Home Credit půjčka

Informace o půjčce

 • Nebankovní půjčka od 10 000,- do 200 000,-
 • Délka splácení od 12 měsíců do 84 měsíců
 • Peníze do druhého dne na Vašem účtu

Výhody půjčky

 • Kvalitní a prověřená společnost s férovým jednáním
 • Možnost změny výše a počtu splátek
 • Půjčku můžete do měsíce zdarma vrátit

Typ půjčky: nebankovní

Půjčka: od 10 000,- do 200 000,-

RPSN: od 14,2  %

Doba splatnosti: 12 – 84 měsíců

Peníze: převod nebo výběr na pobočkách České pošty

Účel: bezúčelová

Půjčka bez ručitele: ANO

Půjčka bez doložení příjmů: ANO

Půjčka bez kontroly registrů: NE

Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ANO

Půjčka pro nezaměstnané: NE

Půjčka s exekucí: NE

Splácení: pravidelné měsíční splátky

Odložení splátek: ANO

Poplatek za poskytnutí a vedení: zdarma

Poplatek za předčasné splacení: zdarma

Pojištění úvěru: ANO s doplatkem

Podmínky k získání půjčky Home Credit

 • Věk žadatele minimálně 18 let.
 • Trvalé bydliště na území  České republiky.
 • Dva doklady totožnosti – občanský průkaz a řidičský průkaz nebo pas.
 • Pravidelný měsíční příjem – zaměstnání, důchod, renta.

Na co se hodí Home Credit půjčka?

Díky tomu, že je půjčka bezúčelová, může se použít na cokoliv. Díky větší sumě, kterou si můžete půjčit, si lehce pořídíte nové vybavení bytu, zvládnete uhradit menší rekonstrukci či opravu. Nebo ji na druhou stranu můžete použít k prožití vysněné dovolené.

Nejvíce půjčku ocení žadatel, který:

 • potřebuje finanční hotovost a ví, že ji do měsíce vrátí. Takovou půjčku získáte totiž od Home Creditu naprosto zdarma.
 • hledá výhodné rozložení do měsíčních splátek,
 • potřebuje mít půjčené peníze rychle k dispozici,
 • chce mít jistotou silné a stabilní společnosti.

Půjčka se nehodí:

Půjčka Home Credit se snaží vyhovět všem žadatelům o půjčku. Přesto se najdou tací žadatelé, kterým půjčka vyhovovat nebude. Půjčka se nehodí pro žadatele kteří:

 • potřebují finanční prostředky na drobný výdaj menší než 10 000,-,
 • dávají přednost jednorázovému splacení půjčky.

Tabulka splátek – Home Credit půjčka

Výše půjčky Doba splácení Výše splátky Celkem  
10 000 Kč 48 měsíců 318 Kč 15 264 Kč Mám zájem
20 000 Kč 60 měsíců 499 Kč 29 940 Kč Mám zájem
50 000 Kč 84 měsíců 999 Kč 83 916 Kč Mám zájem
100 000 Kč 84 měsíců 1899 Kč 159 516 Kč Mám zájem
120 000 Kč 84 měsíců 2 349 Kč 197 316 Kč Mám zájem
150 000 Kč 84 měsíců 2 799 Kč 235 116 Kč Mám zájem

Společnost Home Credit patří k předním poskytovatelům nebankovních úvěrů v České republice. Díky svým výhodným podmínkám má širokou škálu spokojených klientů. U společnosti Home Credit můžete žádat o půjčku ve výši od 10 000,- do 200 000,- tisíc. Doba splácení je individuální a záleží na Vašich platebních možnostech do jak dlouhé doby si splátky rozložíte. Velikou výhodou je snadná dostupnost půjčky Home Credit. K jejímu zažádání Vám stačí pouze dvě minuty. Jednoduchý dotazník Vás provede prvotním posouzení. Následně se Vám ozve odborník, který Vaše údaje ověří a žádost o půjčku dovede ke zdárnému konci. Velikou výhodou je i rychlá výplata schválených peněz, které máte, v závislosti na Vaší bance, do druhého dne na běžném účtu.

Žádosti o půjčku Home Credit – praktické informace

Výše úvěru

V prvním kroku si pomocí internetové kalkulačky jednoduše nastavíte, kolik si chcete půjčit a dobu splácení. Díky jednoduché kalkulačce hned vidíte, kolik si půjčujete a kolik vrátíte zpět při měsíčních splátkách. Výši splátky ovlivníte dobou splácení.

Snadná žádost

O půjčku Home Credit si můžete zažádat třemi způsoby. Tím prvním je vyplnění jednoduchého a srozumitelného on-line formuláře. Tím druhý je zavoláním na bezplatnou linku. V obou dvou případech Vás bude kontaktovat pracovník společnosti Home Credit, který s Vámi probere přesné podmínky smlouvy o půjčce. Třetí způsob žádosti o půjčku Home Credit je navštívením pobočky České pošty.  Bohužel, ne na každé pobočce je možné podat žádost o půjčku Home Credit.

Potřebné doklady

K žádosti o půjčku Home Credit budete potřebovat dva doklady totožnosti. Prvním je občanský průkaz, tím druhým může být řidičský průkaz nebo pas. Dále si připravte údaje o svém zaměstnavateli (najdete v hlavičce pracovní smlouvy), pokud podnikáte, budete potřebovat poslední podané daňové přiznání a Vaše IČ. Třetím a nejdůležitějším údajem bude vyplnění bankovního účtu, na který chcete peníze poslat.

Výše splátek

U půjčky Home Credit je dobré zvážit výši splátek, tak abyste je byli bez problému splatit. Home Credit totiž poctivé klienty, kteří splácí včas, dokáže ocenit. Bonusem za příkladné splácení jsou vrácené splátky klientovi.

Odstoupení od smlouvy

Půjčka Home Credit umožňuje i vrácení půjčky do jednoho měsíce naprosto bez úroků, sankcí či poplatků za sjednání půjčky.

Reprezentativní příklad: Zákazník si půjčí 180 000 Kč na dobu splatnosti 84 měsíců. Měsíční splátka bude vy výši 3 299 Kč. Při splnění podmínek pro vrácení splátek je úrok 5,42% p.a. a RPSN 5,6%. Celková částka splatná spotřebitelem je 207 837 Kč. Bez vrácení splátek je úrok 13,32 % p.a. a RPSN 5,6%. Celková částka pak činí 277 116 Kč.

Naši spokojení klienti

Jana Š., Brno

S manželem bydlíme ve společné domácnosti 15 let. Při nastěhování jsme si koupili vše nové, pračku, ledničku, televizor atd. Po patnácti letech, však tyto spotřebiče bylo nutné vyměnit. Kde na to ale vzít? Od kamarádky jsem dostala tip na společnost Home Credit. Věděla jsem, že si potřebuji půjčit 100 000,-. Opravdu žádná úvěrová společnost mi nebyla schopna nabídnout lepší podmínky. Jednoduchá žádost, milé a rychlé jednání. Do dvou pracovních dnů jsem měla na účtu potřebnou finanční hotovost. Tohle dokáže každá společnost, ale jen Home Credit mi půjčil s nulovým úrokem. Oněch 100 000,- jsem si rozložila do 60 měsíčních splátek po 2 299,-. Pokud budu řádně a včas splácet, úroku se úplně vyhnu. Tomu říkám více jak férové jednání.

Půjčky od 10000 Kč až na 84 měsíců

Žádat o půjčku