SOS Credit půjčka – recenze


Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Koho by nelákalo půjčit si peníze za pouhých 15 minut? Jistě existuje celá řada lidí, pro které je to v případě krátkodobé půjčky velmi lákavá nabídka, a přesně to nabízí SOS Credit půjčka. Kolik je možné si v rámci půjčky SOS Credit půjčit a za jakých podmínek?

Občas se každý člověk může dostat do situace, že mu chybí peníze. Nemusí se vždy jednat o vysoké částky. Naopak se velmi častěji stává, že člověku chybí pár stovek či pár tisíců do výplaty. Případně přijdou nečekané výdaje v podobě rozbitého auta, kdy je nutné získat rychle pár tisíc korun na opravu.

Případně se člověk chce jen rozšoupnout na letní dovolené, na kterou si nestačil našetřit peníze. I v takovém případě může velmi pomoci krátkodobá půjčka.

Pokud člověk není dostatečně bonitní, na bankovní půjčku může rychle zapomenout i v malé částce. V takovém případě přichází na řadu nebankovní půjčka.

SOS Credit

Jedná se o mladou, dynamickou, rozvíjející se firmu, která je na českém trhu od roku 2015. Společnost SOS Credit se zaměřuje především na krátkodobé nebankovní úvěry do částky 30 000 Kč s dobou půjčení 28 dní. Pro některé lidi ještě nemusí být vůbec známá, přesto od roku 2015 společnost získala na českém trhu celou řadu spokojených klientů, což je možné dohledat i pomocí SOS Credit recenzí.

Velkou výhodou půjčky u společnosti SOS Credit je bezesporu rychlé vyřízení. Žadateli o půjčku stačí pouze pár minut času, přístup k internetu a počítač, tablet či obilní telefon a samozřejmě také bankovní účet, na který budou peníze po schválení půjčky poslány.

Celá půjčka se dá totiž snadno vyřešit online a člověk tak nemusí jít na žádnou pobočku. U krátkodobých půjček se často stává, že se lidé za svoji situaci stydí a není jim příjemné mluvit s pracovníkem společnosti osobně. I proto je pro ně online řešení půjčky mnohem příjemnější a pohodlnější.

Na webu stačí vyplnit online žádost. Celý proces funguje na automatizovaném systému, který sám posoudí klienta. Pomocí vyvinutého IT systému dochází k posouzení úvěruschopnosti klienta. Společnost poskytuje půjčku pouze těm zájemcům, kteří jsou schopni peníze vrátit včas.

Na společnost dohlíží Česká národní banka, společnost Credit SOS je evidována jako poskytovatel spotřebitelských nebankovních úvěrů a má samozřejmě potřebnou licenci od České národní banky.

Půjčka SOS Credit

Nebankovní instituce SOS Credit má přímo na webu jednoduchou přehlednou kalkulačku, aby si každý zájemce mohl snadno vypočítat, na kolik ho půjčka vyjde.

Do kalkulačky stačí zadat informaci, kolik si chce zájemce půjčit a na jak dlouho. V případě, že člověk nezbývá pár korun do výplaty, může si tak například půjčit pouze od 1 000 Kč na minimální dobu 7 dnů.

Pomocí půjčky SOS Credit je možné si půjčit maximálně 30 000 Kč po dobu 28 dní, poté musí být celá částka včetně úroku a poplatku splacená.

Při opakovaném půjčování je možné získat slevový kód a snížit tak poplatek, nebo se mu dokonce úplně vyhnout. Ano, slevový kód u půjčky je jednou z možností, jak ušetřit pár korun k dobru.

Jak získat SOS Credit půjčku

Jedná se o opravdu rychlý a snadný proces, který lze řešit online z pohodlí domova a není nutné složité prokazování příjmů a dokládání hromady dokumentů.

Na webu se stačí registrovat, případně rovnou u on-line kalkulačky vyplnit informace, kolik a na jak dlouho si chce člověk půjčit.

Následně se jedná o vyplnění jednoduchého formuláře, u kterého jsou také podmínky, které je nutné si přečíst a odsouhlasit. Při uzavírání každé půjčky je nutné si řádně prostudovat podmínky, a ne jen rychle odkliknout cokoliv, jen aby už byla půjčka vyřízená.

V případě, kdy člověk podcení čtení podmínek, se pak může divit, za co vše mu naskáčou poplatky – což opravdu obecně platí pro všechny půjčky a další právní dokumenty.

Platná smlouva je pak kdykoliv k nahlédnutí na webu v klientské sekci, případně přijde žadateli také do e-mailu.

Pro schválení půjčky je nutné doložit kopii OP (občanského průkazu) a také 3 výpisy ze svého bankovního účtu. Tento krátkodobý úvěr je vždy poskytován jako neúčelový a není nutné nijak dokazovat, na co byly finanční prostředky použity.

V případě schválení půjčky jsou peníze během pár minut připsány na běžný účet, který byl v žádosti vyplněný. Nejedná se o žádné zbytečné a zdlouhavé protahování, než se klient k penězům dostane.

V případě, že klient opakovaně využívá SOS Credit půjčku, může využít tzv. věrnostní program. Jedná se o program, díky kterému může klient získat slevu až 20 %.

Věrnostní program:

  • stříbrný klient (3 až 4 půjčky se slevou 10 %)
  • zlatý klient (5 až 6 půjček se slevou 15 %)
  • prémium klient (7 a více půjček se slevou 20 %)

Také je dobré vědět, že v případě, kdy si zájemce žádá teprve o první půjčku, může na ní se slevovým kódem „sleva30“ získat dokonce slevu 30 %.

Stálí klienti dostávají při žádosti o půjčku slevu úplně automaticky, nemusí si o ni nikam psát ani nikde vyplňovat žádný kód. Slevu je možné uplatnit až do výše 15 000 Kč.

V případě dotazů funguje i zákaznická podpora, a to v pracovním týdnu od 8:00 do 18:00, na kterou je možné se jednoduše dovolat. Mimo pracovní dobu zákaznického týmu je případně možné použít e-mailové spojení. Na e-maily se pracovníci snaží co nejrychleji odepisovat.