Expres půjčka bez doložení příjmu

Vyplnění a odeslání žádosti o expres půjčku bez doložení příjmu je rychlé, formulář zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém žádostí je unikátní a pokrokový, každý má šanci na získání půjčky. Díky výběru z většiny českých poskytovatelů půjček lze najít nejlepší půjčku přímo na míru žadatele.

Žadatel předem nezaplatí ani 1 Kč. Proto jsou půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Není vyžadován ani registrační poplatek.

Expresní půjčka bez doložení příjmu pomůže tisícům lidí měsíc co měsíc. Systém půjček shromažďuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a pak si zvolit z nabídky stovek poskytovatelů online půjček.

Jak získat expres půjčku bez doložení příjmu?

Není třeba nikam osobně chodit. Klient nemusí nic vypisovat, nemusí nikam telefonovat a nemusí nic předem platit. Zkrátka a jednoduše, systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má skutečně každý.

Pokaždé je nabídnuta nejlepší varianta, která klientovi na 100 % vyhovuje. SMS půjčka do 15 minut je moderní a expresní online zápůjčka. Jedná se o takzvanou malou zápůjčku.

Proč jde o malou půjčku? Jde totiž o zápůjčku, která je ideální hlavně pro pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají slev a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s platem.

Stačí vyplnit žádost, což zabere jen chvilku. Potom je třeba chvíli vyčkat, než systém navolí nabídku vhodných bezhotovostních půjček. Pak už jen stačí následovat kroky napsané v žádosti a počkat na schválení rychlé půjčky bez doložení příjmu.

Expres půjčka bez doložení příjmu – obdržení peněz

Klienti se často ptají, jak rychle a za kolik dní obdrží finance. Žadatelé, kteří mají zájem o zápůjčku, chtějí peníze co nejdříve.

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou řešením pro lidi, kteří nemohou doložit svůj příjem ze zaměstnání nebo podnikatelské činnosti. 

Nic se nezdržuje a peníze jsou odeslány na bankovní účet zájemce bezprostředně po schválení půjčky. Podle druhu banky tedy lze mít finance už pár minut po schválení půjčky na účtu. Půjčka od Niklak.cz je svižná.

Expres půjčka bez doložení příjmu – splacení půjčky

Půjčku lze splatit také snadno dle pokynů, které žadatel dostane. Splácet se dá opět převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na 30 dnů. Díky tomu jsou tyto online půjčky od nazývány jako zápůjčky do výplaty.

Expres půjčka bez doložení příjmu je rychlá a zřídit lze během několika minut.

Nahlížení do registru

Poskytovetelé expres půjčky bez doložení příjmu při schválení nekontrolují registr dlužníků. To je jeden z důvodů, proč je půjčka od Niklak.cz tak oblíbená.

Zprostředkovatel expres půjčky bez doložení příjmu

Portál Niklak.cz je plně transparentní společnost se sídlem v ČR. Nejde tedy o žádnou neprůhlednou neznámou společnost.

Expres půjčka bez doložení příjmu má tyto výhody:

 • půjčka 2000 Kč je vyřízena po internetu, není třeba nikam chodit
 • diskrétní půjčka, o které se sousedi rozhodně nedozví
 • půjčky poskytují jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými má společnost dlouholeté zkušenosti
 • půjčka je bez 1 Kč, předem klient neplatí ani 1 Kč
 • při první půjčce je k dispozici až 4500 Kč
 • nonstop půjčka, o půjčku lze požádat kdykoliv, i o víkendu
 • půjčky jsou bez skrytých poplatků, klient přesně ví, kolik zaplatí

Srovnávač půjček provozuje portál Niklak.cz, což je zkušená česká společnost. Díky dlouholetým zkušenostem je schopná dát svým klientům to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem firmy Niklak.cz.

Expres půjčky bez doložení příjmu na míru

Niklak.cz je schopný nabídnout klientům online půjčku šitou přímo na míru, která bude danému klientu opravdu schválená. Půjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně průhledné. Díky tomu klient přesně ví, kolik zaplatí a především za jakých podmínek.

Všechny podmínky poskytovaných či zprostředkovaných zápůjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil skutečně každý.

Další výhoda je neuvěřitelná rychlost vyřízení veškeré online zápůjčky, o níž si klient požádá. Klienti, kteří žádají o půjčku, ji potřebují obvykle velmi rychle. Proto jsou žádosti o půjčku vyřizovány co nejdřív.

Šanci má skutečně každý. Ať už jde o starší lidi, studenty, nezaměstnané či v případě půjčky matky na rodičovské dovolené.

Půjčku od portálu Niklak.cz lze objednat z pohodlí domova rychle do 5 minut. Žadatel nemusí nikam chodit a nemusí nikde nic podepisovat.

U Niklak.cz je jisté, že bude žádost doopravdy schválena. Niklak.cz spolupracuje s velkým množstvím firem, a proto vždy vybírá nejvhodnější bezhotovostní půjčku klientovi na míru.

Výhody expres půjčky bez doložení příjmu

Hlavní výhoda expres půjčky bez doložení příjmu od nebankovní společnosti je fakt, že poskytovatelé nepotřebují důkaz o pravidelném příjmu klienta. Půjčka je tak vhodná i pro nezaměstnané a žadatele s nízkým nebo nepravidelným příjmem.

Expres půjčka bez doložení příjmu pomůže i nezaměstnaným, důchodcům či ženám na mateřské dovolené při řešení nenadálé finanční situace.

Může se stát, že má zaměstnanec příjmy, které zaměstnavatel oficiálně nepřiznává. Stejně tak živnostník může mít příjmy dostatečně vysoké pro splácení půjčky, po odečtení nákladů v daňovém přiznání jim však vychází nulové, Takoví klienti obvykle nedosáhnou na půjčku u bankovních institucí, protože jsou pokládáni za málo bonitní.

Soukromí investoři a nebankovní společnosti, kteří poskytují nebankovní půjčky bez doložení příjmu, si tento fakt uvědomují. Vědí, že se skutečné příjmy mohou lišit od příjmů prokazatelných. 

Expres půjčky bez dokládání příjmu jsou pro výše zmíněné klienty oblíbenou a ve většině případů jedinou variantou, jak získat potřebné finanční prostředky. Pokud žadatel nemůže z jakéhokoliv důvodu doložit svůj příjem, je pro něj expres půjčka bez doložení příjmu pravým řešením.

Nevýhody expres půjčky bez doložení příjmu

Půjčky od nebankovních společností jsou velmi oblíbené díky benevolentnímu chování těchto institucí a vysoké schvalovatelnosti půjček. Takové půjčky však mají oproti bankovním půjčkam i několik nevýhod.

Nejčastější nevýhody půjček od nebankovních poskytovatelů jsou tyto:

 • nižší výše půjčky
 • kratší doba splatnosti půjčky
 • vyšší cena půjčka – vyšší úroková sazba i RPSN
 • nebezpečí sklouznutí do dluhové pasti

Nebankovní společnosti podstupují vyšší riziko. Půjčují klientům bez doložení příjmu i bez kontroly registru dlužníků. Toto riziko je třeba nějak kompenzovat. Proto jsou úroky i RPSN ve většině případů vyšší než u bankovních institucí.

Pokud klient dosáhne na půjčku od klasické banky, jejichž podmínky jsou přísnější než u nebankovních poskytovatelů, vyjde ho splácení obvykle levněji.

Alternativy expres půjčky bez doložení příjmu

Alternativou expres půjčky bez doložení příjmu může být půjčka od přátel či rodiny. Při takové půjčce je dost pravděpodobné, že známí půjčí peníze bezúročně. Navíc je čatso možné domluvit individuální a velmi volná pravidla, což je bezesporu velká výhoda.

Avšak i u půjček od rodiny a přátel by měla být stanovena jasná pravidla. Půjčku je vhodné stvrdit písemnou smlouvou s podpisem, která chránění obě strany.