Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané jsou poskytovány nebankovními společnostmi. Mezi jejich výhody patří rychlé vyřízení, minimum papírování a vysoká schvalovatelnost. Co dalšího nebankovní půjčky pro nezaměstnané nabízejí?

Nezaměstnaní lidé zpravidla s žádostí o půjčku uspějí pouze u nebankovní instituce. Banky totiž důkladně prověřují bonitu žadatelů, v rámci čehož kontrolují i výši, zdroj a pravidelnost finančního příjmu.

Některé nebankovní společnosti jsou však ochotné půjčit i nezaměstnaným. V některých případech je pravidelný příjem podmínkou, nicméně jeho zdrojem nemusí být zaměstnání. Půjčit si tak mohou například i důchodci, lidé na rodičovské nebo mateřské dovolené a podobně.

Výhody půjček pro nezaměstnané:

  • není vyžadován doklad o příjmu / je vyžadován jistý příjem, nicméně jeho zdrojem nemusí být zaměstnání
  • rychlé vyřízení online
  • prakticky okamžitá výplata peněz
  • nízká administrativní náročnost
  • vysoká schvalovatelnost

O půjčky pro nezaměstnané se žádá online na webových stránkách příslušného poskytovatele. V úvěrové kalkulačce si stačí nastavit výši a splatnost půjčky a následně vyplnit požadované informace.

Schvalovací proces bývá u nebankovních půjček rychlý a peníze lze obdržet ihned po schválení půjčky.

Splácení půjček pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané mají nejčastěji podobu mikropůjček, tedy drobných krátkodobých úvěrů. Splatnost bývá pár týdnů a splácení probíhá formou jednorázové splátky.

V případě problémů se splácením je nutné daného poskytovatele půjčky ihned kontaktovat a domluvit se na prodloužení splatnosti, odkladu splátek nebo jiném řešení.