Krátkodobá půjčka online a ihned

Každý se může dostat do situace, kdy nutně potřebuje ihned půjčit peníze. Krátkodobé půjčky mohou být záchranným lanem v nouzi, ať už se člověk potýká se zdravotní krizí, nebo potřebujete opravit auto. Za jakých podmínek lze sjednat krátkodobou půjčku? A jak na rychlou půjčku o víkendu?

Krátkodobá půjčka je typickým produktem nebankovních společností. Může vyřešit nenadálé finanční potíže, kdy člověk potřebuje jen pár tisíc korun. Pro krátkodobou půjčku je charakteristické online sjednání, rychlost vyřízení a získání peněz během krátké doby. Je tedy poměrně snadné krátkodobou půjčku získat.

U některých poskytovatelů lze krátkodobé úvěry sjednat prakticky non-⁠stop. Klidně v noci nebo o víkendu. Ovšem tyto služby bývají mnohdy draze vykoupeny. Krátkodobá půjčka je totiž známá vysokými úrokovými sazbami a RPSN. Jaké jsou parametry krátkodobé půjčky? A existuje krátkodobá půjčka na splátky?

Klíčové informace článku

Krátkodobé půjčky jsou typickým produktem nebankovních společností. S krátkodobou půjčkou si může klient půjčit nižší částku peněz s krátkou dobou splatnosti. Úroky u krátkodobých půjček bývají vyšší.

Výhodou krátkodobé půjčky je, že na ni dosáhne téměř každý a lze ji často sjednat online do několika minut. Krátkodobé půjčky se u nebankovních společností sjednávají často také bez nahlížení do registru, popř. o víkendu.

Mezi krátkodobé půjčky patří např. Volsor půjčka ZEN, Aero půjčka, Bingo půjčka, Door Financial půjčka a další.

Co je krátkodobá půjčka?

Půjčky se podle doby splatnosti dělí na krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé. Krátkodobá půjčka se hodí v případě, kdy člověk potřebuje pár tisíc na kratší dobu. Krátkodobá půjčka je většinou splatná do 30 dní. U některých poskytovatelů se lze setkat s krátkodobým úvěrem až na tři měsíce.

Krátkodobé úvěry jsou typické pro nebankovní společnosti, které často ani nenahlíží do registru dlužníků. Díky tomu lze krátkodobou půjčku sjednat během několika minut.

Krátkodobá půjčka se vyřídí online velmi rychle a dosáhne na ní téměř každý. Na druhou stranu je tato služba vykoupena vysokými úrokovými sazbami a poplatky.

Krátkodobá půjčka online

Všechny nebankovní společnosti dnes nabízejí možnost sjednání krátkodobé půjčky online. Není třeba navštěvovat žádné kamenné pobočky, což znamená nižší náklady na provoz nebankovní společnosti a rychlejší sjednání.

Mezi výhody krátkodobých půjček patří např.:

 • online podání žádosti
 • rychlé vyřízení
 • půjčka i pro klienty s negativním zápisem v registru
 • půjčka pro nezaměstnané
 • první půjčka zdarma

O krátkodobou půjčku online tak lze zažádat odkudkoliv a peníze může mít žadatel na účtu ještě ten samý den. Krátkodobá půjčka online je ideální volbou, pokud člověk potřebuje peníze rychle, jednoduše a na cokoliv.

Výhodou krátkodobé půjčky online je, že je poskytována i lidem, kteří nemají perfektní bonitu, mají negativní zápis v registru dlužníků nebo jsou dokonce nezaměstnaní. Takoví lidé by si ovšem měli krátkodobou půjčku online (a jakoukoliv jinou) rozmyslet. Splácet dluh dalším dluhem nikdy není dobré řešení.

Krátkodobá půjčka online může být poskytnuta i jako první půjčka zdarma. Takovou půjčkou je například Zaplo půjčka. Znamená to, že pokud klient vrátí peníze včas, nezaplatí ani o korunu navíc.

Krátkodobá půjčka pomůže vyřešit nenadálé finanční potíže. Na druhou stranu není příliš výhodná kvůli vysokým úrokům.

Krátkodobá půjčka bez registru

Nebankovní společnosti mají mnoho typů půjček. Pro každého žadatele se nějaká najde. Půjčka pro studenty, půjčka pro nezaměstnané, půjčka v insolvenci nebo půjčka na OP dnes nejsou ničím neobvyklým.

Stejné to je i s krátkodobou půjčkou bez registru. Jak funguje? Banky mají ze zákona povinnost nahlížet před poskytnutím půjčky do registru dlužníků. Kdo v něm má negativní zápis, ten na bankovní půjčku může zapomenout.

Nebankovní společnosti sice nahlížet do registru taky musí, ovšem často to nedělají nebo zas tak přísní nejsou a zápisy neřeší. Proto poskytují krátkodobou půjčku bez registru i rizikovějším klientům.

Na druhou stranu zájemce za tuto službu zaplatí víc, než kdyby si vzal bankovní půjčku. Krátkodobá půjčka bez registru je známá tím, že má často až enormně vysokou RPSN. Stejné je to i se sankcemi. Když dlužník nezaplatí včas, naskakují obrovské sankce.

U krátkodobé půjčky bez registru je také potřeba si dát pozor na zástavu majetkem, kterou nebankovky často požadují. Pokud by dlužník půjčku nesplatil, mohl by o majetek, kterým ručil, přijít.

Krátkodobá půjčka ihned – podmínky

Nebankovní poskytovatelé nejsou příliš nároční na žadatele, kteří chtějí krátkodobou půjčku ihned získat. Jaké podmínky je třeba splnit pro získání krátkodobé půjčky ihned?

Je třeba, aby zájemce o krátkodobou půjčku ihned splnil následující:

 • věk min. 18 let
 • občan ČR nebo povolení k pobytu
 • vlastní bankovní účet

Někteří poskytovatelé krátkodobé půjčky ihned chtějí také doložit potvrzení o příjmu. Pouze neseriózní poskytovatel nechce doložit nic. Takovým nabídkám by se měl každý vyhýbat, byť zní lákavě.

Před tím, než si člověk vezme krátkodobou půjčku ihned, by si měl být jistý, že zvládne půjčku splatit. Získat půjčku nemusí být tak jednoduché jako se jí zbavit. Při výběru krátkodobé půjčky ihned je třeba být obezřetný. Na tomto poli se pohybuje mnoho půjček, které často hraničí až s lichvářskou půjčkou.

Krátkodobá půjčka na splátky

Splatnost krátkodobé půjčky bývá několik dní. Většinu krátkodobých půjček je třeba splatit do 30 dní. Půjčená částka se pak vrací najednou. Krátkodobá půjčka na splátky tak není příliš častá. Splátky jsou typické u střednědobých či dlouhodobých úvěrů.

Přesto se najdou i poskytovatelé, kteří nabízejí krátkodobou půjčku se splatností např. 3 měsíce a více. Pak se jedná o krátkodobou půjčku na splátky, kdy každý měsíc zaplatí dlužník jednu splátku. Půjčka se vrací buď v hotovosti, nebo převodem na účet.

U krátkodobé půjčky na splátky je důležité si předem zjistit výši RPSN, která může půjčku činit značně nevýhodnou. Žadatel by si taky měl být jistý, že půjčku zvládne splatit. Krátkodobá půjčka na splátky totiž může člověka dostat do velkých finančních problémů.

Bingo půjčka

Bingo půjčka spadá do kategorie vyšších půjček s delší dobou splatnosti. Půjčka Bingo společnosti DSCredit s.r.o. nabízí částky 10 000 Kč až 100 000 Kč bez nahlížení do registru dlužníků. Doba splatnosti Bingo půjčky je 12 až 84 měsíců.

Není třeba doložení příjmů, ručení ani zástava. Půjčku lze sjednat online, peníze jsou vyplaceny na bankovní účet žadatele.

Chci Bingo půjčku

PŮJČÍM SI ZDE —>

Volsor půjčka ZEN

Nadnárodní společnost Volsor, s.r.o. poskytuje krátkodobou Volsor půjčku ZEN. Půjčovaná částka se pohybuje mezi 500 Kč – 4 500 Kč, doba splácení je 1 – 30 dní.

Volsor půjčka je bez registru, bez doložení příjmu a bez ručitele. Není třeba uvádět ani důvod půjčky. Volsor půjčka lze vyřídit online, peníze jsou vyplaceny na účet žadatele.

Aero půjčka

Krátkodobá Aero půjčka ihned je bezúčelovou půjčkou, která je poskytována téměř každému. Překážkou není ani záznam v Solusu či jiném registru dlužníků. Půjčit lze 500 Kč – 8 000 Kč na 1 – 30 dní. Aero půjčka nevyžaduje ručitele, zástavu ani doložení příjmů.

Půjčku Aero je možné vyřídit snadno a rychle online. Novým zákazníkům je nabízena první půjčka zdarma. To znamená, že dlužník splácí pouze půjčenou částku a nemusí platit žádné úroky a poplatky.

Door Financial půjčka

Další oblíbená krátkodobá půjčka je Door Financial půjčka. Výše úvěru je 5 000 Kč – 50 000 Kč, doba splatnosti sahá od 45 do 60 týdnů. Door Financial nabízí půjčku na cokoliv, účel tedy není třeba dokládat. Jde o půjčku bez ručitele a bez registru, je však třeba doložit potvrzení o příjmu.

Door Financial půjčku lze vyřídit online nebo přes telefon. Vyplacení peněz probíhá na bankovní účet nebo v hotovosti na ruku přímo v místě bydliště žadatele.

Credino půjčka

Webový portál Credino.cz vedený společností Bezvafinance s.r.o. je agregátorem krátkodobých i dlouhodobých půjček. Credino půjčka je tak sestavená přímo na míru žadatele.

Uživatel na webu Credino.cz vyplní základní údaje a požadavky a na jejich základě je poté kontaktován zástupci vybraných společností. Z nabídek si žadatel vybere tu, která vyhovuje nejlépe.

Unicredo půjčka

Společnost Unicredo System přichází s půjčkou Unicredo ve stylu P2P půjček. Půjčka Unicredo má jednotnou dobu splatnosti i úrokovou sazbu. Výhodou Unicredo půjčky je okamžité schválení a vyplacení peněz na účet.

Unicredit půjčka nabízí částky od 1 000 Kč do 10 000 Kč s jednotnou dobou splacení, která je 25 dnů a jednotným úrokem, který činí 25 %. Půjčka Unicredit je bez ručitele, vyžaduje však doložení příjmu. Společnost Unicredo System při schvalování úvěru nahlíží do registrů dlužníků.

Online půjčka o víkendu

I o víkendu může nastat situace, kterou je třeba řešit hned. Rozbitý spotřebič nebo auto do pondělí nepočkají. Co dělat, když člověk zrovna nemá dost peněz? Z nečekané situace ho může vytáhnout online půjčka o víkendu.

Mnoho poskytovatelů nabízejících online půjčku o víkendu slibuje peníze na účtu během pár minut. Jenže je to jen marketingový trik. Převody mezi bankami totiž u nás nejsou v sobotu a neděli možné. Takže online půjčka o víkendu s obdržením peněz na účet ještě během víkendu je holý nesmysl.

O půjčku je sice možné zažádat online i o víkendu, ovšem peníze na účet žadatel dostane až v pracovní den. Tedy nejdříve v pondělí. Kdo potřebuje peníze ihned, ten musí hledat online půjčku o víkendu, která umožňuje výplatu v hotovosti na ruku.

Možností získání peněz v hotovosti je několik. Obchodní zástupce může dorazit k žadateli domů nebo na domluvené místo. Žadatel o online půjčku o víkendu si také může hotovost vyzvednout v trafice nebo na čerpací stanici.

Společnosti poskytující online půjčku o víkendu toho většinou moc nepožadují. Špatné záznamy v registrech nebo nižší příjem nebývá problém.

Pozor na rychlou půjčku o víkendu

Díky rychlé půjčce o víkendu sice může téměř každý získat peníze ihned v hotovosti, ovšem má to jeden velký háček. Zásadní nevýhodou rychlé půjčky o víkendu jsou totiž přemrštěné úroky.

Kvůli možnosti vyplatit rychlou půjčku o víkendu na ruku musí poskytovatel půjčky navýšit marži. Vyplacení v hotovosti je dražší, protože věřitel platí velké množství obchodních zástupců, nebo musí jiným způsobem zajistit vyplacení v hotovosti.

Věřitel si je vědom, že o rychlou půjčku o víkendu žádají většinou rizikoví klienti, proto si musí nějakým způsobem pojistit, že se mu peníze vrátí. Onou pojistkou jsou právě vysoké úroky, sankce nebo dokonce zástava majetku.

Pokud tedy člověk opravdu není v nouzi, neměl by si rychlou půjčku o víkendu brát. Navíc málokterá situace není natolik neřešitelná, že by nevydržela do pondělí.

Půjčka na 30 dní

Půjčka na 30 dní je klasická krátkodobá půjčka. Většina nebankovek poskytuje právě půjčku na 30 dní. Jedná se o rychlé půjčky, kdy si lze půjčit jen malou částku v řádech pár tisíc korun. Splátka půjčky na 30 dní je jednorázová.

Půjčka na 30 dní se hodí na pokrytí nenadálých výdajů. Ovšem pozor. Člověk si řekne, že špatnou situaci může vyřešit krátkodobou půjčkou na měsíc a že nebude problém peníze vrátit. Jenže 30 dní uteče jako voda a peníze na splacení nikde.

V takovém případě se půjčka na 30 dní začíná prodražovat. Naskakují sankce a úroky a kolotoč dluhů se roztáčí. Než si člověk půjčku na 30 dní vezme, měl by si být opravdu jistý, že ji zvládne splatit. Přece jen měsíc není tak dlouhá doba, jak se možná na začátku zdá.

Možnosti krátkodobých půjček

Pořízení krátkodobé půjčky může ušetřit peníze a stres v budoucnu. Před konečným rozhodnutím je vhodné porovnat více půjček. Použití stávající kreditní karty může být lepší volbou, pokud má nižší RPSN než zvažovaná krátkodobá půjčka.

Tipy, co dělat před podpisem smlouvy o půjčku:

 • porovnat více půjček
 • nepůjčovat si peníze zbytečně navíc
 • prostudovat si smlouvu
 • zkontrolovat sankce za nesplacení

V každém případě by si měl žadatel půjčit jen tolik, kolik nezbytně potřebuje. A v ideálním případě by měl být schopen částku rychle splatit.

Pokud se člověk rozhodne vzít si krátkodobou půjčku, je nezbytné pečlivě prostudovat smlouvu a zkontrolovat případné poplatky a sankce. Jsou to například poplatky za poskytnutí půjčky, poplatky za prodlení a poplatky za předčasné splacení.

Krátkodobé nebankovní půjčky online poskytují například následující společnosti.