ČSOB půjčky

ČSOB je jednou z největších bank u nás. Nabízí běžné bankovní produkty včetně půjček pro běžné osoby i podnikatele, hypoték, půjčky na auto apod.

Pokud klient potřebuje peníze sehnat co nejrychleji, pak přichází v úvahu takzvaná ČSOB Půjčka na cokoliv. Při této půjčce určené občanům starším osmnácti let ČSOB nevyžaduje ani záměr půjčky. Není třeba dokládat, k čemu peníze klient potřebuje a na co je použije. Jedná se o takzvanou bezúčelnou půjčku.

U ČSOB půjčky na cokoli si klient může půjčit až 800 000 Kč, doba splatnosti může být od 1 roku do 8 let. Na oficiálních stránkách banky se nachází úvěrová kalkulačka, v níž si zájemci mohou orientačně vypočítat parametry úvěru.

Vyřízení půjčky ČSOB je poměrně rychlé, bez zbytečného zdržování. Klient nebude zavalen nepotřebným množstvím dokumentů a velmi rychle a snadno si zjistí, kolik si může u ČSOB půjčit.

ČSOB však není jen banka nabízející půjčky a další bankovní služby. Ve skupině ČSOB je i ČSOB Pojišťovna, u které lze sjednat pojištění pro každou situaci.