UniCredit bank

UniCredit Bank Czech Republic a.s. je na českém trhu od roku 2007. Patří mezi rychle se rozvíjející banky a silné hráče na trhu a nabízí širokou škálu produktů jak pro firemní zákazníky, tak pro privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance.

Nabídka produktů pro fyzické osoby zahrnuje běžné účty, půjčky, pojištění, investice a spoření.

Běžný účet UniCredit Bank

Běžný účet UniCredit Bank, který se nazývá U konto, je poskytován na dva měsíce zdarma. Po uplynutí této doby může být i nadále zdarma, avšak jen tehdy, když bude na účet měsíčně zasíláno min. 12 000 Kč.

K běžnému účtu lze otevřít účet v cizí měně či zřídit kontokorent s limitem od 5 000 Kč do 150 000 Kč.

Půjčka UniCredit Bank

Neúčelová PRESTO půjčka od UniCredit Bank je k dispozici až do výše 1 000 000 Kč. Splatnost této půjčky může být až 120 měsíců.

Půjčku mohou získat zájemci, kteří mají trvalý pobyt a příjmy v ČR. Za vyřízení půjčky je účtován poplatek, následné vedení úvěru je zdarma.

K půjčce si lze sjednat pojištění schopnosti splácet, které přijde vhod například při ztrátě zaměstnání, dlouhodobém onemocnění nebo jiných nepříjemných situacích, které by mohly znemožnit řádné splácení.

Hypotéka UniCredit Bank

Hypoteční úvěr od UniCredit Bank je poskytován až do výše 90 % hodnoty nemovitosti. Splatnost je až 30 let a fixace úrokové sazby může být od 1 roku do 10 let.

Orientační výši splátek hypotéky si lze vypočítat v hypoteční kalkulačce na webových stránkách UniCredit Bank.

Kreditní karty UniCredit Bank

Nabídka kreditních karet UniCredit Bank je široká. S každou z nich se pojí trochu jiné parametry a podmínky, nicméně společnou mají délku bezúročného období 45 dní.

Nejvyšší limit na kreditní kartě je 500 000 Kč. Úrokové sazby se u jednotlivých kreditek UniCredit Bank liší, stejně tak měsíční poplatky za vedení karty.

Kontakt

Web: unicreditbank.cz
Tel.: 221 210 031

Sídlo společnosti:
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Želetavská 1525/1
140 92 Praha 4–Michle