Komerční banka, KB – půjčka – recenze

Komerční banka poskytuje několik velmi zajímavých a výhodných půjček. Jelikož se jedná o ověřenou bankovní společnost, klient se nemusí bát žádného podvodu. Na rozdíl od nebankovních půjček je KB institucí, která je legislativně podpořena bankovním certifikátem. Komerční banka je velmi seriózní a spolehlivá firma. Pořízení půjčky je navíc bez poplatků, takže klient dokonce i ušetří. Jaké další výhody půjčka u KB přináší? Jaké recenze jsou s komerční bankou spojené?

Půjčka od Komerční banky dává možnost půjčit si částky nízké, avšak i velmi vysoké. Maximální výše zápůjčky, kterou KB nabízí, je hodnota 2 500 000 Kč. Jedná se o bezúčelovou půjčku Komerční banky. To znamená, že může být využita na cokoli. Klient má navíc možnost nastavit si splácení až na 8 let. Půjčky lze vyřídit i z pohodlí domova.

Komerční banka a její nabídka

Půjčky jsou běžnější a běžnější, pro řadu osob nevyhnutelným řešením životních situací. I Komerční banka to ví a snaží se svým i potenciálním klientům vycházet vstříc. V případě, že by člověk potřeboval malé částky, které by řešily problém s koncem měsíce před výplatou, nenadálé výdaje nebo potřebné finance na opravy, KB nabízí kontokorent.

Kontokorentní úvěr je jednou schválen a následně může být využit kdykoli. Banka poskytuje až 60 000 Kč pro vytvoření finanční rezervy. Jedná se o krátkodobý typ zápůjčky, při kterém klient může jít do mínusu na jeho bankovním účtu. Přečerpání limitu může řadě osob pomoci v nenadálých situacích.

Vyšší částky zápůjček jsou řešeny již formou půjčky jako takové. Osobní půjčky jsou opravdu na jakýkoli účel, který žadatel nemusí udávat. Získat tak lze až 2 500 000 Kč. Doba splacení se odvíjí od individuálních požadavků a možností klienta. Vše je předem určeno a smluveno. Pro případ, že by se změnila finanční situace osoby a chtěl by úvěr splatit dříve, není to žádný problém.

Splacení půjčky u Komerční banky dříve je zdarma, bez poplatků a penalizací. Nebankovní společnosti často využívají této možnosti a za úkon požadují nemalé peníze. U KB se klient nemusí bát. Například i vedení bankovního účtu u Komerční banky je bez poplatků. Pokud by naopak měl klient problém se splácením včas, může využít trvalého snížení splátek nebo odkladu.

Komerční banka online

Co víc, vše lze sjednat, změnit, nebo vyřídit online. Osoba tak nemusí vyhledávat pobočku Komerční banky. Stačí navštívit její oficiální webové stránky, na kterých nalezne veškeré informace a data. Díky online interaktivnímu formuláři tak zažádá o pomoc, rady, ale i o samotné finanční produkty.

Online asistent KB dokáže nasměrovat a poradit. Díky tomuto doplňku může potenciální klient naleznout tu nejvýhodnější a pro něj nejvíce adekvátní nabídku Komerční banky. Ušetří čas s návštěvou kamenných poboček, získá zákaznickou podporu a dokáže rychle porovnat možnosti a nabídky přímo pro něj.

Komerční banka půjčka kalkulačka

Podpora online je jen jedním z velkých plusů, které Komerční banka má. Pokud se žadatel rozmýšlí, kolik korun si chce vlastně půjčit a především na jak dlouho, aby byl schopný úvěr splácet, může využít online formulář, čili Komerční banka půjčka kalkulačka. Úvěrová kalkulačka pracuje s jasnými daty, které klient zadá.

Aby byl člověk schopen nástroj Komerční banka půjčka kalkulačka využívat, musí si ujasnit dvě základní proměnné. Právě kalkulačka půjčky dopomůže utvořit představu o průběhu splácení. Jelikož je zdarma a online, žadatel může zkoušet varianty splácení.

Proměnné u Komerční banka půjčka kalkulačka:

  • výše půjčované částky, tedy výše úvěru
  • doba splácení v měsících

Minimální výše úvěru je rovna 10 000 Kč. Nejkratší doba splácení je 12 měsíců, čili 1 rok. Kalkulátor automaticky a velmi rychle vypočte RPSN úvěru, které v procentuálním vyjádření určuje veškeré náklady s půjčkou. Kalkulačka má informativní a příkladový charakter. Výše úroku a měsíční splátky mohou být po domluvě a řízení upravené.

Komerční banka hypotéka

Nejen půjčka je produkt, který Komerční banka nabízí. Ve svém portfoliu má i hypoteční úvěry, spoření, nebo například investice a pojištění. Komerční banka hypotéka je jednou z příležitostí, jak dosáhnout na vlastní bydlení. Nejen klasickou formu hypotéky může žadatel u KB mít. Poskytují i americkou hypotéku, která je bezúčelová.

Služby banky jsou rozsáhlé. Lze sjednat i refinancování hypotéky, při které jsou smluveny výhodnější podmínky úvěru. Produkt Hypotéka 2v1 nabízí nejen úvěr na bydlení, ale i finanční prostředky na jeho zařízení. Jedná se o půjčku k produktu jako takovému, která má výhodnější úrokové sazby a mírnější podmínky.

Pro jakou z variant se od poskytovatele rozhodnout může pomoci online poradce, zaměstnanec pobočky, nebo odborná péče o klienta. Pomůžou totiž zhodnotit doby splácení i samotné účely a potřeby.

Hypoteční kalkulačka Komerční banka

Stejně tak jako u půjčky KB, tak i hypoteční úvěry lze zhodnotit pomocí hypoteční kalkulačky Komerční banky. Výpočet hypotéky a jejich podmínek je malinko složitější, jelikož do sazeb vstupuje více faktorů. Údaje k hypotéce jsou východiskem k tomu, jak vypočíst měsíční splátky.

Hypoteční kalkulačka Komerční banka počítá s:

  • naspořenou částkou klienta
  • celkovou cenou nemovitosti
  • dobou splácení
  • dobou pro fixaci sazby úroku
  • věkem klienta
  • příjmy a výdaji za měsíc u žadatele

Výše hypotečního úvěru je rovna ceně nemovitosti, od které je odečtena částka, jenž má klient naspořenou. Po zadání všech informací, které jsou zmíněné ve výčtu výše, je kalkulátor opět spuštěn. Vypočítá s přesností výši úroku i s ostatními poplatky a měsíční splátku, odvíjející se od vstupních parametrů.

Komerční banka recenze

Ve srovnání bank na českém trhu si Komerční banka drží 3. místo dle velikosti společnosti a počtu klientů. Právem se tak řadí mezi ty nejlepší a největší poskytovatele nejen bankovních produktů. Počet klientů je přes 2 miliony. Je stabilní, spolehlivá a portfoliově rozsáhlá. Právě to ji přidává na kladných recenzích.

Velmi pozitivně je hodnocen vztah s klientem. Staví na přátelském a spolupracujícím vztahu klienta a banky. Snaží se být nápomocní, dělat pro zákazníka maximum a hledat společně s ním tu nejvhodnější nabídku, která se dané osobě zamlouvá. Proaktivní přístup je u Komerční banky zaručen.

Nejen produkty jako takové jsou u Komerční banky recenze pozitivně hodnocené. I další poskytování služeb je klienty velmi dobře přijímáno. Jednou z nich je konsolidace, díky které sloučí banka všechny závazky do jednoho a klient má tak výhodnější podmínky a snadnější kontrolu. Komerční banka recenze jsou doplněny i o kladné zkušenosti s refinancováním půjčky.

Bankovní sektor obecně je zárukou pro klienta, který potřebuje pomoci v nelehké životní situaci. Půjčky a úvěry jsou výhodnější, než u nebankovních společností. Avšak podmínky mohou být častěji striktnější.