Zaplo půjčka – recenze a zkušenosti 2024, diskuze, vyplatí se?


Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Půjčku Zaplo poskytuje Zaplo Finance s.r.o., která se specializuje na mikropůjčky. Zaplo dlouhodobě patří mezi jedny z nejvýhodnějších na našem trhu. Pro nové zákazníky je totiž první půjčka zcela zdarma. Jaké další výhody Zaplo přináší a jaké jsou podmínky získání Zaplo půjčky? 

Na tuzemský trh vstoupila společnost Zaplo Finance s.r.o. v roce 2013. Je součástí mezinárodní společnosti 4finance Group, která působí v 17 zemích světa. Společnost poskytla už několik milionů úvěrů u nás i v dalších zemích světa. Zaplo tak má bohatou základnu spokojených klientů.

Zaplo je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů a držitelem licence pro poskytování úvěrů od České národní banky.

Hledáte rychlou nebankovní půjčku? Půjčka Zaplo patří mezi nejlépe hodnocené půjčky v ČR.
Chci získat půjčku až 30 000 Kč >

Půjčka Zaplo je klasickou nebankovní půjčkou, poskytuje i rychlé SMS půjčky a zaměřuje se zejména na mikropůjčky. Zaplo půjčka pomůže vyřešit problémy spojené s okamžitou potřebou financí.

Pokud člověk rychle potřebuje peníze na neočekávané výdaje, zaplacení zásilky nebo uhrazení zapomenuté faktury, pak je Zaplo ideálním řešením. V případě nouze může Zaplo půjčka fungovat jako půjčka před výplatou.

Kolik si lze u Zaplo půjčit? Jaké jsou další výhody půjčky Zaplo? Jak lze půjčku získat a jaké jsou zkušenosti se Zaplo půjčkou? A je opravdu Zaplo půjčka zdarma? To vše a mnohem více se čtenář dozví v této podrobné recenzi.

Zaplo je rychlou, nebankovní mikropůjčkou, která pomůže vyřešit nenadálé finanční problémy.

Půjčka Zaplo – první půjčka zdarma

Bezesporu největší výhodou Zaplo půjčky je, že nabízí první půjčku zdarma. Pro nové klienty je tedy Zaplo půjčka bez úroků a jakýchkoliv poplatků.

Napoprvé může zájemce žádat o půjčku v rozmezí 1 000 až 16 000 Kč a sám si zvolí dobu splatnosti od 7 do 30 dní. Pokud tuto dobu dodrží a půjčené peníze včas splatí, pak má opravdu tuto první Zaplo půjčka zdarma. To znamená, že kolik si půjčil, tolik také vrátí a nezaplatí ani o korunu navíc.

Je tedy nepochybné, že první půjčka Zaplo se novým klientům opravdu vyplatí.

Pro nové klienty je první půjčka Zaplo zdarma, a to až do výše 16 000 Kč se splatností 30 dní.

Zaplo půjčka – výhody

Další výhodou Zaplo půjčky je rychlost vyřízení žádosti a získání peněz. Zaplo slibuje, že žadatel obdrží peníze na účet již do 15 minut po verifikaci účtu a schválení žádosti. Peníze bylo také dříve možné si vyzvednout v hotovosti na pobočkách trafik GECO. Tato možnost již však není dostupná.

Zaplo patří mezi nejrychlejší půjčky na trhu. Až 30 000 Kč na účtu během 15 minut.
Více o půjčce Zaplo zde >

Zaplo je rychlá půjčka bez zástavy a ručitele. Poskytovatel působí ve více zemích světa, je zákazníky prověřený a žadatel se tak nemusí bát, že se dostane do spárů lichváře či podvodníka.

Žadatelé nepotřebují nikam chodit a vše vyřídí online z pohodlí domova. Půjčky online jsou nejjednodušším způsobem, jak rychle zařídit a získat spotřebitelský úvěr. K výhodám Zaplo půjčky patří i to, že veškeré potřebné informace jsou dostupné na internetových stránkách zaplo.cz.

Výhodou Zaplo půjčky může být i to, že nabízí prodloužení doby splatnosti. V takovém případě je však třeba vědět, že tato služba je za poplatek a klientovi se může docela prodražit.

Půjčka Zaplo je bezpečná, prověřená, má dobré recenze a klienti s ní mají výborné zkušenosti.

Zaplo půjčka – parametry

Jak již uvedeno, pokud je žadatel novým klientem, může si půjčit maximálně 16 000 Kč se splatností 7 až 30 dní.

Žádá-li někdo o Zaplo půjčku opakovaně, může si půjčit nejvýše 30 000 Kč a maximální splatnost zůstává stejná. Vždy je to jen 30 dní. Vzhledem k této omezené době splatnosti se jedná o krátkodobou půjčku.

Podmínky získání Zaplo půjčky

Žadatel o Zaplo půjčku online musí splňovat tyto podmínky, aby půjčku úspěšně získal:

  • trvalý pobyt na území ČR
  • věk minimálně 18 let
  • bezdlužnost
  • vyplnění žádosti o půjčku online nebo spolupracujících zprostředkovatelů Zaplo
  • schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti

Při vyplňování žádosti o Zaplo půjčku musí žadatel zároveň nahrát kopii občanského průkazu a doložit zaměstnavatelem podepsané potvrzení o zaměstnání (vzor potvrzení je na webu Zaplo.cz).

Poskytovatel půjčky nahlíží v průběhu schvalovacího procesu do registru dlužníků a aktivně vyhledává úroveň bonity žadatele. Šance na schválení je však vysoká včetně lidí, jenž mají negativní platební historii.

Žadatel o půjčku by si ovšem měl být jistý, že dokáže úvěr v určené době splatit.

Jak zažádat o Zaplo půjčku

O půjčku Zaplo lze zažádat online a není to nijak složitý proces. Podmínkou získání Zaplo půjčky je registrace. Ve formuláři je třeba vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, věk, číslo občanského průkazu, číslo mobilu a emailovou adresu. Následně si žadatel vytvoří přihlašovací heslo.

Zaplo nabízí první půjčku do 16 000 Kč zdarma.
Sjednat Zaplo půjčku zde >

Zaplo zajímá finanční situace žadatele – konkrétně se musí vyplnit zdroj příjmů, výše čistého příjmu, měsíční výdaje, počet osob v domácnosti a kolik z nich má jaký příjem.

Žadatel také vyplňuje adresu trvalého bydliště a o jaký druh bydlení se jedná (nájem, vlastní, družstevní atd.).

Následně už žadatel pouze nahraje kopii občanského průkazu a z vlastního účtu odešle verifikační poplatek ve výši 0,01 Kč. Na tento účet pak dostane peníze do 15 minut od schválení žádosti. 

Opakovaná půjčka Zaplo

Pokud si klient půjčuje u Zaplo opakovaně, musí počítat s tím, že u každé další půjčky jsou již účtovány úroky. Ty začínají na 279,83 %. Výše RPSN je u dalších půjček od 1 141,2 %. Nejde tedy o zrovna levnou půjčku, nicméně vyšší RPSN je pro nebankovní půjčky typická.

Dobrou zprávou ovšem je, že Zaplo nemá skryté poplatky. Hned na úvodní stránce webu je úvěrová kalkulačka, do níž se zadává požadovaná výše úvěru a jeho splatnost. Kalkulačka pak vypočítá případný poplatek a úroky u opakovaných půjček. 

Pokud si chce žadatel půjčit maximální 30 000 Kč se splatností 30 dní, pak RPSN bude ve výši 1141,2 %. Úrok a poplatky budou činit 6 900 Kč. Klient tak celkově zaplatí 36 900 Kč. Je tedy jasné, že opakovaná Zaplo půjčka už není tolik výhodná jako první půjčka zdarma.

Zaplo půjčka – prodloužení splatnosti

Poskytovatel půjčky ví, že v životě mohou nastat nepředvídatelné situace, kdy klient nezvládne splatit půjčku včas. Proto Zaplo umožňuje prodloužit splatnost úvěru. Za prodloužení je ovšem nutné předem uhradit poplatek. Prodlužovat si půjčku může klient i vícekrát.

Zaplo půjčka – recenze a zkušenosti

Pozitivně hodnotí Zaplo půjčku zejména ti, kteří čerpají první půjčku zdarma. Při pročítání recenzí na Zaplo půjčku se nejčastěji objevuje chvála na rychlost vyřízení a odeslání peněz, vysokou pravděpodobnost schválení, možnost prodloužení doby splatnosti, dobře fungující klientskou linku a vstřícnost pracovníků. A pochopitelně nulové úroky a poplatky.

Negativně naopak klienti hodnotí poměrně vysoké úroky, a to u opakované půjčky.

Zde několik příkladů recenze Zaplo půjčky, které lze najít na webu emimino.cz a zaplo.cz.

„“Zaplo je skvělá služba, kterou jen doporučuju. Vždycky se k vám chovají slušně a jsou vstřícný, i když se dostanete do potíží se splacením, jen se na to nesmíte vykašlat“ – Milan, Praha.

„Kupovali jsme si TV, ale na splátky by vyšla draze, tak jsme si k našim úsporám půjčili chybějící částku od Zaplo a už máme telku doma“ – Libuše, Benešov.