mBank

mBank poskytuje běžné bankovní produkty pro spotřebitele i podnikatele. Kromě toho svým klientům nabízí různé neobvyklé bonusy a výhody.

Mezi nejoblíbenější produkty banky mBank patří osobní účet, účet pro podnikatele, spořicí účet, kreditní karta a hypotéka.

Běžný účet mBank

Běžný účet s názvem mKonto je určen pro dospělé, studenty i děti. Jeho založení a vedené je zdarma.

K běžnému účtu je zdarma poskytována platební karta, bez poplatku jsou také 3 výběry hotovosti měsíčně, a to ze všech bankomatů v ČR.

K běžnému účtu lze zřídit kontokorent s limitem až 300 000 Kč.

Podnikatelský účet mBank

Podnikatelé si u mBank mohou založit účet s názvem mKonto Business. Založení i vedení tohoto účtu je bez poplatku.

Zdarma jsou také veškeré příchozí a odchozí tuzemské i SEPA platby. Výběry z bankomatů v ČR i v zahraničí jsou zdarma při výběru alespoň 1 500 Kč.

Spořicí účet mBank

Spořicí účet mBank je k dispozici pro běžné klienty i podnikatele. Podmínky se u těchto dvou variant účtů liší, založení a vedení obou typů účtů je však zdarma.

Kreditní karta mBank

Kreditní karta s příhodným názvem mKreditka je první tři měsíce bez poplatku za vedení. Mezi další výhody kreditní karty mBank patří cashback za nákupy u vybraných prodejců.

Výběry hotovosti nad 1 000 Kč jsou s mKreditkou zdarma v ČR i v zahraničí. Délka bezúročného období je 54 dní, nabízena je rovněž možnost automatické 100% splátky.

Hypotéka mBank

Klasická účelová hypotéka je určena na bydlení, tedy např. na rekonstrukci, stavbu nebo koupi nemovitosti. U mBank lze získat hypotéku ve výši od 200 000 Kč do 15 000 000 Kč. Splácet lze 12 až 480 měsíců.

mBank hypoteční úvěr je poskytován do výše 90 % hodnoty nemovitosti.

Kontakt

Web: mbank.cz
Tel.: 246 017 777
E-mail: kontakt@mbank.cz

Sídlo společnosti:
Sokolovská 668/136D
186 00 Praha 8