Nebankovní půjčka Tetička – recenze


Warning: Undefined array key "bank_thumb" in /www/doc/www.niklak.cz/www/wp-content/themes/niklak/loans.php on line 403

Každému člověku se může stát, že nevyjde s penězi. Někdy se může jednat pouze o několik stovek či pár tisíc, jindy chybí mnohem více. V takovém případě je určitě skvělé, když se má člověk na koho obrátit. Jenže co když nikoho takového nemá? V takovém případě pomůže půjčka Tetička.

Nikdo se nechce dostat do situace, kdy nemůže splácet své závazky – ať už se jedná o nájem, hypotéku, energie, anebo třeba nemá dostatek finančních prostředků na potraviny. V takovém případě může pomoct nebankovní půjčka, jako je třeba FlexiFin.

Bankovní vs. nebankovní půjčka

Jedná se o nepříjemnou situaci, kterou někdy stačí vyřešit malou půjčkou. V případě, že má člověk dostatečnou bonitu, tj. úvěruschopnost, která říká, jak je klient schopný splácet svůj dluh, banka mu logicky nepůjčí.

Bonita je pro banku velmi důležitá. Prověřuje ji na základě několika parametrů. Na základě bonity se banka rozhodne, zda žadateli o půjčku peníze půjčí, či nikoliv. V případě, že je člověk v registru dlužníků, jeho bonita není dostatečná a na úvěr u banky musí zapomenout, a to i v případě, kdy by se jednalo o malou částku.

Naopak v případě, kdy má klient bonitu vysokou, může od banky získat velmi výhodné podmínky. Obecně totiž platí, že čím větší bonitu klient má, tím výhodnější podmínky pro úvěr mu banka nabídne.

Co dělat v případě, kdy banka klienta odmítne? V takové situaci jsou další možností nebankovní půjčky. I nebankovní půjčky podléhají kontrole České národní banky, která na jejich poskytovatele dohlíží.

Jednou z nebankovních půjček je i Půjčka od tetičky.

Půjčka Tetička

Poskytovatelem půjčky Teticka.cz je společnost Fair Credit Czech s.r.o., se sídlem Kubánské náměstí 1391/11, 100 00 Praha 10, IČO: 044 55 835, společnost zapsaná v OR ved. Městským soudem v Praze, sp. zn. C 294315.

Fair Credit Czech s.r.o. je společností oprávněnou k činnosti Nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru zapsaná v seznamu vedeném Českou národní bankou.

Nebankovní půjčka Tetička ihned

Pokud si chce člověk půjčit peníze pomocí půjčky Tetička, jedná se o jednoduchý a rychlý proces. V případě, že se jedná o nového klienta, je dobré, aby se nejdříve podíval na recenze půjčky Tetička, aby pak nebyl z něčeho nemile překvapený.

Lidé často hledají, zda se u půjčky Tetička nejedná o podvod. Nebankovní půjčky ve spoustě lidí vzbuzují pochybnosti a je to zcela pochopitelné.

Je také velmi důležité si přečíst všechny podmínky a vědět, za jaký úrok si klient půjčuje, na jak dlouho a jaké poplatky ještě bude platit. Při podepisování každého dokumentu je nutné být obezřetný a dávat si pozor, co v dokumentu stojí. Jakmile se jedná o peníze, je obezřetnost ještě mnohem důležitější.

Jakmile se klient rozhodne, že si chce vzít půjčku Tetička, celý proces je jednoduchý. K získání půjčky jsou potřeba 4 kroky.

4 kroky, jak získat půjčku:

  • vyplnění žádosti
  • ověření finančního stavu
  • podepsání smlouvy a potvrzení SMS
  • poslání peněz

Ano, přesně tak jednoduché to je. Žadatel o půjčku nejdříve vyplní online žádost na webu, poté dojde k ověření jeho finančního stavu. K tomu je nutné, aby žadatel doložil svůj občanský průkaz a také druhý doklad totožnosti – například pas nebo řidičský průkaz.

Následně je také nutné, aby klient doložil 2 výpisy ze svého bankovního účtu. Na základě těchto údajů poskytovatel půjčky ověří, zda žadateli v žádosti vyhoví.

Pokud dojde ke kladnému vyřízení žádosti, žadateli přijde smlouva, kterou je nutné podepsat a potvrdit SMS kódem, který mu přijde. Dále už jen chvíli počká, než mu na účet dorazí peníze.

Půjčka Tetička posílá peníze velmi rychle a slibuje, že půjčku vyřídí dřív, než si člověk dopije kafe – stačí mít po ruce potřebné doklady, které jsou zmíněné výše.

Jakmile je půjčka schválená, peníze se na účet připíšou opravdu rychle. Do 10 minut od odeslání žádosti přistanou peníze na účtu.

Půjčka od tetičky

Půjčka od tetičky nabízí rychlost, spolehlivost a férovost. Chápe, že jakmile se člověk dostane do situace, kdy řeší půjčku, pravděpodobně potřebuje peníze opravdu rychle, a tak s ničím neotálí.

Zároveň díky silnému partnerovi Fair Credit nabízí půjčku na cokoliv. Jedná se o neúčelovou půjčku, u které není potřeba dokládat, na co byly peníze použity. Zároveň má licenci od České národní banky, a tak se každý klient může spolehnout na férové podmínky.

Pokud klient v průběhu půjčky zjistí, že potřebuje prodloužit splatnost půjčky, není to žádným problémem. Zároveň je také možné splatit půjčku předčasně. Zaplatí přitom přesně tu částku, kterou si půjčil, plus úroky. Není zde žádná přirážka za předčasně splacenou půjčku.

Pro některé může být také velkou výhodou, že u půjčky není nutné mít žádného ručitele nebo zástavu.

Nakonec už jen malé shrnutí, na co je nutné si dávat pozor při každé půjčce, a to nejen té nebankovní.

Na co si dát pozor u půjček:

  • nastavení příliš vysokých/nízkých splátek
  • vysoký úrok
  • skryté poplatky
  • neznámé pokuty
  • nepřečtení podmínek

U půjček je také dobré dávat pozor na to, aby člověk nezačal tzv. vytloukat klín klínem. Půjčit si během pár minut peníze online je velmi lákavé. Ovšem člověk se tak může rychle dostat do dluhové pasti, kdy si bere nové půjčky na to, aby měl na splacení těch předchozích.

Jedná se o dluhovou past, která je známá také jako dluhová spirála, kdy člověk se tak zamotal do svých dluhů, že se z celé situace jen těžko dostává.

Proto je nutné každou půjčku – i tu úplně malou – dobře promyslet a vědět, že bude možné řádně splácet i bez pořízení půjčky další.