GE Money Bank půjčky – nyní MONETA

GE Money Bank (nyní MONETA) je jednou s nejspolehlivějších bankovních firem v České republice. Málokterá banka si troufne přijít na trh s nabídkou půjčky, která je tak výhodná jako u nebankovních půjček. GE Money Bank si to troufla a určitě sklízí zasloužené ovoce.

GE Money půjčka nabízí částku od 30 000 Kč až do 600 000 Kč, což je u bankovní půjčky poměrně neobvyklé. Obyčejně banky půjčují částku, která se pohybuje maximálně kolem sta tisíce korun. Navíc při zřizování půjčky u GE Money Bank není nutné udávat, za jakým účelem si klient peníze půjčuje. Jedná se o půjčku bezúčelnou.

Klienti ocenňují, že vyřízení půjčky GE Money bank internet banky zabere jen minimum času a peníze se na bankovním účtu objeví téměř okamžitě. Jen za pár minut už klient může čerpat ze svých nových peněz.

Klient sám si může upravit výši splátek a přizpůsobit ji své finanční situaci. Navíc lze půjčku od GE Money Bank kdykoli předčasně splatit.

Aktualizace: Podobně výhodné podmínky nabízí společnost po změně značky také pod novým logem a sloganem MONETA. Zde více informací a kalkulačka k MONETA půjčce.