Online žádost o půjčku bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu jsou nebankovními produkty, jejichž výhodou je mimo jiné snadné a rychlé vyřízení. Ve většině případů vše probíhá online a peníze lze obdržet již tentýž den. Jak přesně o půjčku bez doložení příjmu zažádat?

Žádost o půjčku bez doložení příjmu se podává na webových stránkách jejího poskytovatele. Zde si v úvěrové kalkulačce stačí nastavit požadovanou výši a splatnost půjčky a pokračovat k dalšímu kroku.

V následující části žádosti je třeba vyplnit požadované údaje, mezi něž obvykle patří jméno, příjmení, adresa trvalého a přechodného bydliště apod. Dalším krokem bývá poskytnutí údajů o případných jiných aktivních půjčkách.

V některých případech je součástí formuláře i sekce, v níž je nutné vyplnit výši a zdroj příjmu. Jelikož se však jedná o půjčku bez doložení příjmu, není potřeba zdroj ani výši příjmu dokládat prostřednictvím výpisů z účtu nebo potvrzení od zaměstnavatele.

Po odeslání žádosti už je potřeba jen počkat na její zpracování a vyhodnocení. Tento proces obvykle netrvá dlouho, díky čemuž je možné obdržet peníze skutečně rychle, zpravidla ještě ten samý den.

Je-li žádost o půjčku bez doložení příjmu schválena, jsou finanční prostředky vyplaceny na bankovní účet žadatele, popřípadě v hotovosti, pokud se jedná o půjčku na ruku.