SMART půjčka – až 70 000 Kč bez registru

Informace o půjčce

 • Nebankovní půjčka od 5 000 do 70 000 Kč
 • Splatnost od 13 do 16 měsíců
 • Bez složitého papírování

Výhody půjčky

 • Možnost refinancování úvěru
 • Půjčka bez kontroly registrů
 • Možnost vyplacení hotovosti

Typ půjčky: nebankovní

Půjčka: od 5 000,- do 70 000,-

Úrok: od 41% za rok

Doba splatnosti: 13 nebo 16 měsíců

Peníze: na účet nebo kurýrem až do domu

Účel: bezúčelová

Půjčka bez ručitele: ANO – při špatné bonitě vyžadován spoludlužník

Půjčka bez doložení příjmů: NE

Půjčka bez kontroly registrů: ANO

Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ANO

Půjčka pro nezaměstnané: NE

Půjčka s exekucí: NE

Schvalovatelnost: vysoká až 80%

Splácení: pravidelné měsíční splátky

Možnost refinancování: ANO

Poplatek za poskytnutí a vedení: ANO

Poplatek za předčasné splacení: ANO

Podmínky k získání Smart půjčky

 • Věk minimálně 18 let.
 • Dva doklady totožnosti – občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, rodný list.
 • Pravidelný měsíční příjem – mzda ze zaměstnání či podnikání, renta, starobní či invalidní důchod, rodičovský příspěvek.

Na co se hodí Smart půjčka?

Smart půjčka má vysokou míru úspěšného schválení, která dosahuje až 80%. Finanční hotovost Vám kurýr doručí až do domu. Smart půjčka je tedy vhodná pro žadatele, kteří:

 • potřebují vyplatit peníze v hotovosti,
 • mají rádi osobní kontakt. Vše ohledně Vaší půjčky Vám pomůže vyřešit profesionální a důkladně proškolený obchodní zástupce,
 • měli dříve problémy se splácením svých půjček, ale nyní mají optimální platební morálku.

Pro koho se Smart půjčka nehodí?

Smart půjčka není vhodná pro klienty, kteří

 • potřebují menší finanční hotovost před výplatou,
 • vyžadují jednorázové splacení,
 • chtějí vše vyřídit on-line.

Tabulka splátek – Smart půjčka

Výše půjčky Měsíční splátka Úroková sazba Celkem  
20 000 Kč 2 600 Kč 58 % 34 400 Kč Mám zájem
30 000 Kč 3 345 Kč 51 % 55 200 Kč Mám zájem
70 000 Kč 7 806 Kč 41 % 128 800 Kč Mám zájem

POZN.: Tabulka splátek je pouze orientační. Přehlednou tabulku s různými variantami částek, dobou splatnosti a poplatků za vyřízení má k dispozici obchodní zástupce. Samozřejmě Vás s nimi seznámí nezávazně ještě před podepsáním smlouvy.

Nebankovní půjčku Smart poskytuje společnost JET Money s. r. o. Tato společnost se svým klientům snaží vyjít vstříc a dát šanci i těm, kteří v dobách minulých neměli řádnou platební morálku. K žádosti o půjčku stačí vyplnit jednoduchý formulář a čekat, až se Vám ozve obchodní zástupce firmy (čekací doba je velice krátká, řádově pár hodin). Obchodní zástupce Vám pomůže vybrat ideální částku úvěru, vysvětlí postup při splácení a samozřejmě s Vámi probere obchodní podmínky smlouvy. Budete řádně seznámeni s výší splátek i se sankcemi v případě špatného splácení. Smart má velice přehledné, jasné a hlavně neměnné podmínky smlouvy. Půjčka je bez kontroly registru dlužníků, respektive, do registru se nahlíží, ale zápis v něm není důvod pro zamítnutí úvěru.  Pokud potřebujete půjčit větší částku a Vaše bonita na ni nestačí, můžete být vyzváni k doložení spolužadatele o úvěr.

Žádosti o půjčku Smart – praktické informace

Žádost o půjčku Smart můžete podat třemi způsoby.

Tím prvním je telefonický kontakt na zákaznickou linku. Operátorka s Vámi vyplní základní vstupní informace a Vaše údaje postoupí obchodnímu zástupci ve Vašem okolí, který Vás bude kontaktovat.

Druhým a velice pohodlným způsobem žádosti o půjčku Smart je vyplnění jednoduchého on-line formuláře. Po odeslání formuláře s kontaktními údaji Vás bude v co nejkratší době (do pár minut) kontaktovat pracovník zákaznického centra.

Třetí způsob je možnost kontaktování obchodního zástupce přímo ve vašem místě bydliště. O obchodním zástupci se můžete dozvědět např. z plakátů ve Vašem okolí.

Rychlost vyřízení půjčky

Smart půjčka a její vyřízení je opravdu rychlé. Od prvotního podání žádosti Vás od získaných finančních prostředků bude dělit jen pár hodin. Maximální délka od podání žádosti k vyplacení nepřesáhne 48 hodin, tedy pokud se jedná o pracovní dny.

Vyplacení půjčky

Smart půjčka jako jedna z mála nabízí možnost doručení peněz kurýrem až k Vám domů. Vše samozřejmě rychle a velice diskrétně. Tím odpadá povinnost jako u většiny společností mít svůj vlastní bankovní účet.

Refinancování půjček

Mít více Smart půjček společnost neposkytuje. Splácíte-li však svoji půjčku řádně a jste za polovinou doby splatnosti, můžete v případě nové potřeby finanční hotovosti zažádat o refinancování úvěru. V podstatě jde o to, že Vám bude poskytnut nový úvěr a zbylá částka z úvěru aktivního se od půjčené částky odečte. Peníze Vám tedy budou poskytnuty v míře rozdílu mezi těmito částkami. Vy splácíte dále jeden úvěr s novou výší splátek a novou dobou splácení.

Jaroslav, Praha

20 000 Kč na vánoční dárky

Vzhledem k mému důchodovému věku není moc společností, u kterých bych měl možnost zažádat si o úvěr, kterým jsem chtěl pokrýt výdaje vánočních svátků. Od známého jsem se dozvěděl o společnosti Smart. Nejsem moc internetově zběhlý, proto jsem velice ocenil jednání s obchodním zástupcem, který mi vše podrobně vysvětlil. S přístupem obchodního zástupce i celé společnosti jsem velice spokojen. Teď už vím, na koho se obrátit v případě finanční nouze.

Půjčky od 5000 Kč až na 16 měsíců

Žádat o půjčku