Rychlá nebankovní půjčka na cokoliv

Rychlá půjčka na cokoliv může vyřešit řadu nečekaných finančních problémů. Bezúčelovou půjčku, kterou lze vyřídit z pohodlí domova, nabízí řada nebankovních společností. Oblíbené jsou tyto půjčky pro rychlé a jednoduché sjednání a benevolentní podmínky.

Rychlá nebankovní půjčka může být ve výši několika stovek, výjimkou však nejsou ani mnohem vyšší částky. V každém případě většina nebankovních poskytovatelů nepotřebuje znát důvod a účel půjčky. Půjčka tak může být použita skutečně na cokoliv.

NovaCredit půjčka 

Nebankovní půjčky NovaCredit mohou být dvojího typu. První stojí na principu P2P půjček a je vhodná pro běžné spotřebitele a nefiremní subjekty. Druhá představuje úvěr pro OSVČ a firmy.

Běžnou půjčku lze sjednat až na 20 000 Kč se splatností 25 dnů. Na požadovanou částku se podobně jako u platformy Zonky musí nejprve najít investor či investoři.

Půjčka na splátky pro podnikatele a firmy nabízí finanční prostředky v rozsahu od 5 000 do 60 000 Kč. Vždy se musí jednat o násobek pěti tisíc. Splatnost volí podnikatel mezi 3, 6, 9 nebo 12 měsíci.

NovaCredit půjčky lze sjednat on-line skrze webové stránky poskytovatele. Klient si zvolí požadovanou výši (splatnost je fixní) a zkontroluje ostatní parametry jako je cena úvěru a RPSN. Pak už stačí jen potvrdit částku a počkat na schválení.

CashSpot půjčka

Bezúčelová nebankovní půjčka CashSpot je dostupná téměř pro každého a může sloužit na cokoliv. Výše půjčky se pohybuje od 1 000 Kč po 500 000 Kč. Doba splatnosti je u menších půjček do 30 dnů, u vyšších částek může být až 120 měsíců.

Podmínkou pro získání půjčky CashSpot je pravidelný příjem. Dalšími podmínkami jsou plnoletost, trvalé bydliště na území ČR a trestní bezúhonnost.

O půjčku Cashspot lze zažádat jednoduše online na webu poskytovatele. Vyplnění formuláře nezabere víc než 5 minut. Společnost půjčku posoudí a v případě schválení domluví s klientem detaily. V případě částek do 100 000 lze vše vyřídit a získat peníze na účet do 15 minut.

Čínská půjčka

Nebankovní Čínská půjčka na cokoliv je prezentována jako výhodná půjčka s vysokým procentem schvalovatelnosti. K superlativům patří také okamžité zpracování žádostí.

Webové stránky Čínské půjčky fungují jako agregátor půjček. Žadatel zadá své údaje a preference a na základě toho získá nabídky nejvýhodnějších půjček na míru. Z těch si pak může vybrat půjčku, která nejvíce vyhovuje.

Čínskou půjčku lze sjednat jako dlouhodobý i krátkodobý úvěr na cokoliv. Poskytovatelé nabízí mikropůjčky od 500 Kč až po úvěry ve výši 190 000 Kč.

Vyřízení Čínské půjčky je opět rychlé, jednoduché a online. Peníze jsou na bankovní účet klienta převedeny ihned po schválení žádosti. Závisí na bance žadatele, zda obdrží peníze na účet do několika minut nebo do 24 hodin.

Turbocredit půjčka

Získat půjčku Turbocredit do několika minut a bez doložení příjmů je běžná praxe. Podmínky nebankovního poskytovatele jsou poměrně benevolentní a na Turbocredit půjčku tak dosáhne téměř každý.

Jedná se o půjčku bez registru a bez doložení příjmů. Půjčit lze částku v rozmezí od 1 000 Kč až do 100 000 Kč. Splatnost se pohybuje od několika dní až po 84 měsíců. Úroky jsou u různých půjček odlišné a záleží na dalších parametrech půjčky, jako je napřílad doba splatnosti a výše splácené částky.

Proces žádosti o půjčku Turbocredit probíhá online vyplněním jednoduchého formuláře. Ke schválení je potřeba jen občanský průkaz. Po vyhodnocení žádosti dohodne zástupce nebankovní společnosti s klientem detalily a pak už nic nebrání připsání částky na bankovní účet žadatele.

Tutovka půjčka

Oblíbenou rychlou a bezúčelovou půjčkou je Tutovka. Jde o několik variant rychlé online půjčky, kterou lze využít na cokoliv. S půjčkou Tutovka se pojí snadné a rychlé vyřízení a vysoká schvalovatelnost.

Půjčku Tutovka poskytuje nebankovní společnost LIFO-CBs.r.o.. Výše půjčky může být sjednána od 1 000 Kč až do 100 000 Kč. Půjčka je bez doložení příjmů, bez registru a bez ručení. Podmínkou půjčky Tutovka je plnoletost a trvalé bydliště na území ČR.

Stejně jako u předchozích poskytovatelů platí možnost rychlého sjednání přes internet. Pokud žadatel nemá bankovní účet, může půjčku obdržet i v hotovosti na ruku.