Půjčka bez nahlížení do registru – srovnání, zkušenosti a recenze

Pro žadatele, kteří mají záznam v registru dlužníků, není obvykle možné získat v bance spotřebitelský úvěr. Právě pro ně je určená půjčka bez nahlížení do registru, která je poskytována nebankovními společnostmi. Co je pro tyto úvěry typické? Jaké mají výhody a nevýhody? Jak o půjčku bez nahlížení do registru zažádat?

Půjčka bez nahlížení do registru a Solusu může být pro řadu osob jedinou možností, jak se k finančním prostředkům ve formě půjčky dostat. Záznam v registru dlužníků není totiž v dnešní době ničím neobvyklým. Důvod může být dokonce i malicherný. Dlužníkovi vznikne záznam v rejstříku například z důvodu pozdní úhrady faktury mobilnímu operátorovi.

Nebankovní půjčka bez nahlížení do registru

Nebankovní společnost nabízí své úvěrové produkty s mírnějšími podmínkami oproti bankovním institucím. V případech, kdy je již vůči osobě veden dluh, závazek, či pohledávka, lze využít půjčku bez nahlížení do registru. Pro jejíž získání není záznam v registru dlužníků překážkou.

Obecně platí, že poskytovatelé půjček, ať už se jedná o banky či nebankovní společnosti, jsou povinni nahlédnout do registru dlužníků. Na základě vyhledávání by neměli poskytnout půjčku zadluženým osobám. Nicméně, právě nebankovní společnosti tuto povinnost často obcházejí. Půjčka bez nahlížení do registru a Solusu je tak běžnou záležitostí na trhu s finančními produkty.

Příkladem registru dlužníků může být zmiňovaný registr Solus, avšak existuje jich celá řada. Půčky bez Solusu jsou výhodným řešením pro ty, kdo si z jakéhokoliv důvodu nemohou dovolit klasickou půjčku od banky.

Jedním z registrů dlužníků je například Solus.

Rychlá půjčka bez nahlížení do registru a Solusu

Mezi hlavní výhody nebankovních půjček bez registru patří především to, že jejich sjednání je velmi rychlé, poměrně jednoduché a většinou lze celé zařídit online z pohodlí domova. Není výjimkou, že klient obdrží půjčené peníze v řádu několika minut. Nebankovní půjčky bez registru ihned jsou častou volbou.

Půjčka bez nahlížení do registru a Solusu zjednodušuje proces získání půjčky. Půjčka bez registru Solus krátí administrativní a dokládací činnosti. Díky tomu je schvalovací proces k získání finančního obnosu rychlejší.

Tyto půjčky jsou poskytovány i jako půjčky pro zadlužené či případně jako půjčky na mateřské dovolené. Půjčka bez registru Solus je řešením pro ty, kteří jsou bankovním sektorem považovány za rizikové subjekty. Je ovšem potřeba pečlivě zvážit, zda je žádost o půjčku nevyhnutelným řešením.

Na rozdíl od bankovních půjček lze mezi těmito nebankovními produkty najít i půjčky bez doložení příjmů. U tohoto typu zápůjček není důležité, zda žadatel vydělává nízké, nebo dokonce nulové peníze. Jeho měsíční příjem není dokládán, ani porovnáván.

Podmínkou pro sjednání půjčky bez registru obvykle bývá disponování bankovním účtem. Avšak najdou se i společnosti, které umožňují půjčování peněz v hotovosti. Půjčka do výplaty bez nahlížení do registru, v řádech nižších zápůjček, lze vyplatit na ruku.

Půjčka bez registru Solus – výhody

Stejně tak jako každá problematika, i půjčka bez registru Solus s sebou přináší jak výhody, tak nevýhody. Půjčka na splátky bez registru je snadná na získání, avšak její pečlivé zhodnocení je na místě.

Výhody, které nabízí rychlá půjčka bez registru:

 • online vyřízení žádosti během pár minut
 • vysoké procento schválených žádostí žadatelů v registru dlužníků
 • vyřízení půjčky bez registru
 • bez nutnosti ručení nemovitostí

Ve většině případů je podmínkou pro schválení půjčky bez registru plnoletost a trvalé bydliště v ČR. Půjčka do výplaty bez nahlížení do registru je tedy dostupná široké skupině žadatelů.

Půjčka bez nahlížení do registru není podmínkami nijak náročná. Je ovšem třeba uvést, že s půjčkami bez registru se pojí i jistá negativa. Mezi ně patří především vysoká RPSN, tedy roční procentuální sazba nákladů.

Půjčka bez registru Solus – nevýhody

Půjčka bez nahlížení do registru obvykle nebývá příliš výhodná a v porovnání s konkurenční bankovní půjčkou není ekonomicky efektivní. Zejména z důvodu vlivu vysokých úroků a různých poplatků.

Společnost si vyšší úrokovou sazbou kompenzuje poskytování finančních prostředků rizikovým subjektům. Osoby, které by na půjčku u banky nedosáhli, mají možnost u nebankovní společnosti, avšak za vyšší částky za zápůjčku. Poplatky mohou být například za sjednání a vedení půjčky, opoždění splátky či za předčasné splácení.

Důvod, proč nebankovní společnosti poskytují půjčky dráž začíná u subjektů, kterým půjčku poskytují. Čili rizikovým klientům. Z toho důvodu musí na poskytnuté úvěry sjednávat vysoké pojištění.

Je důležité zmínit, že mezi nebankovními společnostmi, jež půjčky bez registru poskytují, se najde celá řada podvodných firem. Na trhu je možné se setkat i s lichvářskými praktikami.

Lichvářská půjčka je ta půjčka, která poskytuje zápůjčku za neadekvátně vysoké zisky věřiteli. Samozřejmě ovšem existuje i spoustu důvěryhodných a solidních poskytovatelů nebankovních půjček, kde opravdu půjčí.

V neposlední řadě je potřeba mít na paměti, že půjčky bez registru jsou zamýšleny spíše jako půjčky krátkodobého charakteru. V případě, že se klient poohlíží po dlouhodobějším úvěru, nenajde většinou v portfoliu nebankovních společností příliš výhodné nabídky. Nebankovní půjčky jsou také často koncipované jako tzv. mikropůjčky.

Zde jsou shrnuty nejčastější nevýhody půjček bez registru:

 • často velmi drahé půjčky
 • vysoké RPSN, úroky a poplatky
 • na trhu se pohybuje spoustu podvodných společností
 • tyto půjčky jsou většinou krátkodobé

Při sjednávání nebankovních půjček je bezesporu vždy potřeba obezřetnosti a opatrnosti. Velmi důležitým krokem je i samotné zvážení, zda je daná půjčka opravdu potřebná.

Průběh vyřízení půjčky na splátky bez registru

Vyřízení a vyplacení půjčky online bez registru je složeno jen z několika malých kroků. Celý proces je velmi jednoduchý.

Půjčka na splátky bez registru a její průběh:

 • pomocí webového formuláře se odešle nezávazná žádost o nebankovní půjčku bez registru
 • žádost je přijata do online systému a v co nejbližší možné době zpracována
 • o výsledku vyhodnocení žádosti je žadatel informován zpravidla e-mailem
 • následuje podpis smlouvy online a výplata peněz na účet nebo hotově

Bankovní instituce požadují podání žádosti o půjčku přímo na pobočce. Je nutné tedy poskytovatele navštívit a doložit zdroj a výši příjmu, například pomocí výpisu z účtu nebo potvrzení od zaměstnavatele.

Online žádost je možná jen u nebankovních společností. Přesný postup, požadavky a podmínky je možné najít na webových stránkách vybraného poskytovatele půjčky bez registru.

Půjčka se záznamem v Solusu, v registru

Půjčky, u kterých probíhá kontrola záznamu v registru, jsou bohužel nedostupné pro ty, kdo se potýkají s problémy se zadlužeností. Půjčka se záznamem v Solusu je možná jen u nebankovní společnosti.

S klasickými bankovními půjčkami se vždy pojí kontrola registru dlužníků a dochází k ní i u některých poskytovatelů nebankovních půjček. Půjčka do výplaty bez nahlížení do registru je potřeba prověřit, zjistit všechny informace a seznámit se s okolnostmi nabídky.

Nicméně, půjčky se záznamem v registru mají své nesporné výhody. Logicky jsou to ty faktory, které u půjčky pro lidi v Solusu znamenají negativní stránku. Patří mezi ně zejména RPSN a úrok, který je u půjček s kontrolou registru nižší než u půjček v registru dlužníků.

Půjčka pro podnikatele bez registru

Půjčka bez nahlížení do registru je možná sjednat jak pro fyzickou osobu, tak i pro podnikatele. Půjčky bez nahlížení do registru dlužníků si tedy mohou sjednat i osoby samostatně výdělečně činné.

Postup u půjček pro OSVČ je v podstatě stejný, jako je u jiných fyzických osob. I zde je potřeba poohlédnout se po nabídce nebankovních poskytovatelů půjček.

Půjčka pro podnikatele je výhodnější u bankovní instituce. Ovšem i zde může vzniknout situace, kdy podnikatel na bankovní půjčku nedosáhne. Půjčka pro lidi v Solusu, ať už fyzické, podnikající, či nezaměstnané, to může vyřešit.

Půjčka pro lidi v Solusu, půjčka v registru dlužníků

To, že není kontrolován výpis z rejstříku dlužníků, je pro půjčku pro lidi v Solusu často jedinou záchranou při žádosti o půjčku a čekání na kladné schválení. Půjčka v registru dlužníků je již běžnější, než tomu bylo dříve. Žadatel si ale musí být jistý, že další úvěr neprohloubí jeho dluhové závazky ještě více.

Vždy je potřeba vědět, že půjčka pro lidi v Solusu je možná, lehce získatelná, avšak měla by být i racionálně podložena a na jistotu splácena.

Mobily na splátky bez nahlížení do registru

Velkou výhodou nebankovních půjček bez nahlížení do registru je také to, že klient nemusí uvádět, jak s půjčeným obnosem hodlá naložit. Zápůjčka je bezúčelová. To znamená, že klient může mít i mobily na splátky bez nahlížení do registru.

Půjčit si může například na nový mobil, anebo úvěr využít jako půjčku na dovolenou či úvěr na auto. Nicméně, půjčování peněz by měla být spíše krajní možnost.

Zmíněné účely na propůjčené finance nejsou rozhodně doporučením. Jedná se o nastínění možností, které jsou opravdu neomezené. Na co klient získanou půjčku využije, záleží jen na něm. Rozhodně se nedoporučuje půjčovat si na splacení jiné půjčky. Vykrytí dluhu dluhem prohlubuje dluhovou past, ze které je po čase velmi těžkého úniku.

Půjčka bez nahlížení do registru může být vhodnou volbou pomoci mezi měsíci, kdy osoba jednoduše nevyjde, ovšem i pro ty, kteří by na jinou zápůjčku nebyli schopni dosáhnout. Vždy je potřeba žádat o půjčku s rozvahou a jasným zvážením situace.