Půjčky bez potvrzení o příjmu

Druh půjčky bez potvrzení o příjmu je poskytován hlavně ženám na mateřské dovolené a nezaměstnaným osobám. Jsou nabízeny hlavně nebankovním sektorem. Za půjčky bez potvrzení o příjmu je většinou ručeno nemovitostí (domem, movitými věcmi jako je automobil atd.). Tento druh půjčky je možné získat i na směnku.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je poskytována aniž by bylo nahlíženo centrálního do registru dlužníků. Půjčka je vystavena velice rychle – bez problémů do dvou dnů. Finanční subjekty ochotně půjčují půjčky bez potvrzení o příjmu a především nižší objemy peněz – z důvodu, že není možné ověřit si přesný příjem žadatele. Žádáte-li půjčit větší částku, pak je nutná záruka – např. dům, automobil.

  • možnost vyřídit přes telefon nebo Internet
  • u vyšších částek se ručí domem, vozem nebo ručitelem
  • libovolné použití peněz z půjčky
  • u menších částek bez ručitele
  • vhodné zejména pro půjčky menších částek
  • vyšší náklady na zaplacení půjčky

Půjčky bez potvrzení o příjmu přicházejí na řadu, nechtějí-li vám bankovní instituce již půjčit peníze, a vy nutně potřebujete půjčit např. na konci měsíce před výplatou nebo v podobné situaci. Ovšem je dobré mít jistotu, že půjčku bez potvrzení o příjmech budete moci splatit co nejdříve. U těchto druhů rychlých půjček totiž půjčující nasazuje větší procenta z úroku než běžné půjčky.

U půjček bez doložení příjmu není většinou nutný ručitel ani příjem. V případě chystání se na půjčku bez potvrzení doporučujeme vybrat si nějakou ověřenou, nebo větší společnost abyste nenaletěli podvodníkům.