Creditstar půjčka – recenze, zkušenosti, diskuze, vyplatí se?

creditstar-pujcka

Společnost Creditstar poskytuje krátkodobé, rychlé půjčky s transparentními podmínkami. Vyplatí se tyto půjčky? A jaké další podmínky je potřeba splnit pro získání Creditstar půjčky?

Creditstar Czech s.r.o. má více než 15 let zkušeností v oblasti poskytování malých spotřebitelských úvěrů. Jedná se o nebankovního poskytovatele, který je již prověřený a spolehlivý.

Creditstar půjčka – podmínky

O půjčku Creditstar si může zažádat osoba starší 18ti let, podobně jako u jiných bankovních i nebankovních institucí. Tato osoba musí mít trvalé bydliště v České republice.

Také je potřeba, aby daná osoba měla zřízený bankovní účet, protože se peníze právě na účet posílají a nevyplácejí se v hotovosti. Další podmínky jsou následně posuzovány individuálně u každého žadatele.

První půjčku lze získat až ve výší 12 000 Kč s možností doby splatnosti 5 až 30, 60 nebo 90 dní. Poté je potřeba registrace svého uživatelského účtu a ověření identity a úvěruschopnosti ze strany Creditstar.

Opakovaná půjčka je snadnější a rychlejší. Řídí se spolehlivostí žadatele a v případě včasně splacených dřívějších půjček nabízí větší částky k půjčení – podle individuálního posouzení si tak lze půjčit až 25 000 Kč.

creditstar-opakovana-pujcka
Creditstar nabízí nejvýhodnější podmínky u opakovaných půjček, které jsou i rychleji sjednané.

Rychlá půjčka Creditstar

Creditstar nabízí velmi rychlé schvalování půjčky, zejména v případě již zmíněné opakované půjčky. Je tak naprosto běžné mít v takovém případě peníze na svém účtě již do 15ti minut.

Nespornou výhodou Creditstar půjčky je její komfortní sjednání z pohodlí svého domova. Jedná se o online půjčky a vše se tak dá zařídit jednoduše přes internet.

Další velká výhoda je, že si žadatel může sám vybrat délku doby splatnosti. Také ji může kdykoli předčasně splatit, případně po telefonu vyřešit prodloužení doby splatnosti o 5 – 30 dnů.

Jelikož se jedná o neúčelový úvěr, není vůbec důležité na co žadatel peníze potřebuje. Pokud z nějakého důvodu potřebuje žadatel ustoupit od smlouvy, může tak učinit do 14 dnů bez udání důvodu a bez udělení sankce.

creditstar-pujcka-pres-internet
Creditstar půjčky se sjednávají pouze po internetu a lze tak vše vyřídit z pohodlí svého domova.

Creditstar reference, recenze, hodnocení

Jelikož společnost působí již dlouhou dobu a je zastoupená v osmi zemích v Evropě, není se čeho obávat. Creditstar recenze bývají převážně pozitivní.

V hodnocení Creditstar půjček vyzdvihují klienti v první řadě rychlost a jednoduchost celého systému, na kterém Creditstar funguje. Dále si chválí transparentnost a vysoké procento schválených úvěrů – není obtížné půjčku získat.

Creditstar kontakty

Společnost Creditstar pobočky nemá, vše se u nich řeší a sjednává přes internet. Na webových stránkách uvádí Creditstar kontakt na telefonickou linku +420 228 885 888 nebo emailovou schránku info@creditstar.cz.

Zákaznický servis funguje ve všední dny od 9:00 do 17:00.