MONETA Money Bank

MONETA Money Bank nabízí bankovní produkty pro fyzické i právnické osoby a disponuje širokou sítí bankomatů a kamenných poboček.

Mezi nejoblíbenější produkty MONETY Money Bank patří půjčky a hypotéky. Velký zájem je také o běžné účty, spořicí účty nebo kontokorenty.

Běžný účet MONETA Money Bank

V nabídce banky se nachází více typů běžného účtu. K dispozici je speciální bankovní účet pro dospělé, pro studenty i pro děti. To pravé u MONETY tedy najde každý klient.

S klasickým běžným účtem pro dospělé se pojí řada výhod. Patří mezi ně například založení a vedení zdarma, snadné sjednání online nebo výběry v zahraničí zdarma.

Pro online transakce a bezpečné ovládání účtu z pohodlí domova je k dispozici internetové bankovnictví Smart Banka.

Spořicí účet od MONETA Money Bank

Založení spořicího účtu je zdarma pro stávající i nové klienty banky. Vedení účtu a domácí elektronické transakce jsou rovněž zdarma. K tomu, aby bylo možné využívat spořicí účet, není nutné zakládat běžný účet.

Vše je možné zařídit pohodlně online s pomocí dvou dokladů totožnosti. Peníze na spořicím účtu jsou ihned k dispozici, není zde žádná lhůta pro výběr hotovosti.

Půjčky MONETA Money Bank

V nabídce banky se nachází více druhů půjček. Neúčelový spotřebitelský úvěr je možné využít na cokoliv. Jedná se o rychlou půjčku, kterou lze vyřídit online, po telefonu nebo na pobočce.

Výše úvěru je 5 000 Kč až 800 000 Kč. Maximální doba splatnosti je 8 let, předčasné splacení i mimořádné splátky jsou zdarma.

Dalším úvěrovým produktem je půjčka na auto, která je nabízena až do výše 100 % ceny vozu. Doba splatnosti u této půjčky činí až 84 měsíců. V nabídce je také studentská půjčka a účet pro studenty.

Hypotéka MONETA Money Bank

Klasickou hypotéku lze využít pouze na účely spojené s bydlením, například na stavbu, rekonstrukci nebo koupi nemovitosti. Její minimální výše je u MONETY Money Bank 300 000 Kč.

Za sjednání ani vedení hypotéky nejsou účtovány žádné poplatky. Je nabízena možnost odložení nebo snížení splátek, což přijde vhod tehdy, když není peněz nazbyt.

Maximální výše hypotéky od MONETY Money Bank je 90 % hodnoty nemovitosti. Detailnější informace poskytne hypoteční kalkulačka, která je uvedená na webových stránkách banky.

Kreditní karta MONETA Money Bank

Kreditní karta MONETA Money Bank nabízí řadu výhod, například možnost ušetřit při nákupu u vybraných prodejců.

Bezúročné období u této kreditní karty činí 55 dní pro platby i výběry z bankomatů. V případě sjednání karty online je její vedení zdarma. Úvěrový rámec je od 10 000 Kč do 500 000 Kč.

Kontokorent MONETA Money Bank

Kontokorentní úvěr s názvem Flexikredit je možné čerpat ve výši od 2 000 Kč do 100 000 Kč. Sjednání a zrušení kontokorentu je zdarma, bez poplatku lze také měnit limity úvěru.

Kontokorent MONETA Money Bank se sjednává na pobočce nebo online v internetovém bankovnictví.

Kontakt

WEB: moneta.cz
Tel.: 224 443 636
E-mail: info@moneta.cz

Sídlo společnosti
BB Centrum
Vyskočilova 1442/1b
140 28 Praha 4–Michle