizí jen dočasně. Peníze ihned na účet jsou řešením pro ty, kteří jsi jsou jisti, že dokáží půjčku splatit. V opačném případě by si lidé půjčku ihned na účet brát neměli, protože by snadno mohli spadnout do kolotoče dluhů.

Je-li navíc člověk již zadlužený, měl by spíše hledat, jak vydělat peníze ihned, než hledat půjčku pro zadlužené klienty. Stejně jako ke každé jiné půjčce je i k půjčce ihned na účet třeba přistupovat zodpovědně.

Jaké výhody mají peníze ihned na účet? Na co si dát pozor? A jak si půjčit peníze ihned? Odpovědi nejen na tyto otázky se lze dozvědět níže v článku.

Půjčka ihned na účet

Půjčka ihned na účet je nebankovní půjčka, u které poskytovatel garantuje, že peníze na účet odešle okamžitě po schválení úvěru. Schvalovací proces je mnohem kratší, než v případě bankovních úvěrů. Žádost řeší poskytovatel ihned po jejím odeslání žadatelem.

Nebankovní poskytovatelé nejsou nijak limitováni pracovní dobou banky. Veškerý proces probíhá online bez zbytečného papírování. Peníze tak žadatel může mít ještě ten den, kdy o úvěr žádal.

Dle zákona jsou už i nebankovní poskytovatelé povinni při schvalování půjčky ihned na účet posoudit, zda je žadatel dostatečně bonitní. Měli by tedy nahlížet do registru dlužníků.

Avšak nebankovní společnosti jsou poměrně benevolentní a záznam v registru ještě automaticky neznamená zamítnutí žádosti. Úvěruschopnost se posuzuje podle více parametrů a každá žádost je posuzována individuálně.

I žadatelé se záznamem v registru tak mohou získat půjčku ihned na účet. Pokud však nějaký poskytovatel nabízí peníze ihned člověku v dluzích, je třeba se mít na pozoru. Taková půjčka není vůbec výhodná a dlužníka dostane do ještě větších problémů.

Vzhledem k tomu, že peníze lze získat téměř okamžitě a kdykoliv, lze půjčku ihned na účet najít také pod názvem rychlá půjčka, půjčka o víkendu nebo sms půjčka ihned.

Tento typ půjček mohou za určitých podmínek využít i cizinci, kteří žijí v ČR. Tyto podmínky rozebírá článek půjčka pro cizince a Slováky, i bez trvalého pobytu.

Peníze ihned na účet – výhody

Zásadní výhodou peněz ihned na účet je rychlost. Peníze jsou totiž odeslány ihned po schválení žádosti. Další výhodou je, že nebankovní společnosti tolik neřeší vroubky v úvěrové historii žadatele. Žádosti tedy schválí i těm, kteří mají nějaké záznamy v registrech dlužníků.

Nebankovní půjčky nabízející peníze ihned na účet tak jsou dosažitelné i pro žadatele, kterým banka úvěr zamítne.

Nespornou výhodou je i to, že o peníze ihned na účet lze zažádat online odkudkoliv a kdykoliv. Pokud však člověk žádá o peníze ihned na účet o víkendu, musí počítat s tím, že peníze ihned na účet nedostane. Bankovní převody totiž o víkendu nefungují, takže žadatel bude mít peníze na účtu až v pracovní den.

Peníze ihned na účet mohou být poskytnuty i jako tzv. první půjčka zdarma. Jedná se o půjčku nejčastěji na 30 dní a pokud klient peníze včas vrátí, neplatí žádné úroky a poplatky. Na trhu existuje mnoho společností, které první půjčku zdarma nabízejí, např. u Kamali půjčky je podmínkou splatnost půjčených peněz do 14 dní. 

Peníze ihned – nevýhody

Možnost získat peníze ihned jistě naláká mnoho lidí. Je to totiž poměrně snadné a o peníze ihned může člověk zažádat z pohodlí domova bez větší námahy. Má to však i svá úskalí.

Největší nevýhodou nabídky peněz ihned jsou vysoké úroky, RPSN, poplatky a pokuty za porušení jakékoliv povinnosti. Nebankovní půjčky jsou dražší a nevýhodnější, než bankovní.

Kdo chce získat peníze ihned, musí počítat i s tím, že se bude jednat o peníze v řádech tisíců, maximálně desetitisíců. Půjčení většího obnosu peněz není pro půjčky ihned na účet typické. Pro tento druh půjček je také charakteristická krátká doba splatnosti.

Na poli nebankovních poskytovatelů se pohybuje mnoho neprověřených a nesolidních osob a společností, jejichž jediný úmyslem je co nejvíce vydělat. Nabídky peněz ihned, které se pohybují na hraně lichvy, nejsou žádnou výjimkou.

Pokud tedy někdo nabízí peníze ihned, je potřeba si ho prověřit. Na internetu jsou k dispozici recenze a hodnocení bývalých i současných klientů. Pokud poskytovatel žádné recenze nemá, je to vždy podezřelé

Kdo žádá o peníze ihned by měl mít vždy na paměti, že stejně snadno jako lze peníze ihned získat, se lze ocitnout v dluhové pasti. Proto je nutné každou nabídku peněz ihned dobře zvážit.

Žadatel o peníze ihned na účet si musí dát pozor na vysokou RPSN a sankce. Jinak by mohl skončit v zoufalé situaci.

Jak získat peníze ihned?

Jak získat peníze ihned, nekrást a zbytečně se nezadlužit? To je otázka, kterou často řeší mnoho lidí. K penězům se dá dostat mnoha způsoby. Pokud však někdo potřebuje peníze ihned, může to být mnohdy docela problém.

I když má totiž zaměstnání, výplata mu přijde až další měsíc. Jiná situace je u brigády, kdy se výplaty mnohdy provádějí častěji, např. jednou týdně. U některých zaměstnavatelů se lze setkat i s výplatou peněz na ruku každý den, což může být pro člověka, který potřebuje peníze ihned, ideální řešení.

Zřejmě nejsnazším způsobem, jak získat peníze ihned, je půjčka. Bankovní půjčka je spolehlivá a bezpečná, má nižší úrokové sazby a poplatky. I u banky lze o půjčku zažádat pohodlně prostřednictvím internetového bankovnictví.

Kdo na bankovní půjčku nedosáhne, má dnes spoustu možností nebankovních půjček. Ovšem zdaleka ne všechny nebankovky jsou poctivé, takže je třeba si nejdříve daného poskytovatele ověřit na internetu a dobře si přečíst podmínky smlouvy. Nebankovní půjčky se vyplácejí velmi rychle. Peníze ihned na účet nejsou ničím výjimečným.

V poslední době stále oblíbenější jsou tzv. P2P půjčky, které jsou alternativou klasických úvěrů. Pokud však někdo potřebuje peníze opravdu ihned, není to úplně ideální řešení.

Jak vydělat peníze ihned?

Pokud má někdo díru v rozpočtu, je rozhodně lepší řešit, jak vydělat peníze ihned, než žádat o půjčku ihned na účet. Vydělání peněz samozřejmě vyžaduje větší úsilí, než požádání o online půjčku. Avšak nenese to žádná rizika.

Zde je několik tipů, jak vydělat peníze ihned:

 • krátkodobá brigáda
 • prodej nepotřebných věcí
 • pronájem volného pokoje
 • účast v placených online průzkumech
 • komparz
 • rozvoz jídla
 • řidič taxi
 • doučování
 • prodej fotografií
 • práce na zákaznické podpoře
 • sezónní práce v zahraničí

Je ještě mnoho dalších způsobů, jak vydělat peníze. Při troše snahy si každý najde obor a činnost, která jemu bude vyhovovat.

Půjčím peníze ihned

Na internetu lze najít inzeráty a nabídky typu „půjčím peníze ihned„, „peníze na ruku ihned“, „peníze od soukromníka“ nebo „půjčit peníze ihned„. Lze takovým nabídkám věřit?

Kdo potřebuje půjčit peníze ihned, často riskuje, že se ocitne ve spárech podvodníka. Jeho cílem je využít zoufalé finanční situace žadatele a vydělat na něm. Nezkoumá úvěrovou historii, příjmy a nevadí mu ani dluhy.

Půjčit si peníze ihned tak není problém. Ten nastává až následně. Žadatel často musí ručit svým majetkem a platit nemorálně vysoké úroky. Získá sice peníze ihned, avšak bude ho to stát více, než půjčený obnos. Může také velmi rychle přijít o všechno, pokud bude ručit celým svým majetkem

V rámci nabídek typu „půjčím peníze ihned“ lze najít i mnoho půjček od soukromých osob, které nabízejí půjčky na směnku. Ovšem takové půjčky jsou vysoce rizikové a nezákonné. Pokud chce někdo půjčit peníze ihned jinému prostřednictvím směnky, je třeba se takové nabídce vyhnout velkým obloukem.

Peníze na ruku ihned – na co si dát pozor

Získat peníze ihned na účet nejde zejména o víkendu, proto mnoho lidí hledá možnost, jak získat peníze na ruku ihned. Nabídka sice není příliš široká, přesto existuje. Na co si dát pozor, pokud někdo nabízí peníze na ruku ihned?

V první řadě by měl žadatel dobře prověřit poskytovatele peněz na ruku ihned. Ideální je si na internetu vyhledat zkušenosti a recenze klientů. Nevyplatí se půjčka od neověřených a podezřelých společností, které se pohybují na hraně lichvy.

Pokud má poskytovatel půjčky licenci ČNB, kterou ze zákona mít musí, pak je to dobré znamení, že se nejedná o podvodníka.

Samozřejmostí je dobré přečtení smlouvy a podmínek, a to zejména, pokud jsou psané malým písmem. Žadatel musí smlouvě rozumět. Smlouva musí být jasná, čitelná a srozumitelná.

Kdo poskytuje peníze na ruku ihned by měl být schopen nejasnosti smlouvy a podmínek vysvětlit a na žadatele v žádném případě netlačit. Nechce-li dát žadateli dostatečný časový prostor, je to známka toho, že jeho úmysly nejsou čisté a půjčka je neférová.

Než se člověk rozhodne pro kteroukoliv z nabídek peněz na ruku ihned, vždy by měl nejprve pečlivě zvážit, jestli půjčku opravdu potřebuje a jestli jí bude schopen splatit. Jakkoliv je nabídka peněz na ruku ihned lákavá, může člověka dostat do ještě větších problémů, než měl. 

Malá půjčka ihned na účet

Pokud chybí peníze před výplatou, nebo se nečekaně rozbil domácí spotřebič, lze využít malou půjčku ihned na účet. Často se také nazývá mikropůjčka. Žádá-li žadatel u dané společnosti poprvé, může se jednat i o první půjčku zdarma. Tu poskytuje např. společnost Zaplo. Zaplo kromě první půjčky zdarma nabízí i další finanční produkt ZaploNaSplátky, kde je možnost si půjčit až 60 000 Kč.

Jak už název sám napovídá, malá půjčka ihned na účet se poskytuje v řádech tisíců korun a má velmi krátkou dobu splatnosti. Obvykle to bývá maximálně 30 dní.

Malá půjčka ihned na účet je určena všem, kteří potřebují krátkodobou finanční výpomoc.

Malá půjčka ihned na účet je půjčkou bezúčelovou, tzn. je možné si jí vzít na cokoliv. Zásadní nevýhodou takové půjčky je abnormální výše RPSN, která se může vyšplhat až do stovek či tisíců procent. Pokud poskytovatel malé půjčky ihned na účet láká na nulové úroky, je třeba zkoumat právě výši RPSN.

Jak získat online půjčku ihned na účet?

Nabídka online půjček ihned na účet je dnes poměrně pestrá. Oblíbené jsou nebankovní společnosti jako je Zaplo, Zonky, Cofidis, Kamali nebo Provident. Pro každého bude vhodná jiná půjčka, proto je třeba si udělat průzkum trhu a vybrat tu nejvhodnější půjčku.

Jakmile má žadatel vybranou tu nejlepší nabídku, stačí prostřednictvím webových stránek poskytovatele odeslat žádost o vybranou půjčku, ať už se jedná o online půjčku ihned na účet, půjčku bez registru nebo půjčku bez doložení příjmu.

Jak to udělat? Na stránkách každého poskytovatele je formulář se žádostí. Do toho žadatel vyplní své údaje a o jakou částku žádá. Někdy musí vyplnit a i doložit své příjmy. V některých případech si může vybrat dobu splatnosti. Vždy to závisí na nabídce konkrétního poskytovatele online půjčky ihned na účet.

Následně žadatel klikne na „odeslat“. Formulář se automaticky odešle poskytovateli, který žádost vyhodnotí. Pokud žadatel splní podmínky pro získání úvěru, neprodleně ho bude kontaktovat s návrhem smlouvy.

Smlouva je pak podepsána elektronicky nebo formou SMS a peníze jsou ihned odeslány na účet.