Půjčka bez doložení příjmu

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou řešením financování pro lidi, kteří nemohou doložit svůj příjem ze zaměstnání nebo podnikatelské činnosti. Také je řešením pro ty, kteří ztratili zaměstnání a potřebují překlenout období, kdy nemají žádný příjem.

Dnes je běžné přidávat k příjmu zaměstnance finančními bonusy, které ale zaměstnavatel nepřiznává (např. diety). Nebo živnostníci mají příjmy, se kterými jsou schopni splácet půjčky, ale po odečtení nákladů v daňovém přiznání jim vychází nulové. V očích finančních společností jsou bráni jako nebonitní žadatelé a žádost o půjčku jim je automaticky zamítnuta.

Soukromí investoři, kteří poskytují nebankovní půjčky bez doložení příjmu si tento fakt uvědomují a vědí, že skutečné příjmy se liší od těch prokazatelných. Půjčky bez dokládání příjmu jsou oblíbenou a ve většině případů jedinou variantou, jak získat potřebné finanční prostředky. Jestliže nemůžete z jakéhokoliv důvodu doložit svůj příjem nebo jste ztratili zaměstnání a potřebujete peníze pro období bez příjmu financí, je pro Vás půjčka bez prokazování příjmu pravým řešením.

Výhodou nebankovní půjčky bez doložení příjmů je nenahlížení do registru dlužníků, jako je například Solus.

Odpovíte-li na jednu z níže uvedených otázek kladně, jsou pro Vás půjčky bez prokazování příjmů řešením Vaší finanční situace.

1. Prokazatelná výše příjmu je nízká a v bance Vám na základě toho žádost zamítnou?
2. Je pro Vás složité doložit příjem z jakéhokoliv důvodu?
3. Pracujete, ale nemáte uzavřen pracovní poměr a z toho důvodu nemůžete doložit příjem, i když je dostatečný na to, aby jste byli schopni splácet půjčku bez příjmu?

Jaké výhody půjčka bez doložení příjmu přináší?

  • půjčka až 300.000 Kč
  • vysoká míra průchodnosti žádostí
  • pro žadatele, kteří nemohou doložit pravidelný měsíční příjem
  • pro nezaměstnané, důchodce nebo ženy na mateřské dovolené
  • nastavení nejnižších splátky půjčky bez prokazování příjmu
  • bez poplatků předem
  • žádné volání na drahá telefonní čísla typu 900
  • velmi rychlé vyřízení půjčky bez příjmu z pohodlí Vašeho domova přes naši ON-LINE ŽÁDOST PŮJČKY BEZ PŘÍJMU