Půjčka ihned zdarma – na 30 dní – recenze

Půjčování peněz se stalo běžnou normou, kterou se dlužníci snaží pokrýt nenadálé finanční trable. Kdo ve svém okolí nemá spolehlivé příbuzné či přátele, kteří by mu finanční injekcí pomohli přečkat dočasné nesnáze, obrací se na banky a finanční instituce. Jak získat půjčku ihned zdarma a bez úroků? Jaké s půjčkou zdarma mají zkušenosti sami dlužníci?

Půjčka ihned zdarma je záležitostí ryze nebankovních společností. Klasické banky nemají zájem ani potřebu vystavit se riziku nesplácení poskytnutých půjček a rozhodnutí o udělení úvěrů podléhá splnění četných podmínek. Namátkou bezdlužnost, bonita, stálé zaměstnání na hlavní pracovní poměr a pravidelný příjem.

Peníze na účtu již do 15 minut se splatností 30 dní.

Půjčit si až 16 tisíc od Zaplo >

Oproti tomu nebankovním společnostem častokrát nevadí ani zadlužení žadatelé, kteří usilují o půjčku v insolvenci nebo půjčku bez registru. Do jejich marketingové strategie spadá dokonce poskytování první půjčky zdarma. Všechna tato konání se mohou zdát jako velmi riziková. Přesto na nich nebankovní společnosti vydělávají. Jak je to možné?

Přestože zákon nebankovním společnostem ukládá, aby finanční stav žadatelů o nebankovní půjčku ihned zdarma kontrolovali v registru dlužníků, a vyvarovali se půjčkám v exekuci, praxe se často vymyká. Pro řadu institucí není podstatné, má-li žadatel o půjčku ihned zdarma dostatek finančních prostředků na její splácení.

Naopak vítají, pokud dlužník finance nemá, respektive mívá potíže s včasným a řádným splácením. Proč? Nebankovní instituce si za každý den prodlení účtují nemalé penále a RPSN vyskakuje do závratných výšek. Ačkoli bývá první půjčka bez poplatku poskytována zcela bez úroků, mnoho klientů se dostane do kolotoče dluhů, kdy vytlouká půjčku půjčkou.

Půjčka až 15 tisíc na 14 dnů zdarma od Kamali.

Chci si půjčit Kamali první půjčku zdarma >

Půjčka pro zadlužené a následné zpoždění se splácením, potažmo úplné vynechání splátek, může znamenat hluboký pád do dluhové pasti, z níž často vysvobodí jen oddlužení. Naskakují úroky, penále či poplatky za vymáhání dluhu. Nebankovní společnosti pak vydělávají nejen na vysokých poplatcích, nýbrž také na exekučních řízeních.

I zdánlivě malá půjčka 2 tisíce korun může pořádně zatížit domácí rozpočet.

Výhody nebankovní půjčky ihned zdarma

Výhody nebankovní půjčky zdarma jsou nesporné. Ve finanční tísni lze požádat o krátkodobou půjčku, aniž by byl žadatel povinován platit jakékoli úroky či poplatky za zprostředkování úvěru. Zpravidla jsou tyto půjčky žádány coby půjčka před výplatou, případně při nečekané poruše nezbytných domácích spotřebičů, jako jsou pračka či lednice.

Je-li si klient stoprocentně jistý, že malou půjčku za krátkou dobu dokáže bez problémů uhradit, je pro něj půjčka na 30 dní zdarma velkým přínosem. Pro hraje také uvolnění finančních prostředků do několika málo hodin po podání žádosti, zpravidla ihned. Tudíž klient může zapůjčené finance ihned použít.

Malá Hyper půjčka nabízí až 20 tisíc se splatností 1 až 30 dnů.

Vzít si malou Hyper půjčku zdarma >

Vše se dá vyřídit online bez nutnosti osobní přítomnosti na pobočce finanční instituce. Stačí do programu nahrát potvrzení o příjmech a občanský průkaz, plus zodpovědět několik málo otázek týkajících se členů domácnosti a jejich finančních potřeb a závazků. Pak už nic nebrání v poskytnutí půjčky ihned – první zdarma.

TIP: Zajímavou alternativou může být SMS půjčka čili mobil půjčka. Opět bez nutnosti docházení na pobočku, vše lze vyřídit prostřednictvím mobilního telefonu.

Každá mince má dvě strany, proto i rychlá půjčka ihned – první zdarma není zcela bezproblémová. Váže se k ní řada podmínek, s nimiž je nutné se před podpisem úvěrové smlouvy důkladně seznámit.

První půjčka ihned zdarma se na bankovním účtu projeví do několika desítek minut. I z toho důvodu je mezi klienty tolik populární.

Nevýhody nebankovní půjčky ihned zdarma

Co by mohlo zastínit tak výhodnou nabídku, jakou je první půjčka ihned zdarma? Zní to lákavě. Získat půjčku bez úroků na krátkou dobu, aniž by to stálo byť jen jedinou korunu. Kdo by o takovou nebankovní půjčku zdarma nestál?

Nevýhodami takových půjček může být omezená částka, jíž si lze vypůjčit. Zpravidla výše obnosu nepřesahuje několik desítek tisíc korun. Potřebuje-li klient peněz víc, nezbývá než se obráti na banku. Další nevýhodou se může zdát krátká doba splatnosti. Ačkoli je 30 dní doba relativně dlouhá a klient v této lhůtě obdrží svoji výplatu, nemusí to zdaleka stačit na pokrytí splátky.

Ke slovu se poté hlásí astronomické úroky a poplatky za prodlení. Poplatky se dále týkají i každých dalších půjček. Jako zcela bezúročná je nabízena pouze první půjčka zdarma pro nové klienty. Z každého dalšího úvěru už si nebankovní instituce účtují odpovídající platby.

Srovnání, zkušenosti a recenze půjček zdarma

Nejznámějšími nebankovními poskytovateli prvních půjček zdarma jsou společnosti Zaplo, Kamali a Malá Hyper půjčka.

Zaplo půjčka je jednou z online rychlých půjček se splatností až jeden měsíc, přesněji řečeno 30 dní. Novým zákazníkům nabízí Zaplo půjčku zdarma do výše 16 000 Kč. Půjčka je zpravidla schvalována do 15 minut. Klienti kladně hodnotí možnost předčasného splacení a zaplacení úroku jen za tu dobu, kdy byly peníze skutečně k dispozici.

Kamali, dříve Japonská půjčka, poskytuje první půjčku ihned zdarma do výše 15 tisíc korun se splatností 14 dní. Do 30 dnů je poplatek účtován podle půjčené částky, konkrétně je to 33 Kč za půjčenou tisícovku. Lidé si chválí velmi rychlé schválení půjčky, avšak negativně hodnotí poplatek za expresní zaslání peněz na účet.

Malá Hyper půjčka se rovněž vyhýbá označení dlouhodobý závazek, naopak je mikropůjčkou. Až na 30 dnů poskytuje úvěr v hodnotě 20 tisíc korun. Bez ručitele, bez účelu. Půjčit si mohou i lidé v důchodu. Část klientů vidí potíž v krátké splatnosti.