Cofidis půjčka

Cofidis, podobně jako spoustu dalších nebankovních společností působících na tuzemském trhu, není původem česká. Respektive nestojí za ní český kapitál. Firma Cofidis, s.r.o. založená v Praze v roce 2004 je totiž dceřinou firmou stejnojmenné francouzské společnosti, jejíž historie se začala počítat už v roce 1982.

Kromě České republiky a Francie pak působí tato nebankovní společnost ještě v několika dalších zemích. Konkrétně jde o Slovensko, Maďarsko, Belgii, Itálii, Španělsko a Portugalsko. Cofidis je oblíbená a zavedená značka u mnoha klientů. Více než třicet let na evropském trhu znamená množství zkušeností a znalostí.

Cofidis nabízí profesionalitu, půjčky online a spoustu dalších výhod. Tak například, u Cofidis si lze půjčit jako jednotlivec, ale jsou zde i půjčky pro partnery nebo manželské páry. Vše je věcí konkrétní dohody.

Spoustu možností spolupráce

Společnost Cofidis nezprostředkuje jen klasický úvěr, dohodnout si lze třeba i splátkový prodej, a to v podstatě na jakékoliv zboží. Většinou jde o elektroniku, prodejce musí být obchodním partnerem Cofidis. Podobné služby jsou bez poplatků a velmi jednoduše se dají dohodnout přímo na místě. Úvěr je často schválen okamžitě.

Využít lze i platební kartu Cofidis, na kterou lze čerpat úvěr opakovaně bez zbytečných administrativních procedur. Navíc je předčasné splacení úvěru zdarma. A karta samotná? Na její vyřízení stačí čtyřiadvacet hodin. Papírování je omezeno na naprosté minimum, které je ze zákona potřebné.

Hotovostní půjčka? Proč ne

Další možností je takzvaná hotovostní půjčka. Schválení do zítřka, předčasné splacení bez poplatků navíc a kromě jiného i možnost opakovaného čerpání peněz. Je zde i možnost pojištění proti neschopnosti splácet, takže jinými slovy – půjčka zcela bez nervů a stresu. Společnost nabízí také nebankovní konsolidaci půjček. Co je to konsolidace? Sloučení několika různých úvěrů do jednoho a rozložení splátek.

Pokud má žadatel zájem o partnerskou půjčku, bude to o poznání výhodnější, než když si u Cofidis dohodnete úvěr coby jednotlivec. Partneři si mohou půjčit až půl milionu korun, RPSN začíná těsně pod hranicí sedmi procent, půjčka je tedy poměrně dost výhodnou záležitostí ve srovnání s dalšími možnostmi na trhu s úvěry.

Půjčka Cofidis je bez skrytých poplatků, vyřízení online a s minimem podmínek. Důležité je nemít zápis v registru dlužníků a doložit stálý příjem.