SMS půjčka 1 000 Kč každému

Finanční potíže mají tu vlastnost, že se pokaždé objeví nečekaně a nevítaně. Ať už se jedná o nenadálý účet za elektřinu nebo právě vypověděla dlouhodobou službu pračka, řešení je neodkladné. V takových případech mohou pomoci SMS půjčky.

Příčiny nedostatku peněz mohou být jakékoliv, ovšem vždy je potřeba začít jednat. Ne každý si však může dovolit zažádat o spotřebitelský úvěr banku. Možná právě z důvodu již existujících jiných půjček, případně se daný klient ocitá v nelichotivém registru dlužníků.

SMS půjčka Tetička zašle peníze na účet do 10 minut. První SMS půjčka na cokoliv až 10 tisíc Kč.

Sjednat SMS půjčku od Tetičky přes mobilní telefon >

Přestože mají banky i nebankovní instituce zákonnou povinnost tyto registry prohlížet, v mnoha případech se tak neděje a poskytovatelé půjček při jejich schvalování přimhuřují oči. Dobrou zprávou je to především pro ty, kteří mají hluboko do kapsy a nejsou bankami považováni za bonitní klienty.

V horkých chvílích, kdy je každá minuta drahá a peníze jsou neodkladně potřeba, se tak nabízí řešení v podobě SMS půjček. Půjčky přes SMS jsou vyhlášené rychlým jednáním a v drtivé většině případů se může klient těšit připsáním peněz na účet již během několika málo minut, nejpozději do druhého pracovního dne.

Jak funguje SMS půjčka i bez registru?

Tyto půjčky jsou snadné a rychlé. Stačí mít přístup na internet a vlastnit mobilní telefon pro komunikaci přes SMS. Také vlastní bankovní účet a e-mailovou adresu. Předem není třeba nezaplatit ani korunu – díky tomu jsou půjčky přezdívány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Kontrolní platba není vyžadována.

 • rychlá půjčka bez ručení je vyřízena přes web a mobil, není nutné nikam chodit
 • diskrétní zápůjčka, o níž se nikdo nedozví
 • nonstop půjčka, o níž lze požádat kdykoliv, i o víkendu
 • první půjčky bývají poskytovány zdarma
 • schválení úvěru během několika málo minut

SMS půjčka přes mobil může být také známá jako půjčka přes paušál nebo jako půjčka do výplaty. Doba splatnosti půjčky je totiž zpravidla jen 14 až 30 dnů. SMS úvěr je expresní a lze jej zřídit takřka ihned během pár minut. Není potřeba mít ručitele ani zastavovat nemovitost.

SMS půjčka bez registru je velmi vítanou cestou z finančních nesnází i pro osoby v exekuci. SMS půjčka s exekucí totiž nemívá problém. Pro poskytovatele SMS půjček je většinou rozhodující stálý příjem a úvěruschopnost. Proto finanční instituce vyžadují při žádosti o SMS půjčku vedle dvou dokladů totožnosti zpravidla také výpisy z bankovního účtu za poslední dva měsíce.

SMS půjčka bez doložení příjmu je tak v mnoha případech problematická, ne-li přímo nemožná. I benevolentnější nebankovní instituce potřebují záruku, že bude žadatel o půjčku schopen dostát svým závazkům a bude mít SMS půjčku z čeho splácet.

SMS půjčka přes mobil – poplatky

Proti případnému nesplácení se finanční domy pojišťují vysoce nasazenými poplatky za odložení splátek, posunutí splatnosti nebo za zaslání upomínek. Rovněž předání vymáhání dluhu advokátům vyjde na drahocenné stokoruny, tudíž vynechat splátku, či dokonce přestat platit úplně, může pro dlužníka znamenat velký problém a balancování nad dluhovou propastí.

Příklad ceníku poplatků Mobil Půjčky:

 • Prodloužení splatnosti o 14 dní (u půjček od 2 do 5 tisíc): 500 Kč
 • Prodloužení splatnosti o 14 dní (u půjčke od 6 do 10 tisíc): 750 Kč
 • Upomínka (první až druhá): 450 Kč
 • Upomínka (třetí): 480 Kč
 • Prodlení více než 10 dnů – pokuta: 500 Kč
 • Předání vymáhání advokátovi: 750 Kč

Rychlé půjčky na účet a jejich obchodní podmínky jsou maximálně průhledné. I díky tomu žadatel ví, kolik zaplatí a hlavně za jakých podmínek. Pravidla jsou jasně daná. Neznalost neomlouvá a případné neseznámení se s podmínkami půjčky může vyjít velmi draho.

Právě na poplatky za prodlení či vynechání splátek nebankovní společnosti sázejí nejvíce. Proto velmi ochotně poskytují SMS půjčky bez doložení příjmu i rizikovým klientům, kteří měli kdysi, či právě mají problém se splácením jiných půjček a jejich jména jsou vedena v registru dlužníků, například v SOLUSu.

Nebankovní instituce si velmi snadno dokáží spočítat, že problematický klient svým nezodpovědným finančním chováním a špatnou matematikou přinese do kasy mnohem více bankovek, než klient, který platí včas a bez problémů. SMS půjčka bez registru se tudíž klientům nemusí vyplatit.

Slabá finanční gramotnost je tu k velké škodě. A přestože mnozí rizikoví klienti zprvu jásají, že jim byl SMS úvěr poskytnut, notabene za velmi snadných podmínek, mohou se rázem a velmi rychle ocitnout až po pás v dluzích. SMS půjčka s exekucí poté znamená ještě větší problém než předtím.

První SMS úvěr zdarma

Většina nebankovních institucí a poskytovatelů SMS půjček nabízí první půjčku pro nové klienty s nulovým úrokem. Klient tak splatí přesně tolik, kolik si vypůjčil. Podmínkou je včasné a řádné splacení SMS úvěru. Jakékoli vybočení ze stanovených podmínek znamená citelný finanční postih.

Každá další půjčka u stejné instituce už je zpoplatněna úrokem, ovšem na oplátku se v nabídce nacházejí k půjčení vyšší částky. Například prostřednictvím poskytovatele Via SMS lze na první půjčku zdarma získat až 16 tisíc korun bez poplatku. Další půjčka bude zpřístupněna až do výše 60 tisíc, s RPSN 862,7 %.

Nebankovní společnosti se nabídkou prvních SMS půjček zdarma snaží přilákat nové klienty, kteří by se za běžných okolností obrátili na jinou instituci. Pokud je však klient s první transakcí spokojen, je velmi pravděpodobné, že služeb stejného poskytovatele využije opakovaně, přestože už pro něj podmínky nemusejí být tolik výhodné jako na poprvé.

Kdo poskytuje půjčku přes SMS

Společnost Friendly Cash dokáže coby první půjčku zdarma poskytnout až 8 tisíc korun, minimálně na 7 dní, maximálně na dní 30. Každá další půjčka, jejíž výše může dosáhnout až 20 tisíc, je už zpoplatněna úrokem a RPSN, jejíž maximum se vyšplhá na 2701,17 %. Lhůtu splatnosti lze prodloužit o max. 120 dní.

Dalšími poskytovateli půjček přes paušál jsou Cool Credit, SOS Credit, Smart půjčka, Simple půjčka, Ferratum, Akutní půjčka, Express Cash, VimVic.cz nebo HyperFinance. Každá společnost má svá specifika, která nelze unifikovat. Důležité je pečlivě pročíst všeobecné podmínky. I pokud tlačí čas a peníze jsou akutně potřeba.

SOS credit uvolní první půjčku s nulovým úrokem až 10 tisíc, další půjčky do výše 30 tisíc na 28 dní s poplatkem 10500 Kč a RPSN 4900,3 %. Stejné podmínky u první půjčky nabízí Cool Credit, ovšem poplatek činí 3250 Kč a RPSN 2969 %.

SMS půjčky přes mobil mohou učinit finančním trablům přítrž, zejména pokud nějaká záležitost opravdu hoří a nesnese odklad. U prvních půjček zdarma se zdá taková půjčka takřka ideálním řešením, poněvadž za ni klient nezaplatí ani haléř navíc.

Co se týče opakovaných půjček, které už s sebou nesou podmínku uhradit úroky a poplatky, i zde existují případy, kdy klient po takových půjčkách sáhne. V opravdu neodkladných záležitostech dokáží být klienti vůči poplatkům shovívavější a v tu chvíli je pro ně mnohem výhodnější zalepit díru v rozpočtu ihned, i s rizikem poplatku navíc, než přijít o vše.